Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Glavni lik ima amneziju i tokom filma jure serijskog ubicu, ubija mlade devojke. Da li ih siluje se ne sećam. Prepoznatljiv je što se glavni lik na kraju filma ubije u čamcu na sr d jezera kada shvati da je on ubica. Mislio sam da glubio onaj Diego Klatenhoof iz Blaclist ali ne mogu da nadjem taj film kod njega. Moguce da je Radius ali se uopste ne secam da je imao SF elemente. Moracu da ga ispremotavam.
 
Kao klinac pre jedno 20 godina i više sam gledao film o dečaku koji je mogao umom da pomera stvari. Na početku filma je bio na predstavi gde je madjionicar koristio telekinezu i posle je isto bila scena gde je sprečio eksploziju bombe tako sto je zadržao curenje nitroglicerina.
 
Naš film domaći sjećam se kraja filma.Ustaše ili koji već ubijaju majku malog djeteta a dijete nalazi "naš" čovjek i nosi ga negdje.Dijete se skoro ugusilo jer ga je majka ućutkivala.
 
Naš film domaći sjećam se kraja filma.Ustaše ili koji već ubijaju majku malog djeteta a dijete nalazi "naš" čovjek i nosi ga negdje.Dijete se skoro ugusilo jer ga je majka ućutkivala.
Ovo možda

Kao klinac pre jedno 20 godina i više sam gledao film o dečaku koji je mogao umom da pomera stvari. Na početku filma je bio na predstavi gde je madjionicar koristio telekinezu i posle je isto bila scena gde je sprečio eksploziju bombe tako sto je zadržao curenje nitroglicerina.
 
Naš film domaći sjećam se kraja filma.Ustaše ili koji već ubijaju majku malog djeteta a dijete nalazi "naš" čovjek i nosi ga negdje.Dijete se skoro ugusilo jer ga je majka ućutkivala.
Josif Tatić maljem po Nataši Ninković dok nedaleko to posmatra "naš čovjek" a strani plaćenik Denis Kvejd sa "njenim" detetom, nemoćan da bilo šta uradi brojčano nadjačan.
Dok čeka egzekuciju Ninković peva uspavanku da ne čuju bebu kako plače i oda im položaj. Nakon egzekucije Kvejd drži ruku na ustima bebe jer je ne može smiriti i umalo je uguši.
 
Noviji film(mozda u poslednjih 5god), one room sto se kaze. Zima, oluja napolju, svi udju u neku “krcmu” dok ne prodje oluja. Tamo prica klanje itd. Cini mi se da je dugacak film. Vreme divljeg zapada cini mi se
 
Da li neko zna naslov filma u kojem su glavni likovi grupa nekih frikova sa nekim extremno neobicnim frizurama,kao tapiranim šiškama koje idu bar 20 cm u dužinu,pa kao neki njihovi doživljaju dok putuju Evropom i SAD?....film je teška crnohumorna komedija/parodija...........gledao sam ga davnoi tražim ga već dugo ali nema šanse da se setim kako se zove
 
Hvala momci upravo taj film kad je maljem ubija.Sjećam se davno sam gledao i plakao sam ali dobro bio sam dijete.Pozdrav za vas i hvala puno
 
Da li neko zna naslov filma u kojem su glavni likovi grupa nekih frikova sa nekim extremno neobicnim frizurama,kao tapiranim šiškama koje idu bar 20 cm u dužinu,pa kao neki njihovi doživljaju dok putuju Evropom i SAD?....film je teška crnohumorna komedija/parodija...........gledao sam ga davnoi tražim ga već dugo ali nema šanse da se setim kako se zove
Da nije ovo:
 
To je to,hvala beskonačno :ROFLMAO:

Kakva legenda od filma
 
neki prastari film je u pitanju,francuski cini mi se,davno sam ga gledao,segrt u krojackoj radnji se zaljubi u vlasnika radnje,vlasnikova sestra ih skonta, ali nikome ne govori,radnja je pred drugi svetski rat,i jedan od njih dvojice zavrsi u logoru,ali se ne secam koji od njih dvojice
 
mozda gresim, ali film se zove "faggot karma" ili tako nesto slicno... ima na guglu/imdb, ali nije nesto, tj bas je tesko sra....
Mrs Marvel je recimo za nijansu bolji, zbog cigija...
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Stariji film mislim da igra Deep u glavnoj ulozi ali nisam siguran ,otišao je negde u šumi sam da piše neku knjigu u nekoj kući pored nekog jezera. Ali u toj kući kao da je bio neko ili neka utvara koji ga je ometao. Izlazeći iz kuće primetio je da se pomera zavesa na prozoru na gornjem spratu a znao je da je sam u kući . Zna li neko o kom se filmu radi ?
 
Stariji film mislim da igra Deep u glavnoj ulozi ali nisam siguran ,otišao je negde u šumi sam da piše neku knjigu u nekoj kući pored nekog jezera. Ali u toj kući kao da je bio neko ili neka utvara koji ga je ometao. Izlazeći iz kuće primetio je da se pomera zavesa na prozoru na gornjem spratu a znao je da je sam u kući . Zna li neko o kom se filmu radi ?
The ninth gate

Edit: A možda je i srkiller u pravu. Neka ga ovde za svaki slučaj
 
Glavni lik ima amneziju i tokom filma jure serijskog ubicu, ubija mlade devojke. Da li ih siluje se ne sećam. Prepoznatljiv je što se glavni lik na kraju filma ubije u čamcu na sr d jezera kada shvati da je on ubica. Mislio sam da glubio onaj Diego Klatenhoof iz Blaclist ali ne mogu da nadjem taj film kod njega. Moguce da je Radius ali se uopste ne secam da je imao SF elemente. Moracu da ga ispremotavam.
možda?
 
Sad se vec pitam da li namerno pises deep ili mislis da mu se tako pise prezime :unsure:

budi iskren u svom odgovoru :p
 
Vidi stvarno 😂 stvarno sam mislio da mu se tako piše prezime 😂😂.
 
Nisam siguran, proverite posle

Nije ipak je Radius kao što sam sumnjao. Sad sam pustio oba, Radius ima pretposlednju scenu na jezeru koje se sećam.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno