Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Poslednja izmena:
Nije bas film da sam gledao ali jesam trejler - film bi trebao da izadje ove godine ili tako nesto (mozda je i vec izasao, gledao sam trejler pre 2-3 meseca).

Secam se samo ove scene - dvoje ljudi (neki lik i neka devojka, valjda poznati glumci, mladji onako) ulaze u neku "radnju" gde su makete buduceg naselja i tu je neki lik koji je jeziv i objasnjava im o tom naselju i kako bi valjda sve njihove potrebe bile zadovoljene tamo itd... I posle oni beze negde.

Zaintrigirala me je ideja ali nisam uspeo da zapamtim ime filma - ako neko zna o cemu pricam bio bih zahvalan :d
 
Da nije Vivarium, nije jos izasao.


 
Gledao sam odavno neki film iz 70-80...onako, nindza tres film, ali nikako da ga nadjem...valjda grupa drugara koja dodje da trenira u sumi, i valjda se pretvaraju u nindze, ali kada se pretvaraju, prikaze se animacija onog kineskog zmaja...xD i film je valjda kineski...a mozda i nije xD
 
Seća li se neko onih hongkongških kung fu horor komedija (pretežno vampirske) koje su išle na 3K? Dajte par naslova ako neko pozna materiju, gleda mi se neki old skul treš baš tog tipa.

Pufff, gde si se setio za njih :d Gledao sam ih dobar broj, nijednog imena ne mogu da se setim.
 
Gledao sam odavno neki film iz 70-80...onako, nindza tres film, ali nikako da ga nadjem...valjda grupa drugara koja dodje da trenira u sumi, i valjda se pretvaraju u nindze, ali kada se pretvaraju, prikaze se animacija onog kineskog zmaja...xD i film je valjda kineski...a mozda i nije xD

Ha,tacno znam na koji film mislis.Gledao sam ga kao klinac jedno 100 puta.Mislim da nije kineski film ali nisam siguran ili je to bila samo sinhronizacija na engleskom.Da nisam pobacao vhs kasete mozda bih i nasao kako se zove film,ako se slucajno setim javljam
 
To je taj.
Hvala
 
Ja cu da zloupotrebim temu, nadam se da nije problem, pa da pitam u vezi dve emisije jel zna neko naziv. Mnogi imaju decu ovde, pa ce mozda znati.

Kad sam bio mali (ima jedno 15 godina), preko satelitske sam gledao samo jedan kanal, nemacki Toggo, msm da je pre podne bio Toggo, popodne Super ili tako nesto (ili je super druga televizija, a Toggo se popodne zvao Toggolino)... ali decije emisije i crtaci su isli samo. Dakle ili super ili toggo sigurno (a mozda je kao sto rekoh to bila jedna televizija)

Isla je jedna emisija, onako, dosta fino produkcijski ispracena, dva tima dece, plavi i crveni tim i onda se igraju razne decije igre u vidu kviza, ali fizicke igre, ne igre znanja. Jedna od igara je bila da odu u veliki market i tamo probaju da strpaju sto vise igracaka u kolica itd... ko uzme vise stvari sa spiska, nosi pobedu ili tako nesto. Secam se i poslednje igre, tj. secam se delimicno. Imali su ogroman cekic i njime razzbijali neka polja od leda (nije pravi led), valjda trazili nagrade... Voditelj je bio plavusan. Naveo sam sve cega se secam :D

Druga emisija, neki studio cisto beo. sa svakakvim sprejevima i farbama, bojama... to je i bio koncept, iscrtavanja i svasta nesto... I imali su jedan deo u toj emisiji meni posebno zanimljiv. Neki lik sniman iz pticje perspektive, na crnoj pozadini ili na otvorenom betonu i onda od raznog materijala (bukvalno sve, djindjuve, stikle, stolovi, stolice, klikeri... ma sve) napravi neko poznato delo, tipa mona liza ili tako nesto... spaja carsave recimo i kanape i napravi mona lizu fazon... cesto se sluzio sprejem da dovrsi rad.

Mozda je konfuzno, ali to su jedini detalji kojih se secam iz te dve emisije, a bas bi mi znacilo da se neko seti naziva emisija da potrazim na internet. Bez razloga i razmisljanja su mi samo sinuli na pamet posle ko zna koliko godina...
 
Isla je jedna emisija, onako, dosta fino produkcijski ispracena, dva tima dece, plavi i crveni tim i onda se igraju razne decije igre u vidu kviza, ali fizicke igre, ne igre znanja. Jedna od igara je bila da odu u veliki market i tamo probaju da strpaju sto vise igracaka u kolica itd... ko uzme vise stvari sa spiska, nosi pobedu ili tako nesto. Secam se i poslednje igre, tj. secam se delimicno. Imali su ogroman cekic i njime razzbijali neka polja od leda (nije pravi led), valjda trazili nagrade...
Super toy club.
 
ajd nek neko pokusad da resi zagonetku
ovaj film me je isprepadao kao klinca samo tako...
horor je u pitanju, rekao bih da su u pitanju 80-te plus minus
secam se samo da neko cudoviste napada ljude, iskopa im srce i pojede ga (neki naucnik ga je napravio i drzao ga pod kljucem i onda se oslobodilo i ubilo tog naucnika, mada ovo uzmite sa rezervom)

znaci kao sto zbog IT-a imam nelagodnost od slivnika i lavaboa tako sam zbog ovog filma godinama imao nocne more da je u podrumu moje zgrade to cudoviste :d
 
Svaka cast obojici, to su te emisije. HVALA PUNO !!!
Super Toy cak ide i dalje na Toggo tv, toliko godina kasnije. (nalazim neke emisije iz ove godine)
 
Poslednja izmena:
Gledao sam jedan britanski film pre nekoliko godina. Po slici mi izgleda kao da je iz 80tih. Sećam se samo da je radnja u velikoj spratnoj kući. Bolesna majka leži u svom krevetu dok je psihički oboleo sin neguje. Ne pušta nikog u kuću i daje joj neki lek u prevelikim dozama kao da je truje. Bio mi je strašan film, a nikako sad ne mogu da ga pronađem.
 
Nije taj.. Onako kad se penje i silazi sa sprata to se ubrza. Znam da majka stalno povraća a on je tera da to pije. Nisam siguran da li joj i kosa opada...
 
[Offtopic]
Film IT kad krene da se puni lavabo krvlju, i klovn koji vreba iz slivnika (they all float down here il kako već kaže)
 
Poslednja izmena:
Oooo, mislio si na film It, nisam to ukapirao, nisam ga gledao.
Hvala za spojler
 
E ovako, pokusavam da se setim kako se film zove, al' nema sanse :) U pitanju je horor, kasne 80-te ili mozda 90-91. Radnja je u nekom malom US gradu, gde se izliva cisterna sa nekom hemikalijom. Pre toga je neki tinejdzer zaginuo u saobracnoj nesreci, i lako je za pretpostaviti, hemija ga je ozivela i krece cirkus :) Film je B ili C produkcija, ali je u to vreme bio prilicno distribuiran putem VHS-a.

Ako ko ima ideju koje je ime filma... :)
 
Ono, svaki drugi zombi film je imao slican zaplet, ali proveri Return of the living dead. Ima nekoliko delova i mislim da u jednom ima to sa tim kanisterima.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Jeste, u pravu si, ali nije rec o klasicnim "romero" zombijima. Nije ovaj, proverih sad :)
 
Nazad
Vrh Dno