Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Da li je neko testirao trafic live u Srbiji, zbog ove opcije bi uzeo premium+ licencu na 12 meseci?
Pošto imam lifetime licencu ako uplatim premium+, da li nakom njenog isteka od 12 meseci gubim i lifetime ili ona ostaje?
 
Testiram svakog dana trafic live i u 80% slucajeva je netacan, na navigaciji u tamno crveno a ja sam jezidm putem besnog kera nema.
 
Uglavnom koristim Google map na AA ali sam juče baš probao Sygic i mogu reći da trafic live baš i nije bio tačan.
 
Hvala na odgovorima, za sada ću ostati sa kombinacijim sygic lifetime kao osnovne navigacije i gmaps/ waze za live trafic čisto za provere gužvi.
 
Za poslednjih par veoma ozbiljnih gužvi na autoputu u koje sam upao, preko sat zastoja od odvajanja za Požarevac na dalje, GMaps nije ništa pokazao, a bogami ni ostali. NDS mi je ukazao na nešto malo kašnjenja.
 
Poslednja izmena:
Pitanje. Prijatelj koristi Sygic navigaciju i ne zna kako da kad stavlja kordinate da ukuca kordinatu za Zapad (W), tj. u minusu. Npr. ovako: 40.048509, -6.094027
Kad hoce ovu drugu ukucati nema na tikovnici "-" ili W. Ja na IGO kliknem na stanu svijeta Z na globusu i to je to. A kako da to on uradi ovdje? Dali nešto u postavkama mora uraditi?
 
Kako na tastaturi nema - ? Kod mene ima
 
Kod mene sasvim regularno upisuje i pronalazi
 
Nazad
Vrh Dno