Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Verujem da bi.;)
Nije nijedna od ponuđenih, kao melodija koja ti se uvuče u glavu a ne možeš da otkriješ koja je.:cautious:
Mršavica, sa podočnjacima. Kako god mi lik izađe pred oči tako se brzo i izgubi.
Izmotao sam neke filmove u glavi tog perioda za sledeću turu gledanja kao npr. Lady in White, Pin i Waxwork ali nju ne mogu nikako.
 
Možda Goldie Hawn


Nijedna od njih, onaj degenerik pogotovo.
Ukucavao pretragu a izbacuje samo poznate.


Sad kad me podseti, ima jedan film mislim bio na BK TV gde se ona uvlači u porodicu i predstavlja kao neko drugi skrivajući identitet sa željom da se osveti koristeći i sex.
Ima mislim neka scena u prirodi pored velikog kamena gde nosi uske teksas pantalone i neko je "ono kao De Niro" stojeći dok je neko vidi sa strane i shvata da sa njom nije sve kako treba. Mislim i da je zatim ubila tog ljubavnika, nisam siguran.
Ali eto, pošto pamtiš te scene možda detektuješ o kome se radi.:p
A po ovom opisu mi pade na pamet Natasha Henstridge
 
Sad kad me podseti, ima jedan film mislim bio na BK TV gde se ona uvlači u porodicu i predstavlja kao neko drugi skrivajući identitet sa željom da se osveti koristeći i sex.
Ima mislim neka scena u prirodi pored velikog kamena gde nosi uske teksas pantalone i neko je "ono kao De Niro" stojeći dok je neko vidi sa strane i shvata da sa njom nije sve kako treba. Mislim i da je zatim ubila tog ljubavnika, nisam siguran.
Ali eto, pošto pamtiš te scene možda detektuješ o kome se radi.:p
Možda:
 
Ne, ne. Glumila je u TV dramama mislim. Nije toliko popularna kao pomenute.
Krenuo sam preko Wikipedie sve rođene između 50-80ih. Stigao do C. Stići ću nekad.o_O
 
Po ovom opisu
Sad kad me podseti, ima jedan film mislim bio na BK TV gde se ona uvlači u porodicu i predstavlja kao neko drugi skrivajući identitet sa željom da se osveti koristeći i sex.
čini mi se da je Linda Fiorentino
IMG_3683.jpeg
imala sličnu ulogu u filmu
IMG_3679.jpeg
Ispunjava sve kriterijume, ima podočnjake, ali nije plavuša, već brineta.

Što se ove scene tiče
Ima mislim neka scena u prirodi pored velikog kamena gde nosi uske teksas pantalone i neko je "ono kao De Niro" stojeći dok je neko vidi sa strane i shvata da sa njom nije sve kako treba.
onda Drew Barrymore koja je izgledala ovako u to vreme, a film je “Poison Ivy”, mada ona nije baš nepoznata drugorazredna glumica, imala je oko 20-ak godina, a film spada u B produkciju.
IMG_3684.jpeg
 
Poslednja izmena:
Našao sam je na Wikipediji, morala je biti na samom dnu abecede.:rolleyes:
Kćerka Džona Vernona, Kejt. Nisam mnogo promašio u opisu a opazio sam je jednom, možda dvaput i to kad sam imao 10-ak godina. To se zove opsesija.:geek:
Ima sličnosti s Meg, ne toliko inicijalno već što je Rajanova načisto propala pa je sad za poređenje i s propalom Grifit. Ali sam oči dobro upamtio kao i taj film - The sister in law (1995).
Pogledao sam njene slike i čini mi se da ima više sličnosti (bar što se očiju i nosa tiče) s Markom Singerom. A oboje su Kanađani. Ko zna, možda se tamošnji brđani ukrštaju uzduž i popreko.:LOL:
Bilo je zabavno, moramo ponoviti.:giggle:
Kate-Vernon.jpg
 
Meg Rajan se upropastila, rekao bih da ova (što nije Elen De Đeneris) izgleda bolje od Rajanove!?
 
