Šta je novo?

Koje miševe imate?

G603 znam sigurno da sam video u Comtradeshopu u Ušću, ona "gaming zona". Cak i nije izložbeni primerak nego full retail mis (ako im neko nije ukrao u medjuvremenu :) moguće da ima i u Gigatronu ali nisam siguran, G305 se ne sećam da sam video bilo gde. Nije baš da možeš da ga probaš na duže, ali makar osnovni oblik.
 
Super ako moze da se proba, bar da vidim kako mi lezi u ruci. Moram otici do Usca cim uhvatim slobodnog vremena.
 
Koliko ja vidim, i G305 i G603, imas u. G... S-u.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
^ znam da nisi hteo zbog reklame, ali možeš li napisati na koju prodavnicu misliš? Još bolje ako mogu da se probaju oba miša na jednom mestu.
 
I sve to imas u Ušću, samo zaredjaj po gornjem spratu :)

Mada meni ne deluje kao reklama kad se navodi gde nešto može da se proba/vidi, ne moraš ga kupiti tamo :)

Edit: I ako gledas iskljucivo oblik G305 mozes mozda negde da nadjes G203 ili G Pro, to je bukvalno isti oblik misa samo sa kablom.
 
Poslednja izmena:
Imam Saitek Rat 7 i na njemu moze da se podesava sirina, duzina i tezina misa. Imaju i dodaci za oblik i materijal misa. Jest da sam dobio na poklon misa i da nikad ne bih dao 15k za njega al vredi mis :)
Onaj G400 fury mi se izlizao posle 3 meseca kao da je koriscen 10 godina... A pre toga sam koristio MX518 i G400 i oni su bili ok.
 
Pa i ja mislim, uvek je bilo, nisi na listi, nema sta da trazis, ali, iznenadio me taj odgovor za Indoneziju.
Kako god, videcu.

I dalje se nista ne desava sa porudzbinom.
Pitao sam ih, i rekli su da salju u roku od 2-4 dana.
Na sajtu inace, vise nemaju mat verzije , samo glossy verzije.
Tek ce ih, za 2-3 nedelje opet biti na stanju.

Ja sam isto poručio Model O, juče su ga poslali. Imao neki PayPal kupon koji ionako nisam imao na šta da iskoristim pa ako i ovi naši klepe nešto, realno plaćam samo taj harač. Inače u Srbiju regularno stiže, tu nema šta da brineš, meni Silicon Power i Fractal Design šalju proizvode za recenzije i snimanja DHL-om. Dogovorim snimanje u Sredu, u Petak ujutro je već iz Poljske ili Holandije kod mene kući ...
 
Odlicno.
Juce su ga inace poslali, I stoji da je trenutno, na ruti, ma sta to znacilo.

@vladimurdowla
Jel ce biti, neke recenzije?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Naravno, upariću ga sa Xiaomi mehaničkom tastaturom ... Valjda ga naša carina neće mesecima razvlačiti.
 
e33fc172e7044dfa5b9216b58ea446ec.jpg


5.000 din kompletic ja se ponovio. Mislim da nije los za te parice


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk
 
To si u Ada molu uzeo na akciji ? CL je isto imao popuste ?
 
e33fc172e7044dfa5b9216b58ea446ec.jpg


5.000 din kompletic ja se ponovio. Mislim da nije los za te parice


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Kod nas nije loš deal budući da se inače prodaje za oko 6000 din (ono što su pisali da je spušteno sa 7500 je fake cena, manje više sve sa te akcije je imalo navedene Fake stare cene), ali u inostranstvu ove tri stvari pojedinačno idu za oko 30€ kad sve sabereš. Ali sve u svemu podloga je kvalitetna, miš je praktično neuništiv, a sasvim OK i za igranje zbog tegova a tastatura je vrlo utegnuta, možda malo glasnija jedino.
 
Pa da, nema kod nas pojedinacno za te parice.. mis i podliga su sami oko 2.500, tastatura opet sama nema sanse ispod 3.500-4.000... a i realno da nisam nasao komplet ne verujem da bih bas to izabrao, onda bi krenulo naravno dodaj jos hiljadarku ovde, onde onda to ode na 100e bzvz...



Sent from my iPhone Xs using Tapatalk
 
Kako napreduje isporuka modela O?
 
Stigao mis, ali ga jos nisam ni otvorio.
Malopre dobio poziv iz poste, i bas su me iznenadili.
Poslednja informacija, sto se tice tracking-a, bila je da je mis krenuo 31., iz L.A.
Posle toga vise nije bilo nikakve informacije.
Dodatnih troskova nije bilo, sto je najbitnija vest.
Znaci mis me izasao 59$.
 
Poslednja izmena:
Stigao mis, ali ga jos nisam ni otvorio.
Malopre dobio poziv iz poste, i bas su me iznenadili.
Poslednja informacija, sto se tice tracking-a, bila je da je mis krenuo 31., iz L.A.
Posle toga vise nije bilo nikakve informacije.
Dodatnih troskova nije bilo, sto je najbitnija vest.
Znaci mis me izasao 59$.

Lepo. Javi utiske kad stigneš.
 
Stigao mis, ali ga jos nisam ni otvorio.
Malopre dobio poziv iz poste, i bas su me iznenadili.
Poslednja informacija, sto se tice tracking-a, bila je da je mis krenuo 31., iz L.A.
Posle toga vise nije bilo nikakve informacije.
Dodatnih troskova nije bilo, sto je najbitnija vest.
Znaci mis me izasao 59$.

Opa, super! Onda naručujem večeras
 
Meni još nije stigao, očekujem doduše da me ovi iz NS-a dobro opelješe na carini. Ako se desi tako nešto, da li imam pravo da se žalim, i kome? (ako neko slučajno zna)
 
Upravi vodovoda, kao i za sve u našoj zemlji doduše! Možeš njima da se žališ ali se to sve svede na borbu sa vetrenjačama. Sećam se da je svojevremeno korisniku miš "kalirao" iz kompleta miš + tastatura!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Evo, posle par dana koriscenja, da napisem, neke svoje utiske, sto se tice Glorious O modela.
Oblik misa me podseca na Zowie FK seriju, i tu mi je potrebno privikavanje.
Imao sam, pre mozda dve godine FK model, i prodao sam ga, posto nisam uspeo da se priviknem na njega.
Nadam se, da ovde to nece biti slucaj.
Mis je lagan, to je vec svima jasno, ali ne vidim ja tu neku preteranu razliku, u odnosu na moj stari G403.
Sto se tice kvaliteta izrade, mislim da je bolje da se saceka druga serija, posto su i kod mene malo ''labavi klikovi''.
Meni to ne smeta, ali mozda nekome hoce.
Isto tako, ne znam zasto , ali, desi se, da se pritiskom na levi klik, aktivira i bocni taster.
Par puta mi se to desilo u partiji, a nikada pre nije, na starijim misevima, pa je verovatno nesto do ovog modela.
Kada bih doneo neki zakljucak, rekao bih, da mis vredi, ne vise, od ovih 59$, i da je za ove pare solidna kupovina.
Ako vas zanima, jos nesto, slobodno pitajte.
 
Koristim već 6 meseci svakodnevno Logitech MX Anywhere 2S u proseku 8-10 sati.

Vrline
- Obzirom da imam manju šaku, veličina mi odgovara kao i pozicije Back/Forward tastera.
- Autonomija je fenomenalna, bateriju sam za ovih 6 meseci punio 2-3 puta, i to iz predostrožnosti.
- Senzor radi odlično, pa čak i na staklenoj površini (verovatno otud Anywhere u nazivu)

Mane
- Klik na scroll točkić (middle click) prebacuje između infinity scroll i klasičnog skrolovanja "na zupce", a sam middle click se tek posle podešavanja može podesiti na taster koji se nalazi ispod skrola, bliže sredini miša. Traži malo navikavanja za one koji su navikli na middle click na točkiću.
- Plastika se malo uglačala, postala sjajna, na mestu gde pritiskam kažiprstom.
- Guma sa leve strane (ispod Back/Forward tastera) se uglačala i deluje kao da će da se odlepi za par meseci.

Tehnički je više nego odličan, kvalitet materijala može biti bolji. Ovaj senzor i bateriju bih kupio ponovo ali u kvalitetnijem kućištu.
 
Da ne otvaram temu....
Danas mi u aut otisao mis A4 Tech X7 posle 8 godina,jednom vec "popravljan". :(
Ima li neki mis slicnih karakteristika do 2 hilj. dinara,obican crne boj,nista svetlece i ostala cuda,sa USB povezivanjem, sa 6-7 tastera...
Videh da ima slican njemu tj. verovatno isti samo jedno slovo razlike u modelu,ali me zanima dal ima nesto jos bolje ili sta god... ? :)
 
Imaju slican A4Tech A4-A90, a baci pogled na Marvo i Redragon ponudu, danas svima nsto svetli.
 
Da ne otvaram temu....
Danas mi u aut otisao mis A4 Tech X7 posle 8 godina,jednom vec "popravljan". :(
Ima li neki mis slicnih karakteristika do 2 hilj. dinara,obican crne boj,nista svetlece i ostala cuda,sa USB povezivanjem, sa 6-7 tastera...
Videh da ima slican njemu tj. verovatno isti samo jedno slovo razlike u modelu,ali me zanima dal ima nesto jos bolje ili sta god... ? :)
A4tech Bloody V7m.
Svetlo isključi.
 
Planiram i ja da uzmem misa. Koliko vidim ti A4Tech su najbolji od tih jeftinih?Moze i neki drugi predlog Redragon, Marvo? Uglavnom max 2000din.
 
Definitivno samo A4 od tih "jeftinijih" varijanti. Nagledao sam se raznih Marva, Yankeeja, Redragona i MS-ova i niti jedan ne moze primirisati A4. Ni po kvalitetu izrade, a bogami ni po funkcionalnosti.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno