Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Moram novi post ne dozvoljava mi mnogo redova valjda:

Niti je lepsi, niti funkcionalniji, niti brzi, niti ga je lakse instalirati, niti lakse skinuti mape, niti nudi novije mape, niti nudi vise POI-a,niti ima bolji vizualni prikaz mape...pa sta ga onda stavlja ispred Sunce tikalajisano Nemoj smao opet brojeve, to sam apsolvirali, i ko je procitao moj odgovor na to, pametnom dosta
V
Ne bih ja zapeo ovoliko da ne osjecam da nisam debelo u pravu, kad nisam odustaem ja :)

Doduse ako imas neki Samsung i sl., nije ni cudo sto ti odgovara iGO uklapa se u TouchWizz :D i Vidim ja da je on najabolji jer ga ti koristis, aktuelna prica krastavac
 
Poslednja izmena od urednika:
Stvarno volim navigacione uređaje, na telefonu su mi instalirani i IGO i SYGIC i HERE i svi sa najnovijim mapama, volim da pratim forum, da nešto pametno pročitam i podelim svoje mišljenje, ali ova tema je TOLIKO ZATROVANA, da bi moderatori trebalo da reaguju i malo pročiste temu, jer oo odavno nije razmena mišljenja. Tema je "SYGIC navigacija i mape" a ne IGO vs SYGIC.
 
krastavac, zatvrdoglavim se nekad kad osjetim da druga strana nije u pravu, dok ne istjeram "pravdu" i ne samo na forumu, vec i u zivotu :D. Slabo ko mi protivrijeci jer ne bude u pravu. Taxista ispada "balkon" pa se diskusija razvodnjava. Ne morate vi govoriti sta treba, moderatori ce ako misle da treba. :) Eto ja necu, vise, javljam se samo u vezi Sygica naravno. Zivio :D
 
Poslednja izmena:
Radi li nekom Sygic verzija 14.6.8 sa Navteq mapama. Meni pukne kada počne izračunavanje rute iz Srbije u drugu državu, ili obratno. Any remedy?
 
Ja imam 14.6.7 zvanicnu sa playstorea i ne puca nista. :)
 
Ja sam nesto pisao njihovoj podrški u vezi notifiation bara kako mi ostane icona tamo iako sam ugasio app na sta su mi odgovorili linkom sa apdejtom apk tako da sada imam apdejtovanu aplikaciju i rekli su takodje da pripremaju nove mape i da ih očekujem uskoro.
Boris (Sygic Support)

Nov 12 14:28

Hello,

This is Boris from Sygic support.

I am writing this email to you because you had some unresolved issues with our application in the past.

I would like to inform you, that we have released a new update of Sygic GPS Navigation, which should bring more stability, new user interface and other features. This is a brand new version with redesigned user interface focused on simplicity and ease of use. We understand that such change may be hard getting used to and this is why we have prepared a new user guide:
http://www.manula.com/manuals/sygic/sygic-next-generation-for-android/1/en/topic/prologue

You can install it using the .apk file I am sending below as this is currently a newer version than the one available via Google play store:
https://www.dropbox.com/s/h1rl446x6xfb5fs/SygicNaviNative-release.apk?dl=0

During the next few weeks, we will release a new map update, bring back travelbook and SOS functions to the new version and continue fixing some errors.

If you have any other questions, please do not hesitate to contact me back.

Thank you for understanding and have a nice day.

Best regards,

Boris
Sygic Customer Support
 
Poslednja izmena:
Boris nas covjek :D
Ma sta ce tu upustvo, nije ni malo komplikovana app.

Sto se tice mapa, vjerovatno ce updtadeovati tomtom koje su losije za nas, ali ne i here, mada vidjecemo :)
 
Znaš da se Boris zove i sadašnji gradonačelnik Londona? ;) Ali, ok, naš je čovek ovaj Sygic Boris, jer radi za Sygic :D

Znam da nije komplikovana app, ali čovek uvek može da previdi neku sitnicu ili korisnu opciju, a možda će naleteti na to u uputstvu :) Ja volim da čitam uputstva :)
 
Danas sam instalirao Novi Sygic 14.6.8 sa Navteq mapama. Program pukne kada zadam da napravi rutu iz Srbije u neku drugu zemlje (Mađarsku, na primer) ili obrnuto. Rutiranje od mesta do mesta u Srbiji radi OK. Sa starim Sygic-om 14.3.4 i istim mapama nema problema. Ima li rešenja?
 
Danas sam instalirao Novi Sygic 14.6.8 sa Navteq mapama. Program pukne kada zadam da napravi rutu iz Srbije u neku drugu zemlje (Mađarsku, na primer) ili obrnuto. Rutiranje od mesta do mesta u Srbiji radi OK. Sa starim Sygic-om 14.3.4 i istim mapama nema problema. Ima li rešenja?

Kod mene sve ok. Verzija sa Google Playa 14.6.7 :)
 
Hocu da kupim sad Sygic na popustu je opet.
Interesuje me na koliko uredjaja moze da se instalira Sygic, da li tri bese?
I sta se desava kada hocu da promenim telefon kako mogu da je trajno obrisem sa starog telefona da bi mogao na novi da je instaliram?
 
Citiram Žareta

Citiram korisnika: Žare Pogledaj poruku
Nemam link, pisao sam im mail. Mislim da vode evidenciju po broju unosa istog koda... Inače sam oduševljen brzinom kojom su mi odgovorili, i to čovek lično pisao, nije automatski odgovor.



