Šta je novo?

Koje miševe imate?

Ne znam da li sam pisao, uzeo sam G602. Prezadovoljan sam. Kupila mi sestra u Hamburgu za 60e mislim.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Taj 602 sam i ja gledao i ciljao bio da uzmem (odličan miš) i onda natrčim na ovo u oglasima [emoji849][emoji56] Što je najgore, trenutno nemam ni laptop ovde pa mogu miš samo da koristim uz samsung dex mod na tv-u ali i to je skroz ok iskustvo!

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Posle godina i godina na razeru, nazad u logi vodama [emoji56]
ad2f218c4b2b30bc980092a65431c85c.jpg


Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk


Dobro je da su na trojci sredili ta dva side tastera, na dvojci bas imam problem da ih udobno koristim.
 
10 godina sam vozio plavi Logitech G5, nakon njega prešao na Deathadder (kada je senzor počeo da brljavi na Logiju), prezadovoljan :) S obzirom da imam lopatu a ne šaku, odgovara mi u potpunosti.
 
E ovako - imam G900, i pre par meseci je počeo da pokazuje simptome problema sa baterijom ili mikrokontrolerom za punjenje. Nisam znao da li je do kabla, poručio sam sa Ebay-a nov kabl i mislio sam da sam rešio problem.

Malera - problem se sad ponovo ispoljava, a miš je u međuvremenu izašao iz garancije. Na primer, sinoć mi je celu noć ostao da se puni, i sijala je zelena lampica na njemu kao indikator da se puni, ali me je jutros dočekala baterija na kritičnom nivou od 2%.

Bukvalno se puni kad mu se ćefne - jednom od deset puta hoće da se puni, u ostalih devet slučajeva jok. Dakle većinu vremena mi radi kao žičani miš, priključen na kabl.

Ima li nekog rešenja? Da li neko u BG-u popravlja taj mikrokontroler za punjenje?
 
Koliko si ga često punio, da o koliko si ga praznio u %, da li si ga ostavljao da se isprazni skroz, ako možeš da opišeš svoj režim rada i koliko je vremenski pprošlo od isteka garancije?
 
Prošlo je 2 meseca od isteka garancije. Koristio sam ga 2-3 dana u kancelariji dok se ne spusti na 10-15%, pa ga onda dopunjavao do kraja..

Послато са SM-T865 помоћу Тапатока
 
Da li je neko na G900 menjao swich, da li je koristio Omron D2F-01 japan?
 
Evoluent VerticalMouse 4. Right Wireless.

Već neko vreme koristim vertikalne miševe i mislim da su prava stvar. Podrška kroz drajver odlična, mogu se funkcije tastera menjati po željama korisnika. Ukratko Evoluent je odličan.

Kod kuće imam verni Mionix Naos 7000 (mada oni imaju problem srednjeg točkića koji garantovano otkaže ako mnogo koristite wheel klik funkciju, za obično skrolovanje mislim da nema problema).

Takođe sam na poslu probao Logitech MX Vertical Ergonomic Mouse, izuzetno neudoban za vertikalca, Evoluent ga baš šije po tom pitanju. Softver i podrška je ok.
 
G502 na solidnom popustu danas. Iako imam vec jedan takav, porucio sam jos jedan. Kada ovaj sto imam 3 godine crkne, odma imam zamenu :D Toliko mi odgovara taj mis!
 
Promenih i ja svoj stari Asus Strix Claw, uzeo za 4k G203 na akciji.
Sensor na Logi jedno 3x bolji.
Nije za poredjenje iskreno.
Probao sam jedno 10 miseva, ali za pare, ovaj je vise nego odlican.
 
G203 prodigy super za te pare , naj naj, tastatura standardna zicna logitec isto extra ... medjutim uzmem bezicnu sa misem combo logitec isto i ista nema gumene podloske ispod ? jel tako treba ? zicna ima
 
Koji je noviji G203 ili G102?
 
G203 je 4k godinu i jače dana i to u bas u G. To akciju videlo nije.
Da se razumemo ja logitech koristim od kada sam igrao cs 1.6 pre 10 i vise godina. Danas koristim g403. Sledeci je novi stari ljubimac mx518. Samo govorim o prodavnicama da su smradovi.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ja sam moj platio 2999 ali da me ubijes nemam pojma gde.kao da je to bilo negde prosle godine u g*mesu ali zaista se ne secam,negde sam ga usput pokupio.wheel je smece ali senzor je super,kao neko ko je izmenjao manje vise sve sto se moze dobaviti ovuda (isao sam i do sensei wireless-a i ouroboros sam imao) to je neki nivo ispod kojeg ne treba ici kome je preciznost bitnija.
 
ja sam moj platio 2999 ali da me ubijes nemam pojma gde.kao da je to bilo negde prosle godine u g*mesu ali zaista se ne secam,negde sam ga usput pokupio.wheel je smece ali senzor je super,kao neko ko je izmenjao manje vise sve sto se moze dobaviti ovuda (isao sam i do sensei wireless-a i ouroboros sam imao) to je neki nivo ispod kojeg ne treba ici kome je preciznost bitnija.

Meni scroll odgovara, iskreno da ti kazem, a sensor je ubica, za razliku od Strixa.
 
Tockic je extra na 203 ide u klik druga godina isto ko prvog dana , ne brlja , tasteri su zato tu i tamo , nisu bas industrijski cvrsti da potvrdim sto kaze orchard - mada nisu ni na onim jacim g serijama tako da je best buy . Pa sta bi ste vi g203 ili g102 za 1000 din a da bude Nov Nov ? :D
 
Isti su, razlika je samo što su pravljeni za različita tržišta (102 i 203)?
 
Ima li neko da koristi ovu novu verziju mx518 ?
Planiram da ga uzmem pa me zanimaju utisci.
Trenutno je na nekom snizenju, nepunih 30e.
 
Logitech G502 Lightspeed

DSC_1684.JPG

DSC_1682.JPG
 
šalje neke utiske, kakav je mišonja?
 
Nazad
Vrh Dno