Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Da li je neko testirao trafic live u Srbiji, zbog ove opcije bi uzeo premium+ licencu na 12 meseci?
Pošto imam lifetime licencu ako uplatim premium+, da li nakom njenog isteka od 12 meseci gubim i lifetime ili ona ostaje?
 
Testiram svakog dana trafic live i u 80% slucajeva je netacan, na navigaciji u tamno crveno a ja sam jezidm putem besnog kera nema.
 
Uglavnom koristim Google map na AA ali sam juče baš probao Sygic i mogu reći da trafic live baš i nije bio tačan.
 
Hvala na odgovorima, za sada ću ostati sa kombinacijim sygic lifetime kao osnovne navigacije i gmaps/ waze za live trafic čisto za provere gužvi.
 
Za poslednjih par veoma ozbiljnih gužvi na autoputu u koje sam upao, preko sat zastoja od odvajanja za Požarevac na dalje, GMaps nije ništa pokazao, a bogami ni ostali. NDS mi je ukazao na nešto malo kašnjenja.
 
Poslednja izmena:
Pitanje. Prijatelj koristi Sygic navigaciju i ne zna kako da kad stavlja kordinate da ukuca kordinatu za Zapad (W), tj. u minusu. Npr. ovako: 40.048509, -6.094027
Kad hoce ovu drugu ukucati nema na tikovnici "-" ili W. Ja na IGO kliknem na stanu svijeta Z na globusu i to je to. A kako da to on uradi ovdje? Dali nešto u postavkama mora uraditi?
 
Kako na tastaturi nema - ? Kod mene ima
 
Kod mene sasvim regularno upisuje i pronalazi
 
Ako moze mala pomoc, imam instaliran Sygic na Honor 20 lite i kada probam dashcam prebaci mi aliku n kameru ali kada pokrenem start tada mi izbaci gresku da je nesto postalo pogresno. U dozvolama kamera je ukljucena i on ga i ukljuci ali nece start
 
A storage permissions?
Koristio bi tačan izveštaj greške
 
Postoji više problema oko te SIgikove novotarije
Najpre, primarno, hardver telefona treba da bude prilično sposoban da bi obavio sve što se od njega zahteva. Veliko je opterećenje samo snimanje, još ga maltretiramo sa prepoznavanjem znakova što je jako zahtevan procesorski posao.
Pa API kastomizacije kod određenih modela se jednostavno ne slažu sa ovim softverom
I gomila nekih sitnih bagova kojima nikako da otkriju konkretan uzrok. Iskustveno - brljotine samih programera.
 
Postoji više problema oko te SIgikove novotarije
Najpre, primarno, hardver telefona treba da bude prilično sposoban da bi obavio sve što se od njega zahteva. Veliko je opterećenje samo snimanje, još ga maltretiramo sa prepoznavanjem znakova što je jako zahtevan procesorski posao.
Pa API kastomizacije kod određenih modela se jednostavno ne slažu sa ovim softverom
I gomila nekih sitnih bagova kojima nikako da otkriju konkretan uzrok. Iskustveno - brljotine samih programera.
Imam reno kaptur iz 2018 gde fabricka navigacija ne podrzava android auto, ovo mi se cinilo zgodno pogotovo zbog HUD opcije, probao sam sinoc na soferki i radi a ima i onih stakala za dnevo svetlo i nisu ni skupi od 700 do 1500 dinara, inace probao sam i samu navigaciju ima dobrih fora i dovela me je tacno na odrediste
 
Postoji više problema oko te SIgikove novotarije
Najpre, primarno, hardver telefona treba da bude prilično sposoban da bi obavio sve što se od njega zahteva. Veliko je opterećenje samo snimanje, još ga maltretiramo sa prepoznavanjem znakova što je jako zahtevan procesorski posao.
Pa API kastomizacije kod određenih modela se jednostavno ne slažu sa ovim softverom
I gomila nekih sitnih bagova kojima nikako da otkriju konkretan uzrok. Iskustveno - brljotine samih programera.
Postovanje! Uzeo sam u obzir Vase misljenje i iskljucio real viev i prepoznavanje znakova i sada mi radi dashcam. Eto ako neko bude imao slicnih poteskoca da zna sta mu je ciniti. Pozdrav i hvala
 
Nazad
Vrh Dno