Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

To je to! To sam napisao otprilike, znao sam samo da je noviji.

Hvala! :)
 
Poslednja izmena:
1h trazim film ne mogu ga nac. Uglavnom star je film mozda ^80-^90. Mladi momci, vojska ili faks nisam siguran uglavnom svi zive u jednom objektu. Grupa otrkiva da glavno "bratsvo" sastaje tajno i prave stetu( uglavnom to su sinovi od bogatasa i visih cinova u vojsku) scim je upoznata uprava i odobrava to. I ta grupa na sve nacine pokusava da ih otkrije i na kraj uspjevaju. Ima jos jedna radnja filma muce nekog debelog klinca i taj klinac dobio zadatak da mora da skoci sa zgrade sto je i uradio.

Uglavnom tu "sektu" moras da slusas ili ces zavrsit mrtav ili traumu za cijeli zivot

Nadam se da sam fini opisao, zaomijenisamskolovala))

Cini mi se da je tu jedan crnac i pokusavaju da ga slome nisam siguran
 
Auu drugari kakva vam je tema.. :) A i meni bas "dosadno na poslu"... :D

Par naslova za koje nisam provalio da ste ih pronasli me sad ubi vise nego ovaj za koji bih ja da pitam.

Konkretno taj francuski sa covekom koji sa vraca kuci, zive mu izbeglice na gajbi, pijani popovi na biciklima.. To bih bas gledao.

To malo lici na https://en.wikipedia.org/wiki/The_Visitor_(2007_drama_film) ali nije taj sigurno, taj sam gledao..
Posle i onaj drugi za koji je @to3a pitao francuski, i to deluje zanimljivo..

@NightCrawler me tek ubi sa onim starim italijanskim i decko sto ubacuje muve teti dok spava iz dosade, ta moze svuda da vodi, malo je informacija samo ta scena... Ima italilijanski film iz 70ih https://en.wikipedia.org/wiki/Down_and_Dirty_(film)
Ne znam da li je to to.. ubih bar pola sata dok ga ne nadjoh posto mi se mesao uvek sa (LOSIM) prevodom DOBAR LOS ZAO, ovaj je kod nas bio RUZNI PRLJAVI ZLI..
 
Poslednja izmena:
.. i ne pitah ja na kraju, toliko me RUZNI PRLJAVI ZLI zaokupio.. Molio bih odgovor nekad da li sam ga bar pogodio. ;)

Pazi sad ovo, ko ovo nadje, svetski je mega car!
Par puta sam ja pokusavao, sad vec brinem da sam izlapeo totalno, svi me uvek u drustvu belo gledali kada bih ga opisivao, a ni gugl ne zna.. Ono cega se ja secam a i dalje bih ruku u vatru stavio da ne gresim:

- JRT (RT Bgd) pustio, nije tada ni 3Kanal jos postojao meni se cini. Festove Premijere ili tako neka emisija oko FESTA, pa onda film posle toga pustali, bas sam bio mali..

- animirani za odrasle, nisam siguran ni da je dugometrazni, nesto kao Robert Crumb da je radio, a nije sigurno, kada sam "porastao" i postao "age appropriate" za takva interesovanja trazio sam ja to i pre interneta..

- radnja blentava, zato mi se i ucrtao u mozak: pas, koji je glavni junak, prolazi obuku za policijskog psa, pa posle i za konkretno trazenje narkotika, samo sto se to "postize" tako sto njemu daju drogu..?!?
Pas se navuce, ima neke haludze, pocne da brljavi na poslu, dobije otkaz i postaje lutalica.. Ne secam se da li je to kraj..

E ako ovo neko nadje..
 
Plot twist: ti si lutalica koji je ostao bez posla pa nam opisujes svoje flashbackove :d
 
Auu drugari kakva vam je tema.. :) A i meni bas "dosadno na poslu"... :D


@NightCrawler me tek ubi sa onim starim italijanskim i decko sto ubacuje muve teti dok spava iz dosade, ta moze svuda da vodi, malo je informacija samo ta scena... Ima italilijanski film iz 70ih https://en.wikipedia.org/wiki/Down_and_Dirty_(film)
Ne znam da li je to to.. ubih bar pola sata dok ga ne nadjoh posto mi se mesao uvek sa (LOSIM) prevodom DOBAR LOS ZAO, ovaj je kod nas bio RUZNI PRLJAVI ZLI..

Koliko videh,premotavao sam film,ipak nije to to ali ima nekih urnebesnih scena zbog kojih moram da pogledam ceo film :d
 
Da li neko zna, ja sam totalno odlepio... Noviji film, star godinu-dve... Muškarac i žena se voze kroz neku šumu i naprave saobraćajku. Tip u drugom autu pogine. Dok oni ne znaju šta će, nailazi drugi auto. Oni na brzinu sakriju poginulog u njegov auto i nešto muljaju vozaču koji je naišao, dok krv poginulog kroz vrata curi na asfalt. Posle izguraju taj auto van puta i reše da pobegnu.

E, onda njihov auto neće da upali. Tu negde muškarac nestaje iz mog sećanja, a žena prihvati pomoć vozača koji je zatim naišao i koji je kao nekakav mehaničar.

Ona ode s njim kući i dok on popravlja auto, ona shvati da je ubila njegovog sina. Na brzinu pobegne iz te kuće i tu mi se završava sećanje...

