Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Pre sigurno vise od desetak godina sam na rts-u gledao jedan film i trazim ga vec poprilicno dugo, ali neuspesno. Radnja pocinje na nekom timskom takmicenju u nekoj borilackoj disciplini. Glavni lik gleda sa tribina brata/oca koji ucestvuje i gubi zivot. U tom trenutku klincu(glavnom junaku ispada sladoled iz ruke). U nastavku taj klinac je vec odrastao covek i odlazi kod nekog majstora te borilacke vestine gde se sprema za to takmicenje. Na kraju filma se bori protiv lika koji mu je ubio brata, dok sa tribina gleda klinac tog coveka. Dolazi u situaciju da ako ga udari ovaj ce zavrsiti kao njegov brat/otac inace njegov tim gubi. Kao i na pocetku filma klincu ispada sladoled iz ruke, samo sto ovaj put glavni junak odluci da pobeda nije vredna necijeg zivota. U poslednjoj sceni kompletna protivnicka ekipa skida medalje i predaje ih ekipi glavnog junaka.

Edit: Deo za koji nisam potpuno siguran, ali kroz maglu mi se cini da se radnja odvija negde na istoku(Kina, Japan), a glavni lik je Amer.

Hvala unapred!
 
Poslednja izmena:
Pre sigurno vise od desetak godina sam na rts-u gledao jedan film i trazim ga vec poprilicno dugo, ali neuspesno. Radnja pocinje na nekom timskom takmicenju u nekoj borilackoj disciplini. Glavni lik gleda sa tribina brata/oca koji ucestvuje i gubi zivot. U tom trenutku klincu(glavnom junaku ispada sladoled iz ruke). U nastavku taj klinac je vec odrastao covek i odlazi kod nekog majstora te borilacke vestine gde se sprema za to takmicenje. Na kraju filma se bori protiv lika koji mu je ubio brata, dok sa tribina gleda klinac tog coveka. Dolazi u situaciju da ako ga udari ovaj ce zavrsiti kao njegov brat/otac inace njegov tim gubi. Kao i na pocetku filma klincu ispada sladoled iz ruke, samo sto ovaj put glavni junak odluci da pobeda nije vredna necijeg zivota. U poslednjoj sceni kompletna protivnicka ekipa skida medalje i predaje ih ekipi glavnog junaka.

Edit: Deo za koji nisam potpuno siguran, ali kroz maglu mi se cini da se radnja odvija negde na istoku(Kina, Japan), a glavni lik je Amer.

Hvala unapred!

best of the best
 
Krvavi sport-Zan Klod Van Dam
Legendarni film.

edit-ipak nije to sto trazis, ali svakako preporuka za ovaj legendarni film.
 
Poslednja izmena:
U zmajevom gnezdu.. samo se ne sećam ovog oko medalja i sladoleda.
 
Rekao je kolega
Best of the best 100%

https://www.imdb.com/title/tt0096913/


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ova je. U pitanju je njegov stariji brat. Mesto dešavanja - Južna Koreja. Kao klinac gledao sam ga 100 puta. Nastavke izbegavaj.

Takodje i preporuka za "No Surrender, no retreat" sa Van Damom, pronađi fan made VHS verziju, jer su je u digitalnoj poprilično osakatili.
 
Radnja ovog filma mi se već neko vreme mota kraz glavu. Neki klinci treba od nekog klinca da ukradu neku "možda markicu ili sličicu" koja je skupa, a neka devojka (iz njihovog društva) da bi ga navukla, treba da spava sa njim. Na kraju se ispostavi da je sve to džabe :D
 
Jesi siguran da to ipak nije samo epizoda RTS-ove Vojne akademije?
 
Nije :) u pitanju je film
 
Nije na žalost ni jedan, ali mi delju interesantno pa ću da pogledam. Da dodam na priču i da, treba da ukradu jer su u nekom problemu. Duguju nekima novac.
 
Slabo gledam domaće stvari.
 
Au pa ne znas sta time propustas :d
 
Ok, aj i ja da probam da nadjem jedan film.

Nisam ga gledao, pa ne znam radnju, ali uspeh da se setim gde sam video mali delic filma. Tice se spice iz sok koridora, scena gde lik ide na rukama i nakon toga riba koja pravi most preko lika i lomi mu vrat ili sta vec radi, rekao bih da se mozda radi o istom filmu... Nalazi se pri samom pocetku ovog klipa.

https://youtu.be/Xm7DWIW9oAE
Aj da probam jos jednom :)
 
Pa to je neki tres horor C produkcije, tesko da ti neko moze pomoci.
 
Pozdrav svima, ima 3 filma ali je to bilo davnih dana(pre 2000(grubo 70/80/90) nadam se da ce ovi kraci opisi pomoci

1. neka trka je bila u pitanju gde je bio cini mi se jedan crni auto gde u toku trke ubrza nestane protivniku i trenutak kasnije odjednom mu se nadje preprecen na putu gde udari u njega i auto se raspadne a taj crni auto ostane neostecen(koliko se secam vozaca iz crnih kola niko ne moze da vidi dal bese zatamnjen i nije otvarao prozor na trkama)

PRONASAO za prvi(jos za ostala 3 ako moze pomoc :) ) https://www.imdb.com/title/tt0092240/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

2. nekog klinca je proganjala "kao" bela tecnost(krene da raste), pred kraj krenula je da izlazi iz WC solje i postala toliko velika da je mogla da ih preplavi(ne mogu se setiti neceg vise)

3. horor cini mi se da je u pitanju deblji covek sedi u kadi i kada otvori usta izadju pcele ili ose, napolju preko nekog otpada i granja je u sredini ostavljena neka beba gde je jedna zena spasava ali kada izadje bude zapaljena i ne prezivi koliko se secam

4. i jedan crtani :) isao je na TV Politika isto davno radi se nekom kucetu(dal bese koje je resilo u toj trci da pobedi sad pokusavam kao neceg jos da se setim) i neka trka je bila u pitanju(mislim da su pokusavali da mu otezaju mozda nekim zamkama ne secam se vise) (nazalost ne mogu se nesto vise od toga setiti)

Hvala unapred svima

PS. hvala na ranijem sajtu pomogao je oko prvog filma

http://www.whatismymovie.com
 
Poslednja izmena:
Pozdrav za filmofile i hvala unapred na pomoći.

