Šta je novo?

Nokia Here Maps - Free

Ne znam šta pljujete ovde kao da je finalna verzija, a ne beta, koja nije ni na Store!!! Na WP radi perfektno kad sam koristio. Besplatno, mape mogu da se skinu za sve...
 
Ne znam šta pljujete ovde kao da je finalna verzija, a ne beta, koja nije ni na Store!!! Na WP radi perfektno kad sam koristio. Besplatno, mape mogu da se skinu za sve...

Pa da, i na Androidu nista nece losije raditi nego na WP, nema razloga. KAd izadje final ima da otrese sve ostale, prvo sto je besplatna pa na dalje...bice medju 10 Top Free na Google Playu.
 
^^ A gde to piše da će biti besplatna za sve korisnike Androida? :trust:

HERE navigacija je bila besplatna kod Nokije, jer je Nokia vlasnik HERE kompanije, i to je koristila kao način da promoviše svoje telefone i istakne ih nad konkurencijom.
HERE sada živi od prodaje paketa mapa proizvođačima navigacija, i teško da će Nokia poklanjati ceo sistem svakom vlasniku Andorida jer će time ubiti ostale "navigatore" od kojih HERE zapravo i živi.

Sa Samsungom su potpisali ugovor po kojem će Samsung plaćati Nokiji određene licence za HERE mape na Samsung telefonima. Samsung želi ovako sebi da obezbedi određenu prednost nad drugima. Šta će drugi da rade, videćemo.

Ali HERE free sa svim mapama za svaki Android, teško. :(
 
Poslednja izmena:
^^ A gde to piše da će biti besplatna za sve korisnike Androida? :trust:

HERE navigacija je bila besplatna kod Nokije, jer je Nokia vlasnik HERE kompanije, i to je koristila kao način da promoviše svoje telefone i istakne ih nad konkurencijom.
HERE sada živi od prodaje paketa mapa proizvođačima navigacija, i teško da će Nokia poklanjati ceo sistem svakom vlasniku Andorida jer će time ubiti ostale "navigatore" od kojih HERE zapravo i živi.

Sa Samsungom su potpisali ugovor po kojem će Samsung plaćati Nokiji određene licence za HERE mape na Samsung telefonima. Samsung želi ovako sebi da obezbedi određenu prednost nad drugima. Šta će drugi da rade, videćemo.

Ali HERE free sa svim mapama za svaki Android, teško. :(

Fino zapazanje, mnogi ovo kao da ne kapiraju.
 
Pa ako je besplatna za Samsung onda lepo kupis Samsung, bolje nego Nokiu. Ionako su svi Androidi genericki, tj. isti, ko da ih jedna majka rodila, razlikuje se samo sta pise na njemu, ni jedan se stvarno ne istice iz mase. Pitanje je samo da li je custom ROM na Androidu problem.
 
Ko da je tesko skinuti APK sa Samsunga i prebaciti na neki drugi Android. Ma i ako bude ogranicenja, to ce se srediti sve. :) Bitno da izbace verziju na Play. Pa i ako ne bude skupa, kupiti sto da ne. :)
 
U svakom slučaju beta radi svuda. Sad sam probao na Z1c.
 
Interesantno je da na Here sajtu ne vidim nikakvu napomenu o nekim ogranicenjima. Mozda ce beta biti dostupna svima, a onda final biti free samo za Samsung ili jos nekog ko plati harac, a da ce ostali morati da plate. Sve do 20 evra za ovakvu navigaciju je malo, imajuci u vidu koliko kostaju ostale i koliko su se ljudi radovali sto imaju Sygic za taj novac na popustu i to samo za Evropu....
 
Nisu svi uredjaji dobili.... -.-
 
Da li neko zna zasto tesla h7 nece ds pokrene aplikaciju?
 
Najverovatnije zbog Intel procesora.
 
Zna li neko sto meni Here nece da skine mape?
 
Ni ja ne mogu da skinem mape, ne znam u cemu je problem?
Preko kompa ih pokaze na Play, a preko telefona ih nema?
 
Meni je nasao bez problema i uradio sam update na 232, prethodno sam vec imao instaliran 220.
 
Meni neće da nađe na Play. Ali preko tog linka gore mi otvori i može.
 
Ako su Here mape/program već instalirane, samo otvorite Pej i uradite apdejt.
 
Sad sam se jos zaebo, obisao ih na S3, a nisam pre toga ni pogledao dal su na Play-u
Sad bas gledam na S5, instalirana neka skorasnja verzija skuinta sa Nokia sajta i otvprim Play/my apps, ne prikazuje Here maps uopste?
Kako da update-ujem onda?
 
Meni je Plej prepoznao Here kao instaliranog u spisku programa i ponudio osvežavanje, doduše, ručno.
 
Svasta, malopre nije htelo na S3, sad hoce i na S3 i S5.
Thanks u svakom slucaju na pomoci.
 
Zašto mi kaže da Nexus 7 (2013) nije kompatibilan sa ovom aplikacijom?
 
i kod mene je kasnije, ali prvo sam ga ubacio u wish list na kompu, i kada sam otvorio, pobudio je update.
 
Hteo sam kolegi da instaliram HERE na Alcatel One touch i neće sa GPlaya, kaže da nije kompatibilno sa uređajem. Probao sam i direktno sa .apk i opet neće.
Jel' ima neka fora ili stvarno ne mogu na ovaj telefon?
 
Nazad
Vrh Dno