Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Gde skinuti ovog The prisioner da se poklapasa nasim titlovima?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
film sa de nirom i mislim alan arkinom kada drze neku kao advokatsku agenciju? mozda i baldwin glumi ali ne mogu da nadjem!
Post automatically merged:

e naso sam https://www.imdb.com/title/tt0104348/?ref_=vp_back nije de niro nego pacino AL 🤴
 
Znam da tema nije baš za ovo pitanje, ali da probam.

Naime već duže vreme pokušavam da odgledam jedan film koji sam ranije gledao i sećam se samo poslednje scene, dakle ne znam ni naslov ni godinu snimanja (okvirno je kraj devedesetih početak dvehiljaditih).

Naime, u jednoj od polsednjih scena čovek zaposednut demonom proganja nekoga po snegu (neka planinska koliba je u blizini), biva pogođen i taman kad misliš da je gotovo da umire demonska duša se prenosi sa umirućeg u neku živuljku, tipa manji jazavac ili kuna...
Tripujem da demona glumi John Cusack, ali verovatno sam samo utripovao (mada mi se čini da je u toj ulozi jako poznat glumac)...

Mislim da film uopšte nije horor, ali ta je tematika...
 
Znam da tema nije baš za ovo pitanje, ali da probam.

Naime već duže vreme pokušavam da odgledam jedan film koji sam ranije gledao i sećam se samo poslednje scene, dakle ne znam ni naslov ni godinu snimanja (okvirno je kraj devedesetih početak dvehiljaditih).

Naime, u jednoj od polsednjih scena čovek zaposednut demonom proganja nekoga po snegu (neka planinska koliba je u blizini), biva pogođen i taman kad misliš da je gotovo da umire demonska duša se prenosi sa umirućeg u neku živuljku, tipa manji jazavac ili kuna...
Tripujem da demona glumi John Cusack, ali verovatno sam samo utripovao (mada mi se čini da je u toj ulozi jako poznat glumac)...

Mislim da film uopšte nije horor, ali ta je tematika...
То је онај са Дензелом Вашингтоном? Азазел се зове демон...
 
@Čika_Kure
Hmmm, moram da priznam da sam malo razočaran što ne znaš ovaj film u detalje. 😆
Fallen (1998), naravno.
Azazel, samo što je mnogo više od demona. Jedan od prinčeva Pakla. Brutalan film i jedan od filmova sa najjačim krajem svih vremena.
Na kraju u mačku je prešao inače je Denzel imao savršen plan da uništi princa.
Ne smatram ga ni ja horrorom ali tera strah u kosti...
Koliko su zle sile manje od Boga ali koliko su veće, veće od čoveka.
Legendaran film.
 
@Čika_Kure
Hmmm, moram da priznam da sam malo razočaran što ne znaš ovaj film u detalje. 😆
Fallen (1998), naravno.
Azazel, samo što je mnogo više od demona. Jedan od prinčeva Pakla. Brutalan film i jedan od filmova sa najjačim krajem svih vremena.
Na kraju u mačku je prešao inače je Denzel imao savršen plan da uništi princa.
Ne smatram ga ni ja horrorom ali tera strah u kosti...
Koliko su zle sile manje od Boga ali koliko su veće, veće od čoveka.
Legendaran film.
Без спојлера, можда неко није гледао, мада сумњам😀
 
I taj mi je počeo izgledati bezvezan kad sam se setio jednog prethodnog:
Kad oduzmeš finese Posrnulom u suštini vidiš da je rip-off.
Pentagram, kako smo ga nazvali, jedan je od onih koje sam gledao kao jako mali i ostao mi je u sećanju kao dobar, mada realno i nije. Nije ni toliko jeziv.
Možda nije ispao blockbuster ali nije fer da se Lu Dajmond ne pomene kao preteča.
 
@Čika_Kure
Hmmm, moram da priznam da sam malo razočaran što ne znaš ovaj film u detalje. 😆
Fallen (1998), naravno.
Azazel, samo što je mnogo više od demona. Jedan od prinčeva Pakla. Brutalan film i jedan od filmova sa najjačim krajem svih vremena.
Na kraju u mačku je prešao inače je Denzel imao savršen plan da uništi princa.
Ne smatram ga ni ja horrorom ali tera strah u kosti...
Koliko su zle sile manje od Boga ali koliko su veće, veće od čoveka.
Legendaran film.
Odličan film ali sa velikom rupom na kraju...
upravo mačka koji si spomenuo. Na kraju filma on paniči kad se DenzEl ubija, tipa kuku mene šta ću, kud ću pa onda u mačku. Kao da nije bilo mačke u blizini to bi bilo to!? Ničeg živog osim nje? Miš, krtica, buba, pauk... (kad je već bila krizna situacija)
 
time is on my side... kultni film sa gandolfinijem i mačkom...i naravno denzel
 
Au... Da Denzel i mačka nisu prebačeni ovde ne bih ni znao za ovo.
Inače volim Easter Eggs.:giggle:
 
Drugar Makedonac trazi domaci film, zna li neko sta je ovo prema opisu? :)

1652722588312.png
 
Film sam gledao kao dete negde sredinom 80-tih, pretpostavljam da je horor. Samo jedne upecatljive scene se secam. Zvoni telefon u telefonskoj govornici, lik podize slusalicu i valjda cuje neki iritirajuci zvuk koji mu izaziva krvarenje iz usiju i ociju i umire u mukama.
 
Film sam gledao kao dete negde sredinom 80-tih, pretpostavljam da je horor. Samo jedne upecatljive scene se secam. Zvoni telefon u telefonskoj govornici, lik podize slusalicu i valjda cuje neki iritirajuci zvuk koji mu izaziva krvarenje iz usiju i ociju i umire u mukama.
Mislim da je ovaj
 
I meni se učinilo ali ne mogu da se prisetim scene. Setio se scena s govornicom - Tipi Hedren u The Birds, Kolin Farel u Phone Booth, Dastin Hofman u Rain Man ali niko nije stradao, osim umalo Tom Kruz kad je Hofman pustio goluba:giggle:. Ali te scene ne mogu nikako a sećam ga se dosta dobro. Zapravo Stephen Lack je "hakovao" kompjuter preko slušalice ali nije stradao...
 
Meni su Scanners bila prva asocijacija, druga mi bila Scanner Cop a nešto sam bio ubeđen da sam u ta dva filma video gore opisanu scenu.
 
Bio skoro na rts 2, skadinavski film.

Patolog, dobio poruku u kapsuli iz lesa da mu je cerka oteta.Zaspao sam u pola filma.
 
Bio skoro na rts 2, skadinavski film.

Patolog, dobio poruku u kapsuli iz lesa da mu je cerka oteta.Zaspao sam u pola filma.
 
...film u kome matori je kao vlasnik nekog muzeja ali ispostavi se da to nije njegovo vlasnistvo, a sinu nece da da ni dinar film je tipa od 2016 pa na gore. hvala unapred

p.s naso https://www.imdb.com/title/tt5294550/
 
Davno sam gledao neki americki syfi kao on je policajac iz buducnosti, ima uredjaj da uspori vreme i bori se protiv vampira koji ne piju krv vec uzimaju godine zivota zrtvama.... Nesto kao tako. Zna li neko o kojem je delu rec!?
 
Sta je smesho ^
To je remek delo bilo u vremenu tmnt 🤣
 
Podseti me na Rising (Stargate Atlantis), kako samo iscedi život iz Roberta Patrika.:eek::)
Ne bih znao koji je, u vremenu TMNT gledao sam isključivo TMNT.:cool:
 
Nije film ali možda neko zna.

U kojoj našoj emisiji je jedan od džinglova bio uvod početak pesme Wanton Song od Led Zeppelina?
 
Bravo..taj je !
 
Nazad
Vrh Dno