Šta je novo?

Feathercoin [FTC] (NeoScrypt)

Yes I am samo sto nesto nisa azuran sa pricom :)
 
Jel ima neko da je probao ovaj algo? Podesavanja, potrosnja, bilo kakav info?
 
nisam ga probao malo jaci od x11 slabiji od scrypta u potrosnji, daje veci hrate od scrypta...za sada postoji cgminer na stocku sve :)
 
treba ga rudariti dok je relativno mali diff ,moglo bih se dobro isplatiti,uspjeo sam uštimat neocgminer,na theblocksfactory sam,tamo ima i postavke i miner za skiniti za neoscrypt:)
 
Koji drajver koristis? Meni kada pokrenem miner karte daju sampo po 20-30 khs, a temperature su ispod 40.
 
E ovo ce biti prava stvar. Zna li neko da li ovaj novi algoritam podrzava zadnji PIMP, ili BAMT i kao ne, zna li kako ga kopati preko USB, posto ne mogu preko win-a? Ima li neko podesavanja za R9 270? Hvala unapred i srecno kopanje! ;):)
 
drajveri su amd 14.7 rc3,280x karte imam,bacaju oko 55 khs po karti..pise oko 11000 ftc na dan da mogu nakopat,budemo vidjeli danas:)
moja podesavanja za cgminer ...cgminer.exe --neoscrypt -I 14 --worksize 48 -g 1 -o stratum+tcp://stratum.ftc.theblocksfactory.com:3333 -u user -p x
 
Ja ga kopam juce od starta (oko 19 h)...280x 65 kh/s, 7950 46 kh/s na 14.6 driveru. Za 12 h iskopao oko 2500 komada.
 
drajveri su amd 14.7 rc3,280x karte imam,bacaju oko 55 khs po karti..pise oko 11000 ftc na dan da mogu nakopat,budemo vidjeli danas:)
moja podesavanja za cgminer ...cgminer.exe --neoscrypt -I 14 --worksize 48 -g 1 -o stratum+tcp://stratum.ftc.theblocksfactory.com:3333 -u user -p x
Dajte neka bolja podesavanja jer sa ovima cepa HW greske
 
Imas onu foru sa 13.1 driverima ne mogu sada da nadjem link na fonu sam. Googlaj neoscrypt 13.1 driveri ili probaj drugi miner da skines!
 
Probao sve sem te fore sa 13.1 driverima ... Sad cu i to da istrazim ;)
 
Instalacija 13.12 drajvera, pravljenje .bin fajla, zatim instalacija 14.9 drajvera, i radiće, i to skoro duplo brže nego sa 13.12 drajverima, bar tako sam našo na nekom sajtu, nisam probao, nemam vremena sada
 
Jel ovaj novi FTC ima veze sa onim starim? :)
 
Instalacija 13.12 drajvera, pravljenje .bin fajla, zatim instalacija 14.9 drajvera, i radiće, i to skoro duplo brže nego sa 13.12 drajverima, bar tako sam našo na nekom sajtu, nisam probao, nemam vremena sada
Ne pije vodu jer cepa HW greske sa 13.12
 
Probao i ja...14.4 drajveri W7x64 skinuo cgminer odavde i ništa nisam dodavao u podešavanjima. Karte su na istim podešavanjima kao za monero (1020/1500/1018mV), o pozicija je 280x vaporka, pozicija 1 asus7950 a na poziciji 2 je 5850 i miner je izbacio "error -54 enqueueing kernel onto command queue" (nem pojma šta mu to znači :p)...Uglavnom evo kako to izgleda nakon 4-5 minuta...
ftc.png
 
kakvo je stanje sa diffom sad, da znam dal da idem da palim masine
 
Just look coinotron ;)
 
aaa zaboravih na dobri stari coinotron, evo ga diff 7, znaci polako raste, sad vise ne moze da se namlati gomila za 24h
 
Ja sam uzeo lepu kolicinu do sada, nije jos kasno obzirom da ce biti to mnogo vise. Da ovaj FTC je stari FTC na novom algu, GPU namenski...uglavnom ima jos prostora, mreza ce porasti, ocekujem XMR kopace ovde :)

@karanovic

dobar ti je mining osim ove zadnje kartice koja jos izgleda nema podrsku
 
Poslednja izmena:
Ah... juce sam bas gledao sta da kopam a na ftc sam skroz zaboravio. Nadam se da diff nece otici u nebo dok ja dodjem kuci. Ko ce jos 5 sati izdrzati na poslu :p
 
Kakav je ovo cudan algoritam, meni i 7850 i 270X daju isto, oko 55, a vidim neki toliko imaju i sa 280X. :D
 
mislim da hoce iako ne bi to voleo :)

@air jordan

meni 280x daju 65 kh/s a 7950 46kh/s
 
Poslednja izmena:
dajte podesavanja za 280x imam samo HW error, imam kod mene jednu 2280x za zaebanciju pa da je malo uposlim
 
Poslednja izmena:
to su ta podesavanja sa prosle stranice...samo moras naci minera i eventualno drivere, ja sam na 14.6 i sve lepo radi
 
Ja zakupio i cloud, al su rezultati toliko losi tako da sam bacio pare, tako da ni u kom slucaju to ne radite :)
 
Nazad
Vrh Dno