Šta je novo?

Feathercoin [FTC] (NeoScrypt)

Kad sam hteo da ga kopam bio je sto neki ovde kazu ko magarac u blatu...danima,nedeljama,mesecima...nocas vidim da je skocio 20c...Ja sve sto imam od para na CEX a tamo sem 3 - 4 coina nista...i onda umesto da povucem pare ja kupim kad skace cena i sad sedim i SEDIM :)
 
ftc se kupovao kad je bio 4-5x jeftiniji , a sada se polako prodaje i uziva :)
 
Nema veze...navikao sam na los tajming :) ostaje nam par drugih valuta mada je sve to sviranje k.... kad citam da imaju ljudi problem sa povlacenjem novca :( to me vise brine.Dzabe i brdo para kad ne mozes da ih povuces.
 
nema nikakvih problema sa povlacenjem, samo svirate q...cu i zezate se zbog 2 ili 3% vise , a to se jednostavno ne isplati
 
i ja ga cekao na 1$ vec poodavno ali kad svaki shit danas skace na 1+ onda ovaj 5-10$ , jel :D ili ,)
 
ftc se kupovao kad je bio 4-5x jeftiniji , a sada se polako prodaje i uziva :)
Polako, da....mislim da je ova trenutna cena ~4000sat nova donja letvica kao što je bila prethodna 2500-3000sat...u svakom slučaju vreme će pokazati ko će zaraditi a ko propustiti šansu...čekajući veću cifru [emoji56]

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
 
tako i ja , pa ispalio ltc, dgb, i ostale na mnogo manju cenu nego sto su isle, ovo neka moze i da propadne
 
Čuj propadne...hahahaha...pogledaj prošli period kad je BTC završavao sa ATH šta se desilo sa FTC...

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
 
E a gde kopate FTC ???
Ja probao nekom poolu zaboravih koji je tacno ali mi nesto malo ispadalo,ili mi se ucinilo.Nekih 17 komada za 8-9h.
 
Nazad
Vrh Dno