U pitanju je film iz '80-tih. Po sećanju bih rekao da je film sci-fi/triler i da je u pitanju 'zli' racunar/sistem protiv koga se glavni lik "bori". Atmosfera filma me podseća na film Coma (1978). Film sa gledao na TV-u.

Evo i dve scene iz filma koje se sećam.

Muška osoba uzima ribu iz frižidera i pojede je. Riba je bila pokvarena, zbog čega on trpi bolove i na kraju završi u bolnici.
Sledeća scena - glavni lik leži u bolničkom krevetu. Bolnica je u sci-fi fazonu. Bolnički krevet ima monitor/terminal koji bolesnik može da vidi. Mislim da je terminal bio monohromatski zeleni. Jedna noga (a možda i obe) mu se nalazi u nekom 'kalupu' dok leži u bolničkom krevetu. Nakon toga, vidimo na terminalu kako se cifre menjaju i kalup počinje da se rotira. Kalup je valjda deo kreveta. Sve se dešava automatski i polako. Čovek trpi bolove ( kreće preznojavanje ) jer se kalup rotira sve više a njegova noga to ne može izdrži... ne sećam se šta je dalje bilo a želeo bih da saznam :)
 
4. i jedan crtani :) isao je na TV Politika isto davno radi se nekom kucetu(dal bese koje je resilo u toj trci da pobedi sad pokusavam kao neceg jos da se setim) i neka trka je bila u pitanju(mislim da su pokusavali da mu otezaju mozda nekim zamkama ne secam se vise) (nazalost ne mogu se nesto vise od toga setiti)

To bi trebalo da je Skubi Du, trku organizuje grof Drakula. https://www.youtube.com/watch?v=X78GLvi5Me4&list=PL74dgVuptnzG_ZEUJzO-jD0lEeKUMXxzU
 
Radnja ovog filma mi se već neko vreme mota kraz glavu. Neki klinci treba od nekog klinca da ukradu neku "možda markicu ili sličicu" koja je skupa, a neka devojka (iz njihovog društva) da bi ga navukla, treba da spava sa njim. Na kraju se ispostavi da je sve to džabe :D

Secam se kroz maglu tog filma i jedino sto mi je ostalo u glavi da je film ceski ili poljski.
Na kraju se ispostavi da se markica lazna.
 
^ да други није the stuff из 1985, све ми нећто на то изгледа кад сам погледао trailer


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
^ да други није the stuff из 1985, све ми нећто на то изгледа кад сам погледао trailer


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Svaka cast to je to hvala puno, preostao je jos samo crtani film iz stavke 4.

Jos jedan film koji mi treba:

Koliko se secam nas prevod je bio "Borba za Luku(Luka kao ime)" to je drugi deo filma(ne secam se prvog kako se zvao u svakom slucaju trebaju mi oba).Po secanju u pitanju je italijanski film gde se radnja desava i u italiji i americi.U pocetku sin Luka zivi sa ocem(razveden od majke koja je u americi), u medjuvremenu majka ih posecuje u italiji i predlaze da provere raspust kod nje u americi(ili ga kidnapuje i vodi za ameriku ne mogu biti siguran), te nakon tog saznanja otac krece u potragu za sinom. Kasnije pri kraju filma kada beze iz amerike za italiju otac je kupio vise karata sa razlicitim imenima i prezimenima i kao krajnja destinacija je italija. Hvala unapred svima na pomoci ali vec 2h trazim po IMDB i drugim sajtovima ali mi ne polazi za rukom :(

Nadam se da neko znam. Hvala unapred jos jednom :)

PS. koliko se secam film sam gledao na TV Politika 90-ih godina a film je verovatno izmedju 70-90 godine
 
Poslednja izmena:
Svaka cast to je to hvala puno, preostao je jos samo crtani film iz stavke 4.

Jos jedan film koji mi treba:

Koliko se secam nas prevod je bio "Borba za Luku(Luka kao ime)" to je drugi deo filma(ne secam se prvog kako se zvao u svakom slucaju trebaju mi oba).Po secanju u pitanju je italijanski film gde se radnja desava i u italiji i americi.U pocetku sin Luka zivi sa ocem(razveden od majke koja je u americi), u medjuvremenu majka ih posecuje u italiji i predlaze da provere raspust kod nje u americi(ili ga kidnapuje i vodi za ameriku ne mogu biti siguran), te nakon tog saznanja otac krece u potragu za sinom. Kasnije pri kraju filma kada beze iz amerike za italiju otac je kupio vise karata sa razlicitim imenima i prezimenima i kao krajnja destinacija je italija. Hvala unapred svima na pomoci ali vec 2h trazim po IMDB i drugim sajtovima ali mi ne polazi za rukom :(

Nadam se da neko znam. Hvala unapred jos jednom :)

PS. koliko se secam film sam gledao na TV Politika 90-ih godina a film je verovatno izmedju 70-90 godine

Bilo ko? :(
 
Nazad
Vrh Dno