Šta je novo?

Koje miševe imate?

Glorious misevi su na snizenju, narednih 24h.
Sa slanjem za Srbiju, izadju 50$.
Ako imate srece, kao ja, kada sam porucivao O model, to bi bila i konacna cena.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Steta, ne videh na vreme. Koliko cesto budu na popustu?
 
Jel ima koga ovde da koristi Zowie mis?

Malo sam iscitao temu unazad vidim da se dosta pominje Logitech G305 za igranje, ali mene interesuje posto hocu da kupim mis pa sam gledao sta je sada dobro. Trenutno imam Motospeed V10 mis, nije los ali mi je velik i teska je ovo mrcina, ima preko 150 grama a kako dosta igram CoD - Warzone onda to bas utice na sam gameplay.

Gledao sam ZOWIE FK2-B DIVINA ili ZOWIE EC1-B DIVINA. Jel ima neko ove modele da kaze koju rec o njima.

Problem je sto mis ne uzimam kod nas nego ga porucujem od preko, u odluci je bio jos Cooler Master MM710 i Razer Viper. Ali CM nece imati do septembra meseca a Razer Viper ne znam zasto ga ne uzmem.

Ako imate neku preporuku za mis do 70 evra mozete da pusti te DM.
 
Poslednja izmena:
Do 70 Eur ima par modela, recimo Steeleseries rival 600, koristio ga kratko i zaista je dobar, g502 Hero, Razer Deathadder Elite ( probao sam Deathadder V2 i samo da su malo bolji grip napravili bio bi odlican izbor). Sve ove sam probao i par dana koristio medjutim na kraju sam ostavio kod sebe Razer Basilisk v2 (par evra skuplji ali neces da se pokajes).
 
Poslednja izmena:
Da li je neko imao problem sa baterijom na bežičnom mišu da miš kada se stavi na punjač procenat napunjenosti bat. odjednom skoči drastično. Dok se miš puni %napunjenosti varira ali se napuni za vreme koje treba da se napuni. Da li ta baterija može da se kalabriše i na koji način?
 
Ja kupio, danas, Razer Viper mini verziju, i ne mogu da verujem, da njima i dalje onaj razer synapse pravi problem.
Godine su prosle, od kako sam zadnji put koristio razer misa, ali oni i dalje nisu resili problem sa softverom.
 
Sad ce skoro mesec dana od kako koristim Corsair Dark Pro.. mis je fenomenalan, malo je vislji od mx518.
Svaka preporuka za misa.
 
@stankovic82 kakav problem imas sa Synapse?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Uspeo sam, da ga resim, posle dva sata muke.
Morao sam, mnogo puta, da brisem, i da ponnovo instaliram synapse, sve dok nije prosao login.
 
Ja se logujem preko gmail naloga i iskreno za sad nisam imao problema sa logovanjem. Podesavanja i singronizacija za sad sa misem (Basilisk v2) radi bez problema (Synapse v3). Inace i ja sam bio malo skeptican, pre kupovine misa, jer sam procitao dosta negativnih kom na netu vezano za Synapse. Medjutim za sad sve funkcionise.

Da dodam jos, iskustvo posle par dana koriscenja Basilisk-a v2, u odnosu na G502 Hero:

G502:

- bolji grip
- infinite scrool
- bolji polozaj sniper tastera

- malo losiji senzor ( subjektivni osecaj)
- tezina ( za mene malo manje udoban)

Basilisk v2:

- bolji senzor
- bolja ergonomija
- lepsi rgb
- udobniji (malo vislji, ono sto mi je nedoatajalo kod G502)

- losiji grip (plastika malo losija nego kod Logitech-a)
- sniper taster se cini da je postavljen malo dalje nego sto bi trebalo)
- srednja dva DPI tastera su opet, cini se, postavljena previse ka sredini, ali i pored toga cini se da je erg bolja nego kod G502

Naravno sve ovo zavisi od velicine dlana i subj osecaja ali ako je neko imao dilemu izmedju pomenuta dva, eto malo pomoci oko izbora.
 
Poslednja izmena:
Zapalio sam se za G305. Ima li ga ko, kakva su iskustva?
 
ovaj kanal je jedan od boljih za miševe

[YOUTUBE]20ZXAEiiKMU[/YOUTUBE]
 
Zapalio sam se za G305. Ima li ga ko, kakva su iskustva?

nepunjiva baterija u 2020toj,a dark core trt mrt se skoro iste pare + bt + bolji senzor...jedino ko baš ne može da prežali tih 50e pa ako se očepilo sa kinezima i azijska varijanta u blister pakovanju (g304) i dalje izađe 35 dolarjev + mali šiping...

e sad,fakat ako oblik je to to,ali bi to trebao sam da vidiš,to ti niko ne može reći,najsubjektivnija stvar na svetu...meni je dark core trt mrt se preudoban,a koristio sam neko duže vreme baš logi (g203) pre,to je tu negde po obliku,blaga ergonomija za desnu i forsiranje polupalm resta...
 
Poslednja izmena:
pa kao je palm a i nije,na kraju zapravo solidno odmaram celu šaku,ako mene pitaš na kraju je poprilično ergonomičan i bez dodatnog pinki resta,sa njim naravno još više...

lightspeed sam išao da gledam kad je bio 6k ili tako nešto na akciji,sem što nema bt nije mi se učinio ništa nešto boljim od ostatka logi ponude i na kraju mi se iskreno nisu davale tolike pare a da nema sve što želim a i posle sensei wireless-a odrodio sam se od skupih miševa...

poenta je da se za tih 50e dobija zaista skoro elitni miš,i da do skoro takvo zadovoljstvo je koštalo 100+ e.i onda su dodatno zašećerili sa bluetooth-om i zaista je no brainer pa samo da ga kupiš za laptop i tv boks.
 
^ Da li si mozda probao Logitech G502 Lightspeed? Vidim da je primetno skuplji od tog Dark Core Pro, pa se pitam da li Logitech uopste vredi toliko vise od Corsair-a?

https://www.tomshardware.com/reviews/corsair-dark-core-rgb-pro

Nisam siguran da bi mi 100% odgovarao a nemam gde da isprobam taj model.

Ja sam ga danas bas u Saturnu gledao, a koristio am g502 hero, Lightspeed je malo laksi sto mi je falilo kod Hero-a. Ja bih rekao da koliko je za "palm grip" pogodan isto toliko je i za "claw".
U svakom slucaju sa udobnoscu neces imati problema, i ako imas dobru ponudu kupi.
 
Zdravo narode, jel su bezicni misevi i dalje losiji od onih sa kablom ili je to stvar proslosti? Trenutno imam A4Tech Bloody V7 i odlicno me sluzi vec nekoliko godina, ali mi kabl ponekad smeta jer drzim kuciste ispod stola i onda kabl ide ka dole, tj ka kucistu i kaci se za stalak od TV-a. Tako da sam poceo da razmisljam o bezicnoj varijanti. Ako moze par predloga, koji su najbolji misevi kod nas na trzistu i kod madjara do 8.000din, sa kablom i bezicni. Ja sam bacio pogled na Roccat Kone sa 3361/OwlEye senzorom, deluje interesantno. Takodje da napomenem, imam manje sake ako je to bitno, ovaj Bloody V7 je malo veci ali ga normalno koristim, samo da nije veci od njega.
 
U prodavnici na G imaš Logitech G305 Lightspeed za 8200 din. Ja bih uzeo taj da sam na tvom mestu.
 
Zdravo narode, jel su bezicni misevi i dalje losiji od onih sa kablom ili je to stvar proslosti? Trenutno imam A4Tech Bloody V7 i odlicno me sluzi vec nekoliko godina, ali mi kabl ponekad smeta jer drzim kuciste ispod stola i onda kabl ide ka dole, tj ka kucistu i kaci se za stalak od TV-a. Tako da sam poceo da razmisljam o bezicnoj varijanti. Ako moze par predloga, koji su najbolji misevi kod nas na trzistu i kod madjara do 8.000din, sa kablom i bezicni. Ja sam bacio pogled na Roccat Kone sa 3361/OwlEye senzorom, deluje interesantno. Takodje da napomenem, imam manje sake ako je to bitno, ovaj Bloody V7 je malo veci ali ga normalno koristim, samo da nije veci od njega.

Ja sam na preporuku uzeo g305 i ne vidim razliku izmedju zicnog i ovog bezicnog. Za sada sam zadovoljan.....
 
Zdravo narode, jel su bezicni misevi i dalje losiji od onih sa kablom ili je to stvar proslosti? Trenutno imam A4Tech Bloody V7 i odlicno me sluzi vec nekoliko godina, ali mi kabl ponekad smeta jer drzim kuciste ispod stola i onda kabl ide ka dole, tj ka kucistu i kaci se za stalak od TV-a. Tako da sam poceo da razmisljam o bezicnoj varijanti. Ako moze par predloga, koji su najbolji misevi kod nas na trzistu i kod madjara do 8.000din, sa kablom i bezicni. Ja sam bacio pogled na Roccat Kone sa 3361/OwlEye senzorom, deluje interesantno. Takodje da napomenem, imam manje sake ako je to bitno, ovaj Bloody V7 je malo veci ali ga normalno koristim, samo da nije veci od njega.

Ja g305 Lightspeed mogu da ti uzmem za 39 eur i posaljem iz AT ako hoces.
 
Zamalo da pošaljem u penziju svoj Razer Deathadder star 7-8 godina koji me služio bez greške.

Naime dosta Razera pate od čuvenog "dvoklika" posle nekog vremena, tako je i mene vremenom počelo da zeza, mislio sam da Synapse nešto smara, nema šta nisam pokušavao ali ništa pomagalo nije. (update firmwarea, druga verzija Synapsea, bez Synapsea, drugi USB port, nova instalacija na računaru, drugi računar...) Imate pun net sa ovim problemom a rješenja nigdje tj. slučajno na jednom forumu nađem na genijalca koji je provalio u čemu je problem.

Izgleda se posle nekog vremena stvori elektricitet ili šta li već ispod klika i potrebno je samo s vremena na vrijeme dobro dunuti u prostor ispod klika, tako se taj elektricitet neutrališe i problem sa duplim klikom ode u zaborav, nisam mogao da vjerujem! :D

Evo već par mjeseci nemam ni jedan registrovan dupli klik i miš funkcioniše najnormalnije.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakav je kao mis za svakodnevnu upotrebu?

Pa sta ja znam.
Ne znam, koliko ce da traje, ali, kvalitet izrade je odlican.
Nista ne skripi, ne cvili....
Pre njega sam koristio Glorious O, i tu sam vec morao da zamenim kabl, plus sto me najvise nervira, klikovi mi dosta setaju u stranu.

Ovde toga nema.

Ako ti odgovara velicina, mislim da se isplati, plus sto sam ga ja, tog dana, uzeo sa 15% popusta.
 
*mjau**mjau**mjau*. deru nas. Em je skupo u prodavnicama, em je skupo na carini ako naručiš iz inostranstva.
A i izbor u prodavnicama je skroman, nije samo ni problem u većoj ceni.
 
Ja sam verovatno pocetkom ili sredinom jula u srb pa bih mozda mogao poneti nesto ako nekom treba. Cene gledati na geizhals.at
 
Pa sta ja znam.
Ne znam, koliko ce da traje, ali, kvalitet izrade je odlican.
Nista ne skripi, ne cvili....
Pre njega sam koristio Glorious O, i tu sam vec morao da zamenim kabl, plus sto me najvise nervira, klikovi mi dosta setaju u stranu.

Ovde toga nema.

Ako ti odgovara velicina, mislim da se isplati, plus sto sam ga ja, tog dana, uzeo sa 15% popusta.

Pa gledam i njega da uzmem da imam jedan manji mis, do nedavno sam imao Motospeed V10, nije los sve radi kao prvog dana... klikovi su ok ali eto hteo sam da predjem u premium klasu pa sam uzeo Zowie EC1-B taj sam dobio na kraju iako sam porucio EC1-B Divina. Ali ovo je ispalo jos bolje jer je ovaj crn a onaj je baby plava boja.

E sada ono sto ne mogu da se priviknem ni kod ovog misa je jos uvek velicina, tezina je daleko manja ali mislio sam da me nece iritirati tockic ali je ko rende. Ok znam da tako treba ali posle Motospeed koji je po tom pitanju bio necujan ovaj bas ume da ide na zivac, pa zato sada gledam da uzmem i Razer Viper Mini.

Moracu da odem do Games radnje da vidim jel imaju mis tamo da ga probma kako lezi u ruci, jedino sam ga tamo nasao da imaju.

Ako nije tajna gde si ga uzeo i po kojoj ceni? Ovde u Games je 6500 dinara.
 
Poslednja izmena:
Bas u toj prodavnici, ali je tog dana bilo 15 %, na sav asortiman.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno