Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Uuuu jeste, hvala! :D
 
Francuski film
Tip vise nije ministar. Vraca se u svoj stan a tamo crnci imigranti. Ima neku tajnu sobicu gde zivi. Keva mu je u starackom domu puna kesa a on pukao. Stalno prolaze poopovi na biciklima i piju.
 
Francuski film
Tip vise nije ministar. Vraca se u svoj stan a tamo crnci imigranti. Ima neku tajnu sobicu gde zivi. Keva mu je u starackom domu puna kesa a on pukao. Stalno prolaze poopovi na biciklima i piju.

Bolji "plot" odavno nisam video.
Pomažite ko zna, sad moram da pogledam taj film :D
 
Pre par godina prikazivan film; borba oko nekih tabletica koje kad popiješ povećavaju iq preko 1000...nema šanse da se setim imena!?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A ovaj od to3e?zaintigrirao me...ebo jezik !""##$$%%$$% (polomio)
 
Koji je ovo film:

 
To je taj, hvala ;)

Dobar li je?
 
E mozgam al ne mogu da se setim
mislio sam da igra Daniel Auteuil al izgleda da nije. inace francuski film
radnja se desava 45 te mislim u parizu se organizuje okupljanje vojnih oficira svakog cetvrtka a glavni lik nije pozvan nit je bio u vojski al je muvara. on dolazi sa torbicom, bez sakoa tj u kosulji i kad se proverava spisak za nekog lika koji tvrdi da je pozvan on vadi iz torbe chasu za vino i prilazi i kaze e pa to je moj ratni drug. Mogu da se kladim da ni mene nema na spisku. i na taj nacin uspe sebe da ubaci u spisak. E onda ga salju u nemacku da vlada francuskim delom nemacke gde radi posao dobro sve dok ne naidju na neke francuske vojnike koji su ratovali za svabe i naredi da ih pobiju. Ako ga neko iskopa bilo bi lepo da opet pogledam taj film.
 
Zdravo
Gledao sam dokumentarac u kome Engleski novinar zivi sa ostrvljanima na brodu i rone na dah po 20min.Cover koda po dnu mora od15 m i vadi nekog morskog crva...Da li znate koji je to dokumentarac.Mislim da je Engrz glumac Dominik Monaghan ali nisam siguran.Pozdrav za sve
 
Jel zna neko kako se zove stariji film, takodje post-apokalipticno stanje, mislim da je kuga u pitanju, vrane neke, prati radnja dvoje ili troje likova, jedan od njih je mislim gluvonem.. Rekao bih da je iz 90-ih film..
 
Bravo to je to :) Ostalo mi je u sećanju kao jako kvalitetno..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Gle sad, ko mi pomogne kupim mu veliki Toblerone

kung fu film star bar 25 godina, tad sam ga gledao na teveu kao nackli

glavni lik, mislim da lici na Liu Kanga iz mortal kombata, ima foru da uradi otiscima stopala, koracima, napravi neki oblik u zemlji ili pesku, i kad napravi taj oblik dobije neku dodatnu moc i postane kung fu majstor

mislim da se pred kraj filma zapravo bori sa uciteljem koji ga je i naucio tu vestinu. Valjda je njegov oblik koji pravi koracima u zemlji nalik na slovo Z (recimo u precniku od 2-3 metra pravi taj oblik) a uciteljev je drugaciji

ima li iko pojma koji je film ?
 
Ako je nekom poznato, dugo trazim ovaj film, evo opisa iz mog secanja. Neki lik, plavusan sa duzom kosom, znam da ima devojku, nesto se desava, ne znam tacno sta, da li mu kidnapuju devojku, ali pamtim scenu kada se on nalazi u sumi, za obrok jede kisnu glistu, pece pacova na rostilju, pa se secam rambo noza, mislim da cak ubija neku zmiju. Isto se macka kao rambo garezom itd. Nesto mi je bilo u secanju da je naslov "crni soko", ali nisam uspeo da nadjem pod tim nazivom, verovatno je film ultra-nepopularan, ali ostalo mi je da u naslovu ima "soko". To je sve cega se secam, nazalost. Film je iz `80-ih godina.
 
Poslednja izmena:
Dva brata su od ujaka u testamentu dobili veliku kucu, kola..itd Za tog ujaka su mislili da je bogat, a on je ustvari bio u kockarskim dugovima, da bi te dugove otplatili resili su da u toj kuci naprave kockarnicu i tako zarade.
Meni glumci nisu bili bas poznati, secam se samo da je komedija i da je bilo na pinku (trebalo bi).


Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:


Vrlo moguce da je taj, mislim da jeste, svaka cast na brzom nalazenju :)
Secam se ove zamke sa bodezom, malo smesno deluje, ali pogledacu :D

Inace, skoro mi je neko pronasao film koji sam isto gledao u detinjstvu, nikako nisam mogao da znam koji je, ispalo je da je stari "Bornov identitet", pa eto preporuka za mini serijal koji se vrteo na TV-u tamo `87 godine, tako nesto.
 
Pozdrav,moze li mi neko reci koji je ovo film....Davno sam ga gledao ali radnja se vrti oko teorije zavere i kontrole uma. Navodno neka vladina agencija je postavljala antene na krovovima zgrada kako bi kontrolisala ljudske umove. To su pojedinci odkrili pa su nosili neke kape od aluminijuma i bakra....Ako neko zna koji je ovo film bio bih mu veoma zahvalan da podeli to znanje samnom :)
 
Pozdrav,moze li mi neko reci koji je ovo film....Davno sam ga gledao ali radnja se vrti oko teorije zavere i kontrole uma. Navodno neka vladina agencija je postavljala antene na krovovima zgrada kako bi kontrolisala ljudske umove. To su pojedinci odkrili pa su nosili neke kape od aluminijuma i bakra....Ako neko zna koji je ovo film bio bih mu veoma zahvalan da podeli to znanje samnom :)

Control Factor (2003)
 
Nadam se da ce neko uspeti da prepozna film, na osnovu ovih informacija :)

U pitanju je americki vestern, i izasao je mozda pre 5-6 godina. Zena zivi sa muzem i cerkom, i njihovoj porodici preti lokalni mocnik. Jedini nacin da bi zastitila porodicu, jeste da trazi pomoc od bivseg muza. Kasnije tokom filma, cerku otima taj sto im preti, i ona sa bivsim krece u potragu za njom.

Znam da je ovo vrlo malo informacija, ali ovo je sve cega se secam.
 
Nazad
Vrh Dno