Ima li nade? :)
 
Skriveno lice
Spanski triler

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nevidljivi gost ili contatiempo je drugi film koji je jedan od boljih psiho trilera koje sam odgledao. Ali naziv filma za koji je kolega pita je onaj sti sam postavio, gledao sam sve spanske trilere tako da sam upucen :)

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Koliko videh,premotavao sam film,ipak nije to to ali ima nekih urnebesnih scena zbog kojih moram da pogledam ceo film :d
E do mojega.. :d
Nema veze, odlican je to film, neces se pokajati.. da nemam vec zilion naslova koje "moram" da pogledam, gledao bih ga i ja ponovo.. ma ustvari i hocu! :d Boles' teshka ova filmomanija il filmofilija, kako ko vise "perferira". ;) Ovi omladinci sto misle da su se sa bindzovanjem tek navukli, nemaju ni predstavu da ima nas zivih ovisnika jos iz vremena VHSa..:-devil-:
 
Nevidljivi gost ili contatiempo je drugi film koji je jedan od boljih psiho trilera koje sam odgledao. Ali naziv filma za koji je kolega pita je onaj sti sam postavio, gledao sam sve spanske trilere tako da sam upucen :)

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Ako te ne mrzi, zamolio bih te najlepse da na stranici za preporuke filmova ostavis par naslova..:)
 
contRatiempo je jedan od boljih psiho trilera koje sam odgledao.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Taj film je veoma prehajpovan
ali ajde, moze da se gleda.

Ali naziv filma za koji je kolega pita je onaj sti sam postavio, gledao sam sve spanske trilere tako da sam upucen :)
Ne bih bas rekao da si upucen ili se jednostavno ne secas, Contratiempo je naziv filma koji je opisao/trazio roadracer, film o kome ti pises je La Cara Oculta koji ima potpuno drugaciju radnju.
 
Poslednja izmena:
Problem sa spanskim filnovima je taj da nadjes naziv na spanskom a na engleskom je drugi film. 5x sam se tako zeznuo. Videcu pa cu postaviti.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Horor film je u pitanju, kraj osamdesetih, pocetak devedesetih, americki film. Scena kad iz neke magle, mocvara, sta li je, izlazi some kind of vestica, sa koscatim dugim prstima i nekom albinu dok sedi i caska sa drugarima, sa ledja probija grudni kos i vadi srce. Bilo kakav hint dobrodosao. ;)
 
A zasto se ova tema ne vidi kad se udje u Bench Clubbing sekciju vec se samo pojavljuje prilikom pretrage za koju bi morao znati kako da trazis?
Kako ljudi da znaju da ova tema postoji...?

Ono sto meni treba je film u kome posle brodoloma neki decko mladji i tigar plutaju morem (okeanom) na istom camcu... Kako se ovaj film zove? Bio je cini mi se i za nesto nagradjivan, a imena ne mogu da mu se setim pa da me pred streljacki vod stave...
 
HVALA!

sesir naklon.JPG
 
Horor film je u pitanju, kraj osamdesetih, pocetak devedesetih, americki film. Scena kad iz neke magle, mocvara, sta li je, izlazi some kind of vestica, sa koscatim dugim prstima i nekom albinu dok sedi i caska sa drugarima, sa ledja probija grudni kos i vadi srce. Bilo kakav hint dobrodosao. ;)

Ne znam da li si našao film pošto tek sad vidim ovo ali mene ta scena podseća na Pumpkinhead film....čini mi se da baš ima jedna takva scena u tom filmu
 
Ako je nekom poznato, dugo trazim ovaj film, evo opisa iz mog secanja. Neki lik, plavusan sa duzom kosom, znam da ima devojku, nesto se desava, ne znam tacno sta, da li mu kidnapuju devojku, ali pamtim scenu kada se on nalazi u sumi, za obrok jede kisnu glistu, pece pacova na rostilju, pa se secam rambo noza, mislim da cak ubija neku zmiju. Isto se macka kao rambo garezom itd. Nesto mi je bilo u secanju da je naslov "crni soko", ali nisam uspeo da nadjem pod tim nazivom, verovatno je film ultra-nepopularan, ali ostalo mi je da u naslovu ima "soko". To je sve cega se secam, nazalost. Film je iz `80-ih godina.
Ako do sad nisi pronašao, ja bih rekao da je to ovaj film:

https://m.imdb.com/title/tt0100645/


Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Film gledao devedesetih na nekadašnjem art kanalu (deo filma). Radi se o prevozu nekog karga po svemiru, mislio sam da su Svemirske kamiondžije, nalazim Space Truckers, ali nije to to.

Starcraft II intro/sinematik u onoj kafani me dosta podseća na atmosferu i likove iz filma.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Nije, mnogo mi se gleda film, ali nemam pojma koji je. Gledao sam samo deo, i baš mi je legao nekako, ali to su bila vremena bez interneta, nisam uhvatio reprizu i film je izgubljen.
 
Film gledao devedesetih na nekadašnjem art kanalu (deo filma). Radi se o prevozu nekog karga po svemiru,...

Pa daj malo više detalja, ovo je ništa. Tako može da bude i Picth Black.
 
Neki glumac... nesto jos.
 
Nazad
Vrh Dno