»RSS Benchmark sajt

Strana 1 od 22 1234511 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1 do 15 od ukupno 326

Tema: Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Member Avatar korisnika santara
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        112

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Svi smo mi nekada gledali film i uzivali u carima istog ali posle duzeg vremena smo zaboravili naslov E ova tema je pravo mesto gde zatraziti pomoc jer na forumu ima dosta ljudi koji vole da gledaju filmove i zele da pomognu
        Posto ja otvaram temu evo ja cu prvi da zatrazim pomoc

Da pokusam da objasnim radnju filma Naime devojcicu ( ima i brata ) koja zivi na zemlji je princeza ~ kraljica ( negde u svemiru ) i doveli su je na zemlju kako bi je zastitili od neprijatelja, sa njom je bio i njen cuvar neka baka. Znam da su princezi dok je bila u bolnici izvadili krv ali je bila plave ( zelene ) boje pa je brat pokusao pomoci da je izvuce iz bolnice. To bi recimo bilo sve sto se tice radnje filma a sada da pokusam da objasnim kraj filma posto se toga secam naime na kraju filma baka-cuvar ukljucuje stit na kuci u kojoj se nalazi princeza i izlazi da se bori sa jos dve babe koji su dosli da pokupe princezu. Preostali u kuci mogu da vide pravi oblik bakica samo ako stave naocare i onda u stvari vide da to nisu bakice nego neka ogromna bica ,,samuraji" posle duze borbe bakica cuvar pocinje polako da gubi i klinac (brat ) istrcava iz kuce i pali prskalicu koja baca vodu na dve lose bakice i one istog momenta dozive neki sok i pocnu da se povlace i beze! Dobra bakica je cini mi se uvek nosila kisobran sa sobom a to je u stvari mac kada se gleda kroz one naocare!!! uhh nadam se da sam koliko toliko objasnio film.

Member Avatar korisnika Rapture
        Na forumu od
        Aug 2008
        Poruka
        4.447
        To je ovaj film .

Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        112
        Погодио си из прве :-)

Member Avatar korisnika Joxy
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.332
        Zanimljiva tema.

Member Avatar korisnika neba
        Na forumu od
        Oct 2006
        Poruka
        264
      6. Moja mašina
        • CPU: i5 2500K, Prolimatech Megahalems
        • MoBo: GA-Z68X-UD3H-B3
        • RAM: Kingston 8GB
        • VGA: 9800GT
        • MON: Acer X233H
        • HDD: Samsung 1TB, Hitachi 500GB
        • TV: LG 37LS570s
        • INET: Kablovska
      7. Nije tesko bilo pronaci posto nisi jedini koji se pita za taj film, vazno je koristiti kljucne reci.
        imdb
        google search

Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        112
        Vaooo svaka cast to je taj ja se ubih da ga nadjem ali mi nikako nije polazilo za rukom, imas pivo od mene

Member Avatar korisnika dexter87
        Na forumu od
        Jan 2011
        Poruka
        1.561
      10. Moja mašina
        • CPU: Intel Core 2 Duo e7400@3.2GHz
        • MoBo: Asus P5B-SE
        • RAM: 4Gb ddr2 Kingston
        • VGA: Asus 3650 ddr3 (512mb) silent
        • MON: Asus VW193D
        • HDD: WD 160GB/WD 1TB
        • TV: VOX 32 YB600
      11. Bas poznat film, nema sta

Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.332
        Da ne bude da samo komentarišem kako je tema jako zanimljiva, da pitam i ja nešto. Za početak sam se setio jednog filma kojem ne znam ime, pokušaću ukratko da kažem o čemu je reč. Pošto nam se bliži Nova godina kao i Božićni praznici, euforija raste, pa evo o čemu je reč. Naime, čovek dolazi u gradić (mislim da je u Americi) sa namerom da opljačka banku, mislim da je došao kod nekoga u taj grad i da onda dobija neočekivano posao Deda Mraza ili Božić Bate, nisam siguran, gde naravno radi sa decom. Sve se to odigrava za vreme praznika (zato sam pomenuo prazničnu euforiju ).
        Ne znam koliko sam uspeo da pojasnim šta se zapravo dešava u filmu, ne sećam se baš detalja. Bio bih zahvalan na pomoći, ako neko uspe da pronađe film o kojem pričam. Opet ponavljam, jako zanimljiva tema, verujem da će biti aktuelna i zanimljiva i ostalima.

Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        112

Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.332
        Nije, ali mi i ovaj koji si naveo deluje baš poznato, mislim da sam gledao i njega, Krađa Božića. Ovaj koji ja tražim ne znam kako tačno počinje ali on tek posle ja mislim dolazi u taj gradić, dobija taj posao i odlučuje da opljačka banku.
        Menjao Joxy : 27.10.2014. u 11:51

Member Avatar korisnika boki78
        Na forumu od
        Feb 2008
        Poruka
        647
      16. Moja mašina
        • CPU: INTEL Core i3-2100 3.1GHz Box
        • MoBo: Gigabyte P67-DS3-B3
        • RAM: 4GB Kingston KHX1600C9D3B1/4G
        • VGA: SAPPHIRE Radeon HD6770 1024MB GDDR5 PCI-E
        • MON: Dell UltraSharp U2312HM
        • HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200 Sata 3, Transcend StoreJet 25H3P USB 3.0
        • OPT: Asus DRW24B3
        • Case: CHIEFTEC Midi Tower Case BM-02B-500CTG
        • SND: Asus Xonar DG
        • LAP: Lenovo G560
        • TV: Samsung UE48H6400
        • Ostalo: Logitech MX3200, Prestigio PWC413, Transcend TS-PDU3 2xUSB3.0, Yamaha RX-V477&Jamo526HCS
      17. Nije baš direktno vezano za temu ali se nadam da mi autor teme neće zameriti na mom pitanju. Naime kao i većina ovde sve svoje omiljene filmove imam u HD verziji, ali postoje dva filma koja izgleda da nisu doživela HD izdanje. To su filmovi Victory - http://www.imdb.com/title/tt0083284/?ref_=nv_sr_1 kao i stari The Bourne Identity - http://www.imdb.com/title/tt0094791/?ref_=nv_sr_6 . Da li neko može da mi kaže zašto pojedini filmovi ne izađu u HD-u odnosno gde bih mogao da pratim da li će se u nekoj bliskoj budućnosti pojaviti?

Member Avatar korisnika OskarV
        Na forumu od
        Mar 2014
        Poruka
        201
        ^ Victory postoji na bluray-u.
        Steam: Not Responding

Banned
        Na forumu od
        Mar 2007
        Poruka
        13.912
        Citat Citiram korisnika: Joca-Samsung Pogledaj poruku
        Da ne bude da samo komentarišem kako je tema jako zanimljiva, da pitam i ja nešto. Za početak sam se setio jednog filma kojem ne znam ime, pokušaću ukratko da kažem o čemu je reč. Pošto nam se bliži Nova godina kao i Božićni praznici, euforija raste, pa evo o čemu je reč. Naime, čovek dolazi u gradić (mislim da je u Americi) sa namerom da opljačka banku, mislim da je došao kod nekoga u taj grad i da onda dobija neočekivano posao Deda Mraza ili Božić Bate, nisam siguran, gde naravno radi sa decom. Sve se to odigrava za vreme praznika (zato sam pomenuo prazničnu euforiju ).
        Ne znam koliko sam uspeo da pojasnim šta se zapravo dešava u filmu, ne sećam se baš detalja. Bio bih zahvalan na pomoći, ako neko uspe da pronađe film o kojem pričam. Opet ponavljam, jako zanimljiva tema, verujem da će biti aktuelna i zanimljiva i ostalima.
        To je legendarni Bad Santa sa Billy Bob Thorntonom.

Member
        Na forumu od
        Nov 2012
        Poruka
        33
        baka-cuvar ukljucuje stit na kuci u kojoj se nalazi princeza i izlazi da se bori sa jos dve babe.

Ovo predstavlja kultni momenat u istoriji svetske kinematografije i bas me cudi da neko od nas nije odmah prepoznao ovo kultno ostvarenje...

Banned
        Na forumu od
        Mar 2013
        Poruka
        7.661
      22. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 3470/ LC-CC-95
        • MoBo: ASRock B75M-GL R2.0
        • RAM: Patriot Viper3 8GB (2 x 4GB) 1866mhz
        • VGA: Gigabyte GTX 960 OC 4GB
        • MON: Samsung SMB 2230
        • HDD: Western Digital Black WD5002AALX 500GB