Šta je novo?

Nokia Here Maps - Free

Lepo su uradili puteve po Srbiji. Pre dva dana sam vozio nekim pomoćnim seoskim putevima kod Kosjerića i Požege. Ne bih se snašao sam bez navigacije. Odlično je uradila posao.
U odnosu na google map ima manje poi tačaka, pa kad se traži ruta do npr. nekog restorana i sl., to bolje odradi google maps.
 
Kako da znam verziju mape koju sam skinuo i kako da znam jer je mozda izasla novija?Dobijao sam update info za glasove ali za mape nista.
 
Kako da znam verziju mape koju sam skinuo i kako da znam jer je mozda izasla novija?Dobijao sam update info za glasove ali za mape nista.
Nisam siguran da uopšte ima info kad stigne update mapa. Ja sam juče ušao u download mapa i pokrenuo ručno
 
Ja sam prosao oko 1000km bez problema sa njom. Jeste da me je malo vrcela u Nisu ali nista strasno. Samo da ima opciju via zamijenio bi je za Igo zbog lakseg azuriranja mapa.

Sto se tice novog azuriranja mapa kad udjes u download maps bi ti trebalo da pise npr pored Serbia kao update ako je izasla nova maPa.. mislim da je tako meni pisalo.
 
Da vas pitam nesto. Trebam da instaliram Here na jedan android uredjaj koji nije povezan sa google nalogom. Odakle da skinem kompletan paket za offline instalaciju ? Moze i na PM.

Ovo nije piraterija posto je sam Here paket besplatan za preuzimanje. :)
 
Miki, ne možeš da napraviš neki privremeni Gmail, pa da onda lepo instaliraš Here?
 
aptoide.com

Ovo nije piraterija, pod uslovom da tražiš samo tu aplikaciju za koju si pitao [emoji16]
 
Nije ni meni htelo na 4.1.2, ali na 4.4 radi od prve.

Jel ti here instaliran u mem. telefona?
 
Nece da mi update-uje mape. Uvek dobijem grešku:
uploadfromtaptalk1432810572595.png
Sta može da bude?
 
Nije ni meni htelo na 4.1.2, ali na 4.4 radi od prve.

Jel ti here instaliran u mem. telefona?

Instaliran je na internal storage, posto nemam mem. karticu u ovom uredjaju (nije telefon u pitanju vec mobilni pda). Ne moze da se android automatski azurira, tako da za sad nema nista od 4.4.x androida. Jel ima nesto drugo sto bih mnogao da probam da instaliram na ovaj uredjaj, ne moraju mape da budu sveze, bitan mi je samo Beograd ?
 
Probacu :)
 
Da li je neko imao problema sa pokretanjem aplikacije? Do skoro mi je sve radilo kako treba, ali kada sam juče pokušao da uđem u aplikaciju, stalno sam dobijao poruku "aplikacija se zatvorila". Uradio sam apdejt aplikacije, pa je proradila. Jutros ponovo isti problem. Uradiću u toku dana kompletnu reinstalaciju, ali se plašim da aplikacija ponovo ne počne da ne radi kako treba, baš u trenutku kada mi je najpotrebnija.
 
Instalirao sam aplikaciju na htc desire 500 i nece da radi,nemogu da skinem mape i glas za navodjenje??? Verzija androids je 4.1.2.
 
Imam problem sa HERE, pa da vidim da li to davi još nekog.

Naime, ne mogu da mape držim na externoj SD kartici. U programu, za settings izaberem kao Storage memory = sdcard, međutim, nakon restarta telefona, to podešenje se opet promeni na Internal memory. ?!?

Kod mene, telefon je Sony Xperia Z1 compact, odnedavno je i Android novi, 5.0.2
(...na znam kako je to radilo na KK, nisam se onda mnogo bavio HERE-om)

Ima li još ko ovakav problem, i kako se rešava?
 
Na HERE navigaciji na androidu, ne postoji odabir rute u smislu kratka, laka, ekonomicna (kao na igo), ili ja nisam nasao?

Navigacija je solidna, tj namerno samo "gresio" put i u roku od par sekundi nastavi put dalje i vodi drugim smerom, ulicom..
Ali fale tu neke opcije.
 
Има избор али само један додатни колико сам ја видео.
 
Na HERE navigaciji na androidu, ne postoji odabir rute u smislu kratka, laka, ekonomicna (kao na igo), ili ja nisam nasao?

Navigacija je solidna, tj namerno samo "gresio" put i u roku od par sekundi nastavi put dalje i vodi drugim smerom, ulicom..
Ali fale tu neke opcije.

U pravu si, ovo je i mene nerviralo, kada sam namerno hteo malo da eksperimentišem pa sa Zlatibora išao preko Divčibara za BG. Kad tamo negde posle Kosjerića, krene on da me vodi po kozjim stazama :), a kad promašim a ne gledam u ekran, nema onog "proračunavam", što bi moralo kada se skrene sa rute a ne gleda se u ekran.
Da bi Here birao bolji put umesto kraću relaciju, odčekiraj u settings pod map options - neasfaltirane puteve...
 
Poslednja izmena:
Samo da prijavim da sam pre par dana u Bul. dr Zorana Đinđić video Here vozilo sa 360° kamerom na krovu, domaća registracija.
 
Zbog cega nema Srbije na listi zemalja sa saobracajem uzivo? Vidim da ima na listi i nekih zemalja "treceg sveta".

Picture1.png
 
Pre mozda mesec dana su ubacili podrsku za Bugarsku i Rumuniju, tako da smo mi verovatno sledeci...
A sta tacno predstavlja to vozilo sa kamerom, jel nesto kao street view ili ne?
 
Instalirao pre par meseci. Tek skoro mi je palo na pamet da je imam. Malo sam se poigrao sa njom i pri putu za KG je ukljucio. Radi savrseno. Svako prekoracenje brzine pali se crveni svetlo a preko 5km/h cuje se zvucni signalza upozorenja. Svaka deonica je precizno odradjena i prati u metar table za ogranicenje brzine. Jezik srpski. Gde ces bolje za dzabaka na S3.
 
Sad cu i ja da ih probam. Prošli put me nisu izdale, ne znam zašto sam ih batalio.
 
Mene danas sa aerodroma pokazivalo da sam u KG, nije htela da pokaze pravu lokaciju a trebala mi da zaobidjem guzvu na bubanj potoku...
 
Pretpostavljam da kod nas nigde ne postoji ona opcija da izabere sprat zgrade koji vam treba?
Je l' mozda kojim slucajem zna neko za bilo koju zgradu?

 
Nazad
Vrh Dno