Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Jeste! [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
Zahvaljujem!
Najgore je što sam pre par dana upravo tog glumca našao i počeo tražiti u njegovim filmovima tu muziku.

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока
 
Hvala svima, pogledaću ovih dana kada budem imao vremena pa javljam ako jesu, pozdrav
 
Nije nijedan od predloga :(
 
Film je star nekih 20 godina ako ne i vise, a jedino cega se secam je da neka vrhunska brineta vozila sivi motor koji moze da ispaljuje rakete
 
to je taj druze! secam se da sam obozavao taj film kao klinac, ali nisam mogao da mu se setim imena. koji tres je zapravo to nije realno :D
 
Pozdrav svima,potrebna mi je pomoć oko jednog filma.
Film počinje tako što jedan dečko ulazi u kafić gde radi jedna lepa devojka i on priča sa njom i hoće da se smuvaju.
Devojka ima dečka već duže vreme ali ipak budu zajedno.
Dečko je talentovani kuvar i ima poziv da radi u jednom od najboljih restorana na svetu ali jednostavno nema hrabrosti da prihvati.
Roditelji su mu razvedeni a on živi sa majkom i očuhom.
Posle njegov biološki otac uzme sve stvari i nameštaj iz kuće gde živi on sa majkom i očuh.
Uglavnom kraj filma je taj da je taj mladić uradio prekretnicu u svoj života,tako što je prihvatio taj posao za kuvara,svog biološkog oca je prijavio policiji za krađu nameštaja i otputovao je u drugi grad.
 
drugari treba mi vasa pomoc :)
radi se o filmu koji je snimljen u poslednjih 5 godina. radnja se, koliko se secam desava u dve kuce koje deli samo jedna uska ulica. neko iz jedne ulazi u drugu kucu i tu nalazi koliko se secam neku staru kameru ili stari tv uspomoc koga se vraca u proslost mislim. glumaca se ne secam. trebalo bi da je film rezirao neko relativno poznat, jer se secam da sam cekao da se film pojavi. ako ovo ne bude pomoglo, pisem jos nesto cega se setim. hvala puno

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
 
drugari treba mi vasa pomoc :)
radi se o filmu koji je snimljen u poslednjih 5 godina. radnja se, koliko se secam desava u dve kuce koje deli samo jedna uska ulica. neko iz jedne ulazi u drugu kucu i tu nalazi koliko se secam neku staru kameru ili stari tv uspomoc koga se vraca u proslost mislim. glumaca se ne secam. trebalo bi da je film rezirao neko relativno poznat, jer se secam da sam cekao da se film pojavi. ako ovo ne bude pomoglo, pisem jos nesto cega se setim. hvala puno

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk

da nije mozda bila kamera koja vidi buducnost?
https://www.imdb.com/title/tt2669336/
 
drugari treba mi vasa pomoc :)
radi se o filmu koji je snimljen u poslednjih 5 godina. radnja se, koliko se secam desava u dve kuce koje deli samo jedna uska ulica. neko iz jedne ulazi u drugu kucu i tu nalazi koliko se secam neku staru kameru ili stari tv uspomoc koga se vraca u proslost mislim. glumaca se ne secam. trebalo bi da je film rezirao neko relativno poznat, jer se secam da sam cekao da se film pojavi. ako ovo ne bude pomoglo, pisem jos nesto cega se setim. hvala puno

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk

Coherence možda?
 
drugari treba mi vasa pomoc :)
radi se o filmu koji je snimljen u poslednjih 5 godina. radnja se, koliko se secam desava u dve kuce koje deli samo jedna uska ulica. neko iz jedne ulazi u drugu kucu i tu nalazi koliko se secam neku staru kameru ili stari tv uspomoc koga se vraca u proslost mislim. glumaca se ne secam. trebalo bi da je film rezirao neko relativno poznat, jer se secam da sam cekao da se film pojavi. ako ovo ne bude pomoglo, pisem jos nesto cega se setim. hvala puno

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
Project Almanac mozda?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
drugari treba mi vasa pomoc :)
radi se o filmu koji je snimljen u poslednjih 5 godina. radnja se, koliko se secam desava u dve kuce koje deli samo jedna uska ulica. neko iz jedne ulazi u drugu kucu i tu nalazi koliko se secam neku staru kameru ili stari tv uspomoc koga se vraca u proslost mislim. glumaca se ne secam. trebalo bi da je film rezirao neko relativno poznat, jer se secam da sam cekao da se film pojavi. ako ovo ne bude pomoglo, pisem jos nesto cega se setim. hvala puno

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
Ovo je Time Lapse 100%, kao što su ti rekli.
 
Ovo je Time Lapse 100%, kao što su ti rekli.

hvala svima na trudu i odgovorima. nasao sam time laps i pogledao ga sa preskocima. ne radi se o tom filmu. ni jedna scena mi nije poznata. ovo mi se nikada nije desilo :) devojka me ubedjuje da sam pomesao 5 filmova, ali mi je nemoguce da sam toliko filmova zaboravio. obicno se setim za par sati. ako nisam kilometrim daleko, evo jos par detalja kojih sam se setio: jednom od likova umire ili gine majka. on to nekako vidi u toj drugoj kuci na tom tv-u ili kameri koroz koje gleda u proslost. moguce je da onda pokusava da to spreci. u jednoj sceni majka mu odlazi na posao i ostavlja ga samog, on svira gitaru. ima jedna scena u kojoj on i majka sviraju i pevaju neku poznatu pesmu zajedno. moguce da mu je majka zdravstveni radnik i gine na putu do posla ili tako nesto. pomazite :) i hvala
 
Au to nije ni time lapse ni coherence, ako saznamo šta je gledam sigurno
 
A znas li koji su glumci u filmu?
Americki film, engleski jezik, belci (crnci)...?
 
A znas li koji su glumci u filmu?
Americki film, engleski jezik, belci (crnci)...?

engleski jezik svakako. mislim da je americki film. decak je bio belac koliko se secam. mislim da nije bilo uopste crnaca.
 
Ono što meni pada na pamet a ima veze sa putovanjem kroz vreme, a da se spominje tv i/ili kamera ili nešto slično:

- Click
- Deja Vu
- Frequency
 
Ja nabasao na Mirage I pristavio ga za gledanje, ali je španski film
 
Ja nabasao na Mirage I pristavio ga za gledanje, ali je španski film

hvala ti do neba :)
to je taj film. vec sam pomislio da haluciniram. kao sto sam napisao u prvom postu, reditelj mi je bio poznat. jedino sam vas sa ovim da je film americki naveo na pogresan put.
hvala jos jednom.
 
hvala ti do neba :)
to je taj film. vec sam pomislio da haluciniram. kao sto sam napisao u prvom postu, reditelj mi je bio poznat. jedino sam vas sa ovim da je film americki naveo na pogresan put.
hvala jos jednom.
E pa da baš zvuči kao film koji si tražio samo što je španski. Ali reko ajde ipak da napišem možda si se zeznuo.

I hvala tebi za preporuku čini se da je odlican. Pogledacu ga ovih dana.
 
Poslednja izmena:
I ja ću, zainteresovao sam se samo tako :d
 
Verovatno da, inace i ja sam ga dodao u watch list, zvuci dobro na osnovu tog malog opisa.
 
Nazad
Vrh Dno