Šta je novo?

Prevaranti sa domaceg e-trzista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Saznao sam informacije, kontaktiraj me na PM. Znam i lično lika, uzimao sam od njega dok još nije imao prodavnicu. Radnja je zatvorena, lokal se izdaje.

Inače, poznati su po tome da su uzimali Intex tastature i miševe i lepili na njih A4tech nalepnice.
 
Poslednja izmena:
Kada udjes na sve oglase pogledaj na grad.To napajanje se vodi na Bačka Palanka a ostala tri oglasa na Novi Sad.Sve slike su sa neta a i malo je neverovatno da za pet godina koliko mu je star nalog,nema nijednu ocenu.
 
Ja sam za 4-5 godina prodao npr. 7-8 predmeta na KP i nemam nijednu ocenu, a nisam prevarant :)
 
Uzeti napajanje bez garancije je bacanje para. A 750W ti ne treba ako ne stavljas 2-3 graficke.

Imas novo u prodavnici za 45-60 evra, npr. Chieftec 500-600-700W. Pa biraj.
 
galaxy s3 za 58e i iphone 5 za 165e :D

hahaha trazio mi mail da mi posalje slike kao,a sad javlja "slika nema, hoces ti ovo ili neces, imam druge kupce" :D :D :D :D
 
Poslednja izmena:
DDR3 2x4GB 1600MHz Kingston za 2000?Ovaj ga bas preterao.
 
kaze covek da ima 6 komada iz nemacke :D 4 koristi, 2 prodaje hitno jer mu trebaju pare :D
aj da je stavio 5000din,pa i neko da nasedne, ali 2000!?!?!?! :D
galaxy s3 sa kutijom i opremom 7000din :D
 
Sad sam mu poslao poruku za memoriju.
Kaze stigla mu iz Nemacke kao poklon pa je daje dzaba.
Rekao sam mu da organizuje da vidim memoriju u radu i odmah je nosim :)
Cekam odgovor.
Edit: Kaze mogu da dodjem da proverim memoriju kod njega kuci u Irig.
 
Poslednja izmena:
Mozda je slucajno zaboravio da kaze za Galaksi da je kopija?Plus 4 oglasa Irig a sesirce Beograd.Da sam blize bas bih otisao za tu fantomsku memoriju da vidim.
 
Mozda je slucajno zaboravio da kaze za Galaksi da je kopija?Plus 4 oglasa Irig a sesirce Beograd.Da sam blize bas bih otisao za tu fantomsku memoriju da vidim.

cini mi se da nema tako dobrih s3 kopija... taj na slici mi izgleda kao original, ali je slika sa neta :)
 
Videcemo sta ce odgovoriti ChobbyNS za licno preuzimanje.
 
Rekao sam mu da mogu doci sutra kolima, ne odgovara više ništa :)
 
I ja sam ga prijavio odmah,a dopisivao sam se radi reda :)
 
Poslednja izmena:
Mozhda ljudi ne vole pare. Shta znash...
Ja sam se ponudio da odem u Irig i tako mi dosadno danas ..neradni petak.
 
Trazeci da licno preuzmes memoriju znaci da mu ne verujes i samim tim si uvredio takvog coveka.A mozda otisao tetki po lek pa ce kasnije da ti odgovori.:)Nazalost i KP postaje leglo prevaranata.Nisam skoro naleteo na ovakvu prevaru od oglasa.

Veceras je izgleda masovna rasprodaja poklonjenih HyperX Blue na KP-u https://www.kupujemprodajem.com/Kingston-HyperX-blu-2x4GB-DDR3-KHX1333-20756800-oglas.htm?filter_id=584
Pa napisao je "Licno preuzimanje i provera u Beogradu" pa ako imaš nekoliko sati da provrti testove. Možda će i da ispadne da je cena po komadu.
 
Na zalost na sajtovima Kupujem/Prodajem i Limundo/Kupindo ima dosta prevara.Treba biti dosta obazriv,pogotovu kada su veci iznosi u pitanju.Prodavci bez ocene ili sa malim brojem ocena su rizicni.
https://www.kupujemprodajem.com/Kin...DDR3-KHX1333-20756800-oglas.htm?filter_id=584
https://www.kupujemprodajem.com/Kin...DDR3-KHX1333-20756800-oglas.htm?filter_id=584
Moj savet obavezno ih zaobici.:)
Ma ima rizika i u radnji. Sem cene šta je ovde sumnjivo ? Ako je spreman da je testira pred tobom i da ti eventualno da dan- dva radne garancije. Da nisam pažljivo kupovao preko takvih sajtova, sada nebih ni imao ovaj komjuter, samo 2-3 stvari su mi nove iz radnje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno