Šta je novo?

Predstavljen novi Mac Mini 2014 - Vesti, poredjenje, predlozi

Hajde da oživim malo temu... Pre par dana uzeo sam Mini late 2014, naravno sa HDD-om. Da li neko ima skorije iskustvo sa zamenom diska za SSD ili M.2? I koji je model SSD-a 120/240GB kompatibilan?

Definitivno su napravili promašaj sa ubacivanjem običnog HDD-a...
 
Interesuje me da li ima nekih najava da ce se praviti novi Mac Mini? Ili je Apple i to pustio niz vodu kao u slucaju iPhone SE-a?
 
Interesuje me da li ima nekih najava da ce se praviti novi Mac Mini? Ili je Apple i to pustio niz vodu kao u slucaju iPhone SE-a?

Nema. Ne moze Apple da se nabere para od tih "jeftinijih" racunara i telefona. Mora Apple da bude skuplji i po mogucstvu da ne postoji nikakva mogucnost upgrade-a. Zalemice oni osim rama i ssd i hard diskove u sledecim modelima Imac-a, mac pro, i macbook. :D Oni veliki i lepi racunari mac pro 4.1 i 5.1 su im bili neisplativi jer su mogli da se apgrejduju i da sluze 10+ godina, pa su smislili onu kantu 6.1.
 
Nista novo od Apple-a. Cim su izbacili obican dongle u pakovanju za nove iPhone.
 
Bilo bi lepo samo da ne bude kao sto napisa @SilentBobStrike neko tesko zavarivanje iznutra pa ako se hoce nesto vise onda i skuplji (apgrejdovani) model.
 
Danas bi konačno trebao da stigne novi Mac Mini.

300 godine ga čekam :)
 
Nazad
Vrh Dno