Šta je novo?

Koje miševe imate?

Uzeo g403 prodigy wired. Lep i nenapadan mis, samo pazite da podloga bude normalna, da mis klizi, jer se meni desavalo sa jednom, malo hrapavijom da imam nekonziatentan sens (negde se izlize pa ide brze, negde je hrapava pa ide sporije).
inace pikam na 750 dpi i 1.0-1.2 sens u cod2.

mis placen oko 40eur preko ebaya polovan ( maltene nov )

Drugi koji koristim je mx performance isto polovan uzet na ebayu za oko 28$. Posle samo 3-4 meseca mi se pojavio dupli klik, pa sam uzeo na aliju klikove ( 5 komada za tipa 2$ ) i zamenio. Radi ko sat od tada.
Bateriju punim na 2 nedelje ja mislim, bas nemam problema
 
Poslednja izmena:
Doleteo zmajčić večeras. [emoji16]

REDRAGON Cobra Chroma M711
12b948cabb27e702ce3a2c9d6bc402ad.jpg
4e11c9c489567d2c0d62d2ee1b99eeb7.jpg
e2bc165f6aa1b5f47e95b51f7e4383a9.jpg


Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
@Novicki Hvala! [emoji4]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Duzi niz godina imam A4Tech XL-747H X7 USB Anti-Vibrate Spider Laser crno-plavi mis, svi klikovi i dalje rade besprekorno izuzev skrola, scroll click i dalje radi ali sam scroll za gore i dole se valjda otkacio... da li da pokusam nekako da to popravim da li je neki veci kvar u pitanju ili?
Ujedno sam razmisljao da li da kupim isti po ceni od 2.600± ili za te pare se moze mozda naci jos neki bolji mis sa ovim taterima sa strane i t d...
Kakva je vasa preporuka?
 
Za 50€ u domaćim prodavnicama nema ništa bolje od Razer deathadder V2?
U CT je na akciji.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ako su ikad rešili problem sa mikroprekidačima za left/right click, nema...u suprotnom je i 20e previše!

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Kakva su iskustva posle jednog dana? :) NA slici izgleda opasno dobro. Gde je tacno kupljen ako nije problem?
Nisam puno stigao da ga testiram pošto radim treću smenu ove nedelje, ali odmah sam osetio razliku u izradi u odnosu na prethodnog miša, Bloody V7m. Deluje mnogo ozbiljnije i kvalitetnije.
Za sada ga je žena malko više koristila sinoć i danas i kaže da je odličan. [emoji846]
Što se izgleda izgleda tiče zaista moćno izgleda i uživo. [emoji846]

Ja sam ga pazario u Tehnomaniji jer sam išao da pokupim neke druge stvari i videh da su ga imali izloženog u radnji, a mogao sam proći 300 din jeftinije u Game Centru, ali nije mi se cimalo na drugi kraj grada kada su mi ovi u komšiluku. [emoji23]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakva su iskustva posle jednog dana? :) NA slici izgleda opasno dobro. Gde je tacno kupljen ako nije problem?

Nisam pitan, ali koristim ovaj miš 15tak dana, nikakav problem nisam imao, veličina je savršena, odziv odličan, ukratko mnogo pruža za smešan novac...
 
Nisam pitan, ali koristim ovaj miš 15tak dana, nikakav problem nisam imao, veličina je savršena, odziv odličan, ukratko mnogo pruža za smešan novac...

Hvala na odgovoru. Videh da si ga ti uzeo na akciji jos jeftinije, gde tacno ako nije problem? Ja cu vrv njega isto da pazarim, eventualno Redragon Ranger M910.
 
Ja uzeh Steelseries Rival 3, ovako na prvu - fantastičan. A i čučnuo je uz SS Apex 5 extra... [emoji41]

Sent from my Mi 10T PRO using Tapatalk
 
Ima li nekih dobrih wireless modela na sniženju?
 
Asus Chakram na finom popustu. Poručio ga za 13k u radnji na G.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nisam puno stigao da ga testiram pošto radim treću smenu ove nedelje, ali odmah sam osetio razliku u izradi u odnosu na prethodnog miša, Bloody V7m. Deluje mnogo ozbiljnije i kvalitetnije.
Za sada ga je žena malko više koristila sinoć i danas i kaže da je odličan. [emoji846]
Što se izgleda izgleda tiče zaista moćno izgleda i uživo. [emoji846]

Ja sam ga pazario u Tehnomaniji jer sam išao da pokupim neke druge stvari i videh da su ga imali izloženog u radnji, a mogao sam proći 300 din jeftinije u Game Centru, ali nije mi se cimalo na drugi kraj grada kada su mi ovi u komšiluku. [emoji23]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Ja sam bas dugo zeleo da kupim upravo A4tech V7M zbog cene, ali i svih pohvala koje je dobijao ovde i na drugim mestima, i onda sam naleteo na Redragon Chroma i sve pohvale koje je dobio i poceo bas da se dvoumim. Posle sam naleteo na jos par slicnih Redragon modela sa dobrim kritikama i tek onda se zbunio :). Znaci, osetna je razlika po tvom misljenju u korist Redragona?
 
Ja sam bas dugo zeleo da kupim upravo A4tech V7M zbog cene, ali i svih pohvala koje je dobijao ovde i na drugim mestima, i onda sam naleteo na Redragon Chroma i sve pohvale koje je dobio i poceo bas da se dvoumim. Posle sam naleteo na jos par slicnih Redragon modela sa dobrim kritikama i tek onda se zbunio :). Znaci, osetna je razlika po tvom misljenju u korist Redragona?
Ja sam bio prezadovoljan sa V7m i zamenio sam ga čisto što sam hteo RGB miša da mi se uklopi sa tastaturom i kućištem. Bukvalno samo iz tog razloga, tako da je Bloody sad sklonjen u kutiju kao rezerva. [emoji16]
Bloody V7m je odličan miš, ali u poređenju sa ovim je samo malko kvalitetniji plastikaner. Da se ne lažemo, i Cobra je full plastika, ali ima jako dobru teksturu što odmah utiče na kompletan utisak. [emoji846]
Pored toga, Bloody ima dosta matoriji senzor u sebi, a po nekim rivjuovima i po redragonshop.com, Cobra ima Omron switcheve. [emoji846]
Inače sam se dvoumio izmeđ Redragon Cobra i Emperor, ali mi je Cobra bila lepša. [emoji16]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Nista, izabrao sam Redragon Cobra Chroma M711, Redragon Storm Elite M988 ili Redragon Ranger M910, koji prvi od ta tri bude na akciji, uzimam ga :).
 
Mene još uvek oduševljava ovaj Bloody T70, preko 3 godine mi nije trajao nijedan miš a ovaj ne pokazuje nikakve znake istrošenosti. Nikada otvaran i čišćen iznutra, točkić još uvek ima izražene zupce. USB kabl jako solidan i izdržljiv mada malo krut ali i mačke se igrale sa njim i ništa mu se nije dogodilo. Klinci se igrali sa njim, udarali i lupali, padao ali još uvek je kao nov.
 
A4Tech je oduvek imao robusne miševe, šteta što ne stavljaju bolje senzore u njih...
 
Asus Chakram na finom popustu. Poručio ga za 13k u radnji na G.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Deluje dobro ali za tu lovu sam više za neki provereno kvalitetan Logitech.
U principu nije hitna kupovina, imam wireless R7 koji radi dobro, nego sam razmišljao da promenim ako bude neka baš povoljna ponuda za stariji premium wireless model.

Sad vidim da je ovaj Razer na sniženju 5499 din. Meni ne odgovara iz nekoliko razloga ali deluje dosta dobro za 5.5k din.
 
Poslednja izmena:
Da, deluje sasvim dobro za te pare.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Uzet pomenuti Razer Basilisk X HyperSpeed kao zamena za Bloody R70. Za sad ono sto sam primetio jeste da ce mi trebati dosta vremena da se naviknem na sam oblik misa (odnosno desnu stranu), kao i to da je plastika na basilisku nekako obicnija, dok je na Bloody vise nalik na gumu. Videcemo kako ce se pokazati vremenom..

0355a14416c1b7aee7abab006a83b8a0.jpg
 
Da ne citam sad 200 strana... ima li ko iskustva sa G MX518? Kako se pokazao?
 
Slicna kombinacija i kod mene.
A4 ima prednost zato sto ima bolju potporu za mali i domali prst.

A4 mi je na PC za csgo, a razer sam uzeo danas na popustu 5500din, za laptop/posao jer su mi u firmi dali neki na usb. I bolja mi je plastika na razoru jer se na a4 guma grebe, guli u dodiru sa noktima.
68337eba07387ad5855cf50a47f0bbc0.jpg
 
Poslednja izmena:
IMG-20201130-132320.jpg

(kamera pegla :wall: )

Redragon M711 Cobra
Prvi utisci bas dobri, finog kvaliteta, pleten kabl, dugacak za ko ima sape a opet nije mnogo sirok.

U G na Cyber snizenju
 
Poslednja izmena:
Duzi niz godina imam A4Tech XL-747H X7 USB Anti-Vibrate Spider Laser crno-plavi mis, svi klikovi i dalje rade besprekorno izuzev skrola, scroll click i dalje radi ali sam scroll za gore i dole se valjda otkacio... da li da pokusam nekako da to popravim da li je neki veci kvar u pitanju ili?
Ujedno sam razmisljao da li da kupim isti po ceni od 2.600± ili za te pare se moze mozda naci jos neki bolji mis sa ovim taterima sa strane i t d...
Kakva je vasa preporuka?

Neko da da neku ideju nesto?
 
Neko da da neku ideju nesto?

Imas u radnji na G Redragon Cobra Chroma M711 na akciji za 2300 dinara + dobijas dodatnu godinu garancije, ukupno 3 godine. Inace ga je tesko bilo gde naci za manje od 3000 dinara. Ima slican oblik tom tvom, ima dugmice sa strane, super opcije za podesavanje dugmica isto, za te pare vrh kupovina i vrv trenutno "Best Buy". Ja sam moj upravo doneo kuci, iznenadio sam se izgledom i kvalitetom, nisam to ocekivao, a odlucio sam se za kupovinu zbog pohvala koje je dobio upravo ovde na forumu, kao i vrh cene koja vazi samo danas.
 
Imas u radnji na G Redragon Cobra Chroma M711 na akciji za 2300 dinara + dobijas dodatnu godinu garancije, ukupno 3 godine. Inace ga je tesko bilo gde naci za manje od 3000 dinara. Ima slican oblik tom tvom, ima dugmice sa strane, super opcije za podesavanje dugmica isto, za te pare vrh kupovina i vrv trenutno "Best Buy". Ja sam moj upravo doneo kuci, iznenadio sam se izgledom i kvalitetom, nisam to ocekivao, a odlucio sam se za kupovinu zbog pohvala koje je dobio upravo ovde na forumu, kao i vrh cene koja vazi samo danas.

Ja dobio 2 god. garancije ? Kako 3?

Resio, coki nisam ni gledao na g sajtu :smash:
 
Poslednja izmena:
Uzeo danas ROG Chakram, top miš. Bio na akciji za 13k.
 
Nazad
Vrh Dno