Jul 16 09:55

Hello Sir,

thank you for contacting our support center
.
If you buy Sygic: GPS Navigation & Maps license you can use the application on up to 3 Android devices at the same time.
If you activate license on 4th device, the 1st one will deactivate, 5th activation will deactivate 2nd device, 6th activation will deactivate 3rd device etc.
These activation/deactivation transfers are automated and unlimited.

So yes, you can use it on both devices.

If you have any other questions, feel free to ask again.

Thank you for understanding and have a good day.

Best regards,

Peter
Sygic Customer Support

Jedno vreme sam pratio ovu temu, i tada je bila preporučena navigacija, kao nabolja kod nas Sygic. Išao sam Jagodina - Smederevo, i upotrebio Sygic. Dali su mi 7 dana u fulu da je koristim. Mogu da kažem da sam baš zadovoljan, jer su pogodili i broj kuće. Ova navigacija je trenutno na popustu i košta 25€.

Zanima me da li licenaca još uvek važi za 3 uređaja ? (izgleda da važi - neka potvrdi neko)

Ako važi, da li bi podelio neko samnom ovu kupovinu ?
 
Sygic me je odveo na pogresnu adresu (Igraonica Starli u NS).. Bio je blizu, ali je Starli bio preko puta ulice sa 4 trake.
Da li ima srpski glas u Sygicu.. Nisam pronasao ili gledam na pogresnom mestu?

Inace, bio je popust 70% pre par nedelja, koji sam iskoristio :)

update: Nasao sam Jovanu.
 
Poslednja izmena:
Nema Sygic veze sa Google nalogom. Licenca se ubacuje naknadno. Problem sa ovakvom kupovinom je što se sa reinstalacijom softvera može deaktivirati licenca nekom drugom korisniku, tj. kad god neko resetuje telefon i sl. mora da javi ovom drugom da proveri licencu. Mislim da je nepraktično za deljenje sa nepoznatim osobama.
 
Zato i tražim neke proverene stare članove
 
A zasto ne mozes da platis 20-30-40e.. koliko li je vec sada?
 
Mogu nije problem, ali ako daju na 3 uređaja, što da mi 2 licence stoje džabe ?

Da li može da se ubaci naš jezik kada priča ?
 
Naravno da ima srpski glas :)
 
Ako hocete razumite i kao hejt ali ja ne mogu a da vam ne prijavim. Iako sam demonstrativno svojevremeno deinstalirao aplikaciju zbog one ozbiljne greske u navodjenju u okolini Bg Arene, neki mi djavo nije dao mira da ne probam tu novu app tako da sam sinoc instalirao 14.7.1 ...verujte mi da je bilo sasvim slucajno i samo jedno ukucavaje adrese i da je iz prve bila greska i to opet ozbljna. Za Gandijevu 134, adresu koja postoji jedno trecinu veka, Sygic me je umesto u 63. Blok vodio u 70. ...udaljenost koju treba proci da bi greska bila ispravljena je oko kilometar ...treba znati da ni za ovu gresku nisu krive mape jer sa mapama istog a i drugih provajdera iGO vodi u metar.

Naravno da mu nisam dao drugu sansu. Mozda nekada nekoj okrugloj verziji u buducnosti a ova je zasluzeno avtomatski dobila uninstall.
 
Jednu licencu staviš na tvoj telefon, drugu na tablet, a treću u ženin telefon. :)
 
Jednu licencu staviš na tvoj telefon, drugu na tablet, a treću u ženin telefon. :)

Ja nemam mobilni, tablet je slomljen, a jedini telefon na kome može da radi je ženin. Što i nije tako loše jer je ona vozač.

Znaš yooyo, da se razumemo u startu. Ja nisam stipca i cicija. Jednostavno mi je žao da mi stoje dve licence džabe. Ovo je isto kao i kada kupujemo HB, pa podelimo plaćanje bundla sa nekim.
 
Marxista opusteno mozda pronadjes odgovarajucu aplikaciju za sebe do tad ...
 
Kao sto sam i mislio, primedbu na ozbiljnu gresku u aplikaciji su neki od vas razumeli kao hejt :D

...ovaj mali milojica cak toliko zeli da ugusi kriticki osvrt na aplikaciju da ce pre "ugasiti" sagovornika nego "upaliti" mozak :D

Aj cao, necu vas buditi iz Sygic sna pre verzije 15.0 ...do tad mozda nesto i poprave. :wave:
 
Ja malo više naginjem na Sygic, ali nije lepo @Mali Milojica da se tako obratiš starijem članu. Sledeći put probaj argumentima. Isto tako, ne mogu da verujem kako su neki novaci iznapušavali Spacemastera :) u temi "Pazite se kad kupujete iPhone u MTS-u!!!" Koliko ljudi sebi daju slobode.

Kako na Sygic - u da namestim, izaberem naš jezik da govori?

@marxista

Stvarno nisam bio do Beograda, da prverim tvoje navode. Išao sam samo Jagodina - Smederevo, i pogodilo mi je čak i broj kuće. Ali ako ti kažeš, verovatno je tako.
 
Baza adresa nije savrsena i tu nema spora. Nije mi jasno zasto je ponudjaci mapa ne otkupe od nekog zavoda, poste ili ko je vec ima...
 
@marxista:
Preciznost nema veze sa aplikacijom, vec sa mapama.
 
Nazad
Vrh Dno