Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Пошто сам на малом путешествију, пар скриншотова како изгледа навигација у Франкфурту и Москви:

Screenshot_2014-12-18-10-45-09.png Screenshot_2014-12-18-10-45-48.png Screenshot_2014-12-28-13-36-50.png

Значи, зграде су обележене бројевима а навигација вас прецизно наводи на задату адресу па с тога, коментари марксисте о овој навигацији због грешке на Н.Бгд је више него малициозно.
Марксисто, мени је навигација битнија у иностранству него код куће. У Београду или неком другом месту Србије увек могу питати неког мештанина за помоћ. У иностранству је већ теже, мораш налетети на некога ко зна енглески и зна адресу!
Пошто сам проверио навигацију на терену, могу ти рећи да твоји коментари нису мерило квалитета ове навигације!
 
Sygic je jedna od boljih navigacija,to stoji.Da li imaš problem da kad si već u raskrsnici, ona tek onda glasovno navodi za skretanje?Ili je to samo kod mene?Mislim da bi to trebalo malo ranije?
 
Da li imaš problem da kad si već u raskrsnici, ona tek onda glasovno navodi za skretanje?
I ja sam to primetio par puta. Čini mi se da se to dešava kada su u blizini raskrsnice vrlo visoke zgrade ili ako se izađe iz tunela npr. minut pre ulaska u raskrsnicu...
 
Kako se kuca GPS pozicija. Nešto se nisam snašao? Drugu sam dao licencu, sve lepo radi samo "neće da priča" i ako sam skinuo i instalirao Jovaku :)
 
Videh da pominjete 3 uredjaja za 1 licencu.

Kako da odradim licencu na ostala 2 uredjaja ako je ista vezana a moj gmail?
Mozda ste vec pisali negde, pa se izvinjavam :)
A i kupio sam je pre par nedelja i upalio 2x za sada , pa ima malo i toga :)
 
Unesi isti kod kao za prvi uređaj, jer u aplikaciji ne unosiš e-mail, nego aktivacioni kod koji si dobio na e-mail.
 
Hvala, probacu, jer sam ja pre neki dan radio fabricki reset, i kada sam instalirao sygic sve je vec bilo na mestu, moj mail na vrhu, sve kao da nisam ni brisao nista... :)
 
Hvala, probacu, jer sam ja pre neki dan radio fabricki reset, i kada sam instalirao sygic sve je vec bilo na mestu, moj mail na vrhu, sve kao da nisam ni brisao nista... :)

Radi provereno 100% ja koristim na tri uređaja bez problema.
 
Ja sam se njima obraćao na srpskom čisto da vidim da li će odgovoriti i odgovorili mi doduše na eng ali su razumeli pitanje :)
 
To mi ne zvuči čudno. Ja sam se više puta poslovno sastajao sa Slovacima ("pravim" Slovacima, iz Slovačke, ne sa "našim" Slovacima iz Vojvodine) i najčešće smo pričali svako na svom jeziku (mi na srpskom, oni na slovačkom) i 90% smo se razumeli. Samo je za poneku nejasnu reč morao da uskoči engleski ili nemački, kao pomoć ;)
 
90%, malo teze al dobro. Realno je da ces razumeti mozda 30% reci. Naravno postoje neke panslovenske reci koje se mogu razumeti.

Npr. vezano za navigaciju kada napise pravo to u srpskom znaci napred, dok kod njih znaci desno.
 
Poslednja izmena:
Promenio sam telefon presao sam sa androida na windows tako da sam po svemu sudeci ostao bez licence Sygic. Obzirom da sam uzeo Nokiu i na njoj vec imam ubacene Here mape tako da mi sada bzvz da ponovo kupujem Sygic.
 
Poslednja izmena:
cek cek
pa zar ne moze da se prenese licenca na win?

ne to je fora ako si je kupio za android onda je ona samo za android takodje to se odnosi na IOS kao i na WIN :/

koliko sam razumeo i pročitao na njihovom sajtu nema migracije licence sa jednog OS na drugi OS

potpuno bezveze ali tako je
 
Poslednja izmena:
Toso, u pravu si. Predlog: prodaj nekome Android licencu, da vratiš bar neki dinar nazad ;)
 
Obzirom da imam instalirane HERE mape na telefonu pa se pitam koja navigacija je bolja.
Ja koristim iGO, Sygic i Here - rekao bih da baš tim redosledom ide i kvalitet ;) (uz napomenu: mislim da je razlika između iGO i Sygic mnogo manja od razlike između Sygic i Here ;) )
 
Iako imam HERE drive+ na telefonu ipak sam uzeo na popustu Sygic licencu iz prostog razloga što na here imaš samo tačku A i tačku B nema mogućnosti da se ubaci tačka via. Navika je čudo :) tako da mi je ostala android licenca koju bih prodao ako imam kome.
 
Poslednja izmena:
Da li postoji verzija programa za platformu na koju prelazis? Ako postoji, probaj kontaktirati podrsku. Mozda mogu da ti izadju u susret nekako...
 
Pisao sam im već i odgovorili mi da ne mogu da koristim reg. za android nego moram da kupim za windows
 
Zasto u Sygicu kada promenim ulicu ( skrenem levo/desno) potraje 4, 5 sek dok se ne azurira prikaz, stalno kasni vizualno pri skretanju i uzasno me nervira?
 
Kod mene to traje 3 sekunde, ako sam dobro izmerio. Slično je kod iGo-a, samo on kaže "Rekalkulacija rute" (1.5s) i još toliko mu treba da prikaže novu rutu...

Nikolasbg, na kom uređaju koristiš Sygic? Da nije slab?
 
Kod mene to traje 3 sekunde, ako sam dobro izmerio. Slično je kod iGo-a, samo on kaže "Rekalkulacija rute" (1.5s) i još toliko mu treba da prikaže novu rutu...

Nikolasbg, na kom uređaju koristiš Sygic? Da nije slab?

Nema to veze sa rutom, jednostavno kad se skrene u ulicu prikaz dosta kasni , zastane u mestu i tek nakon 5 sekundi prikaze da sam u toj ulici u koju sam skrenuo. Asus memopad 2014 gps hvata veoma brzo
 
Aha, nisam razumeo... Znači, voziš se, pratiš "komande" Sygica. On ti kaže "skreni u sledeću ulicu", ti to uradiš, a ona strelica još 5 sekundi ostane u prethodnoj ulici?

Kod mene se to ne dešava, a koristim Sygic na telefonu Samsung sa dual-core CPUom.

Cimaj tehničku pomoć Sygica, odgovaraju brzo i (obično) sa konkretnim savetima.
 
Nazad
Vrh Dno