Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

....uz pomoć neke nimfomanke, ili ?!?
A ne, ovde nema sexa ni za lek...razumljivo ako se uzme u obzir onoliki sneg i led.
Jedino ako neko odsecanje saka ne uzima kao fetis.:d
I da, usled nestasice lovine i hrane primorani su da upadnu mecki na gajbu...
Probudili su je ali koliko se secam nije bila raspolozena za intimiziranje. :d
 
Poslednja izmena:
Ahaaa, to je onaj fazon
Ne čačkaj lava po p..ku i mečku dok spava.
 
To je taj filmserpents liar hvala puno
Vuk jel to film sa indijancima i vikinzima?
 
To je taj filmserpents liar hvala puno
Vuk jel to film sa indijancima i vikinzima?
Ne, ovaj je o nekom plemenu lice mi na Inuite i severnjacima.
Pleme koristi luk i strele a severnjaci samostrele...odeveni u kombinaciju oklopa i krzna.
 
Vuce ja sam gledao taj sto je covek izvadio i to je ta tematika vikinzi sa celikom, indijanci sa motkama i taj klinja. Baci oko na film, mozda si pogresio za godinu.
 
Film sredina devedesetih
triler vuce na horor al nije
neki lik se sa porodicom doseljava u novu kucu
tu se pojavljuje neka seksi crnka koja ga spopada i kresnu se.
ide mu i na posao i tamo se udaraju.
na kraju se ispostavi da je ta riba neki demon nimfoman koji isisava seksom svoje zrtve.

jel neko zna koji je ovo film ?
Da nije ovaj? Nije sredina 90', ali...

http://www.imdb.com/title/tt0217086/
 
Vuce ja sam gledao taj sto je covek izvadio i to je ta tematika vikinzi sa celikom, indijanci sa motkama i taj klinja. Baci oko na film, mozda si pogresio za godinu.
Pathfinder sam gledao, nije taj...
 
Drugari treba mi ime filma, desilo se neko ubistvo, valjda nekog poznatog politicara ili nesto slicno, les je obesen za bilbord, na nekoj granici ili tako nesto.
Srecu se tu dva detektiva i sad oni vode istragu, film je valjda skandinavski ili moze bit i engleski.
Hvala.
 
Film koji nikako ne mogu da nadjem po nazivu, nadam se da mozda ovde neko ima ideju o cemu se radi. Davno sam ga gledao, kao klinac pre vise od 20 godina. Kroz celu radnju filma se provlaci futuristicki auto koji je veoma brz, koci sa padobranom a u njemu se nalazi kaseta u kasetofonu sa veoma bitnim informacijama do kojih neko zarko zeli da dodje. U jednom trenutku mislim da cak i izleti kroz prozor solitera sam auto... Nadam se da ce nekom zvucati poznato...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, treba mi pomoc od starijeg dela publike oko jednog filma :) Film sam gledao kao klinac s pocetka '90ih na VHS-u, u pitanju je kineski kung fu flick tada sinhronizovan na engleski. Radnja filma je sledeca: japanci su okupirali Kinu i lokalni vodja japanaca unajmljuje nekoliko ubica da ubiju nekog kineskog kung fu ucitelja. Nakon sto ga ubiju, dvojica ucenika zapocinju osvetu tako sto sredjuju ubice jednog po jednog. Na kraju i samog vodju ali i njegovu sestru koja je, gle cuda, u ljubavi sa jednim od dva pomenuta ucenika. E sad, ono sto bi moglo da pomogne u identifikovanju filma je scena koje se dobro secam: u kafani ova dvojica igraju poker sa jednim od ubica koji je valjda italijan i njegova specijalnost su nozevi. Pobedjuju ga, nema da plati i onda ugovaraju da dodje u park i ubije kineze koji ce tamo vezbati a kako bi ga zapravo navukli u zamku da ga roknu. Bas bih voleo da ga ponovo pogledam, malo da osetim nostalgije :) Ako se neko seca neka me prosvetli pls :)
 
Pozdrav, treba mi pomoc od starijeg dela publike oko jednog filma :) Film sam gledao kao klinac s pocetka '90ih na VHS-u, u pitanju je kineski kung fu flick tada sinhronizovan na engleski. Radnja filma je sledeca: japanci su okupirali Kinu i lokalni vodja japanaca unajmljuje nekoliko ubica da ubiju nekog kineskog kung fu ucitelja. Nakon sto ga ubiju, dvojica ucenika zapocinju osvetu tako sto sredjuju ubice jednog po jednog. Na kraju i samog vodju ali i njegovu sestru koja je, gle cuda, u ljubavi sa jednim od dva pomenuta ucenika. E sad, ono sto bi moglo da pomogne u identifikovanju filma je scena koje se dobro secam: u kafani ova dvojica igraju poker sa jednim od ubica koji je valjda italijan i njegova specijalnost su nozevi. Pobedjuju ga, nema da plati i onda ugovaraju da dodje u park i ubije kineze koji ce tamo vezbati a kako bi ga zapravo navukli u zamku da ga roknu. Bas bih voleo da ga ponovo pogledam, malo da osetim nostalgije :) Ako se neko seca neka me prosvetli pls :)

Fist of legend sa Jet Lijem, možda?
 
Trazim jedan film, ne toliko da bih ga gledao koliko da bih citao nesto o prikazanom dogadjaju i vremenu uopste. U pitanju je stari, crno beli, jugoslovenski (Makedonski), dosta pricaju na makedonskom ali cini mi se i na srpskom. U pitanju je neki ustanak, pobuna u Solunu, rekao bih za vreme Turaka jos?
 
Čini mi se da je pun prevod bio Vojna akademija i kako je pobediti.
Banda večito pijanih drugara koji su svako veče po žurkama pobeđuje dobro utreniran tim vojne akademije u spustu niz reku.
Upamtio sam i da prilikom svakog otvaranja vrata njihovog kombija (ili SUV, ne sećam se) iz istog se prosipa gomila praznih konzervi piva.
Može biti da ima skoro 30god kako sam ga gledao u bioskopu.
Nisam uspeo da ga pronađem.

Up the Creek (1984) Možda malo kasnim sa odgovorom,tek sam otkrio temu.
Odličan film,prošle godine izašao na Bluray
 
U pitanju je francuska komedija, i bila je pre mozda mesec dana na Prvoj. Muz i zena krecu iz Francuske na vencanje svoje cerke u Grcku, i tokom putovanja nailaze na razne likove, prepreke...
Da li neko zna kako se zove ovaj film?
 
Eyjafjallajökull (2013) (The Volcano) mislim da je ovaj.

@MilkoBGD
Da nije The Salonika Terrorists (1961) (Салунските атентатори)?
 
Poslednja izmena:
Nema na cemu :)
 
Ajde da I ja probam. Film (ili cak mozda mini serija). Mislim da je snimljena u Engleskoj.

Uglavnom je krimi, tj prati neke detektive. Cela radnja mi je u magli, sem da u jednom trenutku udovica pronalazi telo svog pokojnog supruga koje je sakrila njegova majka. I onda bakuta poteze noz na snajku I upadaju detektivi..

Ima vise od 10 godina kako sam ga gledao, a verujem da je snimljena krajem 90ih, a mozda i gresim

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ima jedan koji mi je trenutno zanimljiv da ga preporucim ali ne mogu da se setim kako se zove a gugl ne pomaze.

Mislim da je skandinavski film. Glavni lik autobusom dolazi u jedan grad gde dobija posao u administraciji.

on polako pocinje da sumnja da li je sve u redu u tom gradu valjda, istrazuje da bi na kraju otvorio neki zid u sobi u kojoj je ziveo? ako ne mesam filmove? a taj grad je onako sterilan koliko se secam i svi su kao robotici. A to je zadnji grad koji postoji valjda. Film je msm sveziji, zadnjih desetak godina bi trebalo
 
Ima jedan koji mi je trenutno zanimljiv da ga preporucim ali ne mogu da se setim kako se zove a gugl ne pomaze.

Mislim da je skandinavski film. Glavni lik autobusom dolazi u jedan grad gde dobija posao u administraciji.

on polako pocinje da sumnja da li je sve u redu u tom gradu valjda, istrazuje da bi na kraju otvorio neki zid u sobi u kojoj je ziveo? ako ne mesam filmove? a taj grad je onako sterilan koliko se secam i svi su kao robotici. A to je zadnji grad koji postoji valjda. Film je msm sveziji, zadnjih desetak godina bi trebalo

jaoj ja sam ovo gledao, skroz mi poznata radnja al isto nemam pojma kako se zove, secam se da je neka sumorna atmosfera...
 
Ima jedan koji mi je trenutno zanimljiv da ga preporucim ali ne mogu da se setim kako se zove a gugl ne pomaze.

Mislim da je skandinavski film. Glavni lik autobusom dolazi u jedan grad gde dobija posao u administraciji.

on polako pocinje da sumnja da li je sve u redu u tom gradu valjda, istrazuje da bi na kraju otvorio neki zid u sobi u kojoj je ziveo? ako ne mesam filmove? a taj grad je onako sterilan koliko se secam i svi su kao robotici. A to je zadnji grad koji postoji valjda. Film je msm sveziji, zadnjih desetak godina bi trebalo

Den brysomme mannen (2006)
 
Nazad
Vrh Dno