Sta je fora sa slikama ovih old fart-plavusa u poslednjim postovima? :p
 
Našao sam je na Wikipediji, morala je biti na samom dnu abecede.:rolleyes:
Kćerka Džona Vernona, Kejt. Nisam mnogo promašio u opisu a opazio sam je jednom, možda dvaput i to kad sam imao 10-ak godina. To se zove opsesija.:geek:
Ima sličnosti s Meg, ne toliko inicijalno već što je Rajanova načisto propala pa je sad za poređenje i s propalom Grifit. Ali sam oči dobro upamtio kao i taj film - The sister in law (1995).
Pogledao sam njene slike i čini mi se da ima više sličnosti (bar što se očiju i nosa tiče) s Markom Singerom. A oboje su Kanađani. Ko zna, možda se tamošnji brđani ukrštaju uzduž i popreko.:LOL:
Bilo je zabavno, moramo ponoviti.:giggle:
Pogledajte prilog 397212
Gde je iskopa, nikad je se niko ne bi setio. Ona je bese igrala u drugoj sezoni The Morning Show? Bese je neka nova šefica ili sta vec.
 
Mislim da celo vreme tražimo Bridget Fondu :p
 
Gde je iskopa, nikad je se niko ne bi setio.
Pa iz glave.:) Tražim ovih dana što da pogledam a nekako mi sve teško pada zbog vrućine. Pa sam počeo kopati po memoriji i setio se nekih starih kao npr. Nightflyers (1987) koji mi je bio jeziv.
Kejt sam onako u prolazu opazio u par navrata, tada me takvi filmovi nisu zanimali. Ali ona mi ostade u sećanju, verovatno zbog lepih očiju.:giggle: I eto, čim sam ugledao sliku sa Wikipedije odmah je prepoznao.
A kako sam prekopao listu rođenih u tom periodu i nešto kasnije, saznao sam i celu žensku postavu House MD. Čak sam i Franses Mekdormand našao lice, jedno od onih koje često vidiš a nemaš pojma ko je. Svo vreme sam mislio da je ona muško, valjda zbog Dilana Mekdermota.:LOL:
 
Veliki faul je što @Der Schnitter nije pogledao lektiru, tj. BSG.
Malo manji faul je što Meg Rajan u najboljim godinama poredi sa..... ženom/gušterom.
1ff3fae4-ee95-47e9-bfc6-b4d620bd4ea9_text.gif
 
Češljam u kontra smeru, stižem polako do Bogija, Kegnija i Lorija.
A ne, nije tačno. Meg Rajan nisam poredio sa Džejn Badler.
 
Cini mi se da je film iz 90-ih mada je mozda i kasnije. Desava se posle nuklearne katastrofe(slicno ko Fallout samo nije retro-futurizam) Grupa ljudi se krije u nekoj podzemnoj strukturi odakle izlaze povremeno kroz otvor koji se otvara i zatvara na ventil kao na podmornici. Napolju ih napada mutant(mozda ih je bilo i vise, nisam siguran) koji je koliko se secam kao neki crni covekoliki monstrum sa velikim kandzama. Likovi se bore sa njim i povremeno se vracaju nazad u skloniste da se zastite. Secam se, ima ta jedna smesna scena pri kraju filma, gde jedan od likova krene na mutanta sa samostrelom, a on je inace prilicno otporan, i vatreno oruzije gotovo da mu nista ne moze.
 
Neki horor, kad sam bio klinac gledao ga.
U sustini dodje grupa ljudi u neki zamak, i spuste se neke celicne zavese na prozore i vrata da ne mogu da odu, i nesto ih kolje i u ija redom.
 
Neki horor, kad sam bio klinac gledao ga.
U sustini dodje grupa ljudi u neki zamak, i spuste se neke celicne zavese na prozore i vrata da ne mogu da odu, i nesto ih kolje i u ija redom.

Joj i meni poznato. Čini mi se da ih Đavo lično koka. Ima jedan momenat kada se čelična zavesa podgne, lik iskoči kroz prozor i misli da se spasao, al onda se udavi u živom blatu, te scene se sećam. Baš je neki stari horor, House on Haunted Hill je suviše nov.
 
Taj detalj je i meni poznat. I drugi lik pokuša brusilicom da iseče ulazna vrata, ali ga nešto natera da sebi odseče prste.
 
I meni je:
The Evil (1978)
Ima na YT ceo, u 59 minutu seče prste.
 
Gledao sam davno jedan film i trazim ga vec jako dugo.Jedino cega se secam je to da je taj glavni glumac bio atleticar i da je imao dijalog sa ocem ili trenerom na atletskoj stazi gde ga trener pita sta su njegove noge,a ovaj odgovara "celicne opruge".Barem je takav prevod bio:D
Nisam siguran,ali mislim da je taj momak kasnije otisao u neki rat i dok je jurisao seca se tog dijaloga sa trenerom.Film mora da je iz 90-tih ako ne i stariji.
 
Nazad
Vrh Dno