Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Moram da pitam za Be-On-Road pošto ga pravi ista firma kao i Sygic.
Kakav je kvalitet ove navigacije i OSM mapa?
 
Ko kaže da je to ista firma? Sygic je slovački, a ovaj Be On Road, koliko vidim, je češki...

Inače, imaš gomilu navigacija sa OSM mapama. U nekim slučajevima, te mape su ok, u rangu komercijalnih, ali su često prilično loše... Kako gde.
 
Da li neko može da kaže kako se preostale dve licence postavljaju na uređaje (van osnovne)?
 
Samo uneseš isti kod koji si dobio na mejl, isto kao za prvi uređaj.
 
Nešto izgleda nisam ispratio. Čini mi se da mi je kod uneo automatski kada sam platio. Stigao je mejl i sifru je direktno prikazao u programu. Ne znam gde treba da se unese.
 
U aplikaciji idi u Sygic store, pa pri dnu ima Restore / Manage your purchases, pa tu ima Activate/Restore. I onda tu ima Activate Product code.
 
Kakav je Sygic, za put do Grcke?
Vidim da je na snizenju, pa da li se isplati uzeti to?
 
Да, одлична је за целу Европу сем за Македонију и БиХ (покривеност око 50%). Србија, и Црна Гора су покривене са око 90%. Довољно је да ти кажем да је уцртан и Пупинов мост:

screenshot2015-07-09-11-.png
 
Iznenadio sam se kada sam video da su ucrtani i neki zemljani putevi u Srbiji, i to poprilicno nebitni, a jako precizno odradjeni.
 
Mogu vam reći da Here mape lepo rade uz ove zadnje verzije Sygic navigacije :)



MapChanger lepo radi, dok se sama navigacija dosta popravila u zadnjih godinu dana.
Polako peglaju bagove...
 
Poslednja izmena:
Nisam bas u toku, juce sam kupio ovaj sygic. Meni stoji verzija 15.3.7.
Jel postoji neki update, ili?
 
Da li je neko ima sygic za rezoluciju 1024x600? Koliko sam shvatio Igo ne podrzava tu rezoluciju i sad imam problem sa multimedijom u kolima koja radi na winCE platformi, a rekose mi da je sygic podrzava. Na prosloj multimediji je isti princip bio kao i do sada, ubaci se sd kartica u sd card slot, i wince ucita aplikaciju i sve radi normalno. Sada mi stvari komplikuje to sto ova multimedia ima ekran rezolucije 1024x600 i wince nece da ucita aplikaciju i prijavljuje da rezolucija nije odgovarajuca.
 
Pretpostavljam da i Sygic i iGo podržavaju sve rezolucije.
 
Sygic ради на свим резолуцијама без икаквих подешавања док iGO тражи подешавање у sys фајлу.
 
Da li neko koristi sygic na win telefonu? Da li je primetio da kada prikazuje pravac kretanja na momenat nestane pa se ponovo pojavi kao i deo putanje???
 
Sygic ради на свим резолуцијама без икаквих подешавања док iGO тражи подешавање у sys фајлу.

Podesavao sam iGO sys file medjutim, ni u jednoj varijanti ne mogu da pokrenem aplikaciju.
 
Izbacuje mi " resolution 1024x600 not compatible or skin cannot be found"
 
Vratio sam se iz Grčke, Sygic me odveo u metar ispred smeštaja. Prezadovaljan sam imam narodnjaka i pojma nemam koje mape imam. Preko neko tool-a skinem na kompu mapu i samo prebacim na fon. Makedonija je samo tranzit dok je Grčka baš precizna išao do Soluna u Ikeu i Jambo i isto tačno me doveo bez greške. Jeste da moj kućni broj u Beogradu nije tačan na mapi ali gde god sam išao a sa Sygicom odve me bez greške. Par puta mi se na autoputu zabagovao zakačio na sporedni put i vratio ali verujem da je to do GPS-a u samom telefonu.

Koje mape preporučujete da se koriste?
 
Ja koristim valjda tom tom mape ako na to misliš
 
Narode, par pocetnickih pitanja o Sygicu:
- u cemu je razlika izmedju free verzije (kada prodje 7 dana od instalacije) i payed verzije? Vidim da se dodatno moze kupiti HUD+ glasovi poznatih+ pozicije kamera pa ne kontam sta onda fali toj free verziji
- posle instalacije nudi skidanje mapa bez ikakvog spominjanja porekla mape tj ne vidim nigde da su mape HERE ili TomTom ili sta vec. Kako se moze uticati na ko koje se mape koriste?

Hvala!
 
Free verzija (nakon 7 dana) pre svega nema glasovno navođenje. Sve ostalo je, manje-više, isto. Ono što si naveo (HUD itd) se dodatno plaća čak i kada kupiš Sygic.
Napomena: jedna kupljena licenca važi za tri uređaja (sa istim OS-om).

Poreklo mapa piše jasno na Play store-u (TomTom). Pretpostavljam da legalnim putem ne može da se bira koje će se mape koristiti.
 
Hvala
 
Nazad
Vrh Dno