»RSS Benchmark sajt

Strana 167 od 167 PrvaPrva ... 67117157163164165166167
      Prikazani rezultati od 2.491 do 2.502 od ukupno 2502

Tema: Koje miševe imate?

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2018
        Poruka
        25
        Kupio sam ergonomski vertikalni Hama miš,
        jer radim na kompjuteru.
        Mnogo je bolji od klasičnog jer se ruka drži pravilnije.

https://uk.hama.com/00182698/hama-ve...-buttons-black

Member
        Na forumu od
        Feb 2004
        Poruka
        286
      3. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X6 1055T
        • MoBo: Asus m4a88t-v evo
        • RAM: 4x2GB Exceleram 1600MHz DDR3 Black Sark
        • VGA: integr.
        • MON: LG L1952S
        • HDD: Samsung F3 1TB 7k 32MB
        • OPT: samsung
        • Case: TT V4
        • SND: Int.
        • INET: Kablovska
      4. Citat Citiram korisnika: desp Pogledaj poruku
        Jeli ima neko iskustva sa Logitech M 705? Interesuje me mišljenje, pošto se može naći i do 2x jeftinije od recimo MX Master.
        Slicno pitanje. I srednji klik me interesuje posto fidim da se neki zale. Moze i preporuka za neki slican normalne velicine sa dobrim srednjim klikom posto mi to najcesce crkava.
        "Ko nema u glavi ima na internetu"
        Što čujem - poštujem, dok ne vidim - ne verujem.

Member Avatar korisnika Sirius9
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        1.764
        Ima neko iskustva sa Rapoo MT750?

Member Avatar korisnika Rio
        Na forumu od
        Mar 2005
        Poruka
        642
        Sasvim dobar za te pare, samo sto meni npr nicemu ne sluzi bocni tockic, a to mu je, kao, glavna specificnost.

Udoban je, tj. hvat je vanredno dobar, sam mis nije tezak, baterija mi traje oko dve nedelje.
        Izrada sasvim pristojna i u odnosu na naga 2014 i DA, mozda i bolja (mada razeri bas i nisu simbol vrhunske izrade). Klikovi ok, tockic mi se vise svidja nego na Razerima (doduse, na Nagi sam zamenio taj scroll encoder, ali ni originalni nije bio nista bolji, i to je na oba razera stvar koja me je od starta iritirala. Kao neko zrno peska da su ubacili u svaki encoder).

Sto se ergonomije tice, da naglasim i da nikako nisam bio ljubitelj logitech g700 (odnos tezine i oblika/materijala), naga mi je ok, a DA mi je do ovog bio najudobniji, dok sada bas i ne mogu da odlucim da li mi se ovaj vise svidja od DA. Drugacije se drze, ali oba mi odgovaraju.

Preciznost sam namerno izostavio, jer slabo igram igre, a ne upravljam ni vojnim dronovima, niti navodim krstarece rakete, tako da mogu samo da kazem "mis k'o mis". Mada, vec duze vreme koristim skupe gejmerske miseve, pa u tom smislu i treba tumaciti ovo "mis k'o mis". Da je krsina, verovatno bih primetio.

U svakom slucaju, ne znam tacno ni zasto sam ga kupio, i verovatno cu ga prebaciti na komp koji glumi HTPC jer mi tu vise koristi bezicni mis koji ce onog dedu koji je trenutno tamo, napokon penzionisati, a na desktopu cu koristiti Razere, kao i do sada.

I, ako nekoga zanima, Bg carina je naplatila PDV, kao sto mi i naplacuje na vecinu stvari koje imaju kutiju i tracking, iako je ova kutija neocekivano mala, a nije ni teska.
        NINJA

Member Avatar korisnika mitar1982
        Na forumu od
        Mar 2004
        Poruka
        2.892
      8. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5-4460 + Noctua NH-U9B SE2
        • MoBo: Asus Z97-P
        • RAM: Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR3 1600Mhz CL9
        • VGA: MSI GeForce GTX 960 Gaming 2G
        • MON: Samsung S24D390HL
        • HDD: SSD Toshiba TR200 240GB + HDD WD Green 2TB
        • OPT: Lite-On iHAS324
        • Case: Cooler Master Silencio 452 + Corsair CX600M
        • SND: Asus Xonar DX + Edifier R1600 TIII + Meizu HD50 + Philips SBC HP830 + Uiisii Hi-820
        • LAP: Acer Aspire E5-575G-55F8; Dell Precision M6800; Acer Aspire 5741G-434G50Mnkk
        • TV: Samsung UE46F6505
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech K520 Rapoo MT750 Logitech C920 Mobilni: Galaxy S8+ Klime: Panasonic NZ9SKE; NE12LKE
      9. Kad se kupuje na JoyBuy piše puna cena, pa moguće da su zbog toga otvarali paket, jer u startu piše preko 20$.
        “I should be sorry if I only entertained them, I wish to make them better.” – G.F. Handel

Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        1.764
        Hvala za opis Rio.
        Ni ja se ne igram ali bi hteo malo bolji bežični miš, zapravo hteo bi komplet tastatura+miš ali ovaj mišonja mi se sviđa izgledom a tastature je teško izabradi...
        Malo mi je čudno što je na JoyBuy-u 24.52$ a svugde dalje gde sam gledao je preko 35$, čak ide do 40$, nije mala razlika. Nikad nisam kupovao na JoyBuy-u pa nemam ličnog iskustva da li su od poverenja mada vidim da su drugi kupovali i dobili kupljeno...
        Probaću da ga naručim.
        Edit: pola sata kasnije: proba sam da naručim, pronašao da za prvu kupovinu postoji kupon 1111NEW, probao i naravno ne radi, kontaktirao ih preko četa gde su mi u 3 navrata davali razloge zašto kupon ne radi, prvo zato što sam već naručivao! a ja se malopre registrovao i uneo šiping adresu, pa onda je objašnjenje bilo da biram kupon kad dođem na stranicu za plaćanje što je netačno i na kraju rekoše da je kupon važio do 18.11 !!! pa više ne radi...
        Meni dovoljno da vidim o kakvoj firmi je reč...

Member Avatar korisnika Rio
        Na forumu od
        Mar 2005
        Poruka
        642
        Ne znam sta se desilo sa tim kuponom, ali meni joybuy deluje kao prilicno ozbiljan prodavac.
        Tracking ide uz sve sto se naruci, a i placa se preko paypala, pa i da hoce da varaju, nije im lako.

Mozda ce biti neki drugi kupon za black friday...nije ni to daleko.
        NINJA

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.361
        JOYBUY je ok ali im je sve oko naručivanja teška beta...pre neki dan sam nešto naručio i prijavi neku grešku na poslednjem koraku... To bukvalno znači da moraš da radiš cancel narudžbine pa sve ponovo... Ali kad sam uradio back odjednom se pojavi da je sve ok i da je roba plaćena...priličan smor

Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        1.764
        Lol, pošto ništa od kupona nije ispalo ja poništio kupovinu. 3 sata kasnije stiže email da imam neplaćenu porudžbinu i da imam 6 sati da platim ili će automatski biti poništena
        Da vidimo kako će poništiti poništenu naručbinu
        Btw. odgledao sam i par reviuova za MT750 i deluje vrlo solidno, jedino što me brine je da ovi dugmići za palac ne budu previše povučeni unazad, meni je idealno kad su oni oko 1.5-2cm iza pozicije na kojoj kažiprst pritiska levi taster miša, na većini miševa su ovi tasteri za palac dosta povučeni nazad pa mora palac da se izvrće i napreže dodatno.

Member Avatar korisnika mitar1982
        Na forumu od
        Mar 2004
        Poruka
        2.892
      15. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5-4460 + Noctua NH-U9B SE2
        • MoBo: Asus Z97-P
        • RAM: Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR3 1600Mhz CL9
        • VGA: MSI GeForce GTX 960 Gaming 2G
        • MON: Samsung S24D390HL
        • HDD: SSD Toshiba TR200 240GB + HDD WD Green 2TB
        • OPT: Lite-On iHAS324
        • Case: Cooler Master Silencio 452 + Corsair CX600M
        • SND: Asus Xonar DX + Edifier R1600 TIII + Meizu HD50 + Philips SBC HP830 + Uiisii Hi-820
        • LAP: Acer Aspire E5-575G-55F8; Dell Precision M6800; Acer Aspire 5741G-434G50Mnkk
        • TV: Samsung UE46F6505
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech K520 Rapoo MT750 Logitech C920 Mobilni: Galaxy S8+ Klime: Panasonic NZ9SKE; NE12LKE
      16. Nije poništena, već neplaćena, može tako da stoji nekoliko sati dok ne bude skroz poništena, u međuvremenu je možeš kompletirati. Ako ti Joybuy ne odgovara, uvek možeš kupiti isti miš na Aliju za 10-15 $ više.
        “I should be sorry if I only entertained them, I wish to make them better.” – G.F. Handel

Member
        Na forumu od
        Dec 2014
        Poruka
        1.260
        Ja sam oko 15 porudžbina imao na joybuy i sve je uvek stiglo bez ikakvih problema.
        Super sve za sad, ja sam taj mis 11.11 narucio za $22, nema bolje za tu cenu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        1.764
        Citat Citiram korisnika: mitar1982 Pogledaj poruku
        Nije poništena, već neplaćena, može tako da stoji nekoliko sati dok ne bude skroz poništena, u međuvremenu je možeš kompletirati. Ako ti Joybuy ne odgovara, uvek možeš kupiti isti miš na Aliju za 10-15 $ više.
        Da ne gušim temu, status je bio "Canceled Order" ja sam je otkazao nakon četa s njima i ne postoji mogućnost da se takva porudžbina kompletira. Videću kakva im bude ponuda za veliki petak pa ću onda uzeti gde bude bolja cena...

Strana 167 od 167 PrvaPrva ... 67117157163164165166167

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •