Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

To onda objasnjava, primetio sam da kada sam napravio rutu kroz Srbiju da na sajtu (OSM) brljvi kod Grdelice ova nova deonica puta, posaljem mailom rutu i otvorim u Aplikaciji i tamo on izracuna ponovo i pokazuje kako treba.
 
Zbog tog ne slaganja mapa se, u stvari, ne "izvozi" ruta, već samo bitne tačke (start, medjuodredišta i cilj) pa aplikacija rutira po svom a ne kako je rutirano na sajtu.
 
Da to je ok, primetio sam recimo u aplikaciji ako stavim da krecem iz NS za BG rutira auto putem sto je ok, onda dodam medjuodrediste (waypoint) recimo outlet u Indjiji i on umesto samo da sidje sa autoputa pa da se vrati opet on promeni celu rutu na redovan put i uopste ne ide autoputem od pocetne tacke (NS) do krajnje (BG).

To su mu neke mane koje vidim za sada, do sada sam koristio iGO i bio sam zadovoljan, ako neko iskusniji sa Sygic-om ima neki savet u vezi ovoga dajte predloge :)
Pozitivna strana u odnosu na iGO je sto tacno kaze kada treba da se skrene, iGO kao da je imao lag po tom pitanju vecito...
 
Iskoristio sam kod za popust sa predhodne strane od @IGY.
Evo novog kod za popust 15% :
REF5344VPMUJS7259
 
Ako još nekom treba kod za popust: REF2446MGIOLT1385


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@Ivan KP
Evo ja sam iskoristio tvoj kod, zahvaljujem. Kako ja da dodjem do koda ako nekome treba da okacim?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo jos jedan kod za popust ako nekom treba:

REF9618BAIEPK5026

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Evo još jedan kod za sygic
REF9344CVFALN8737

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
@Ivan KP
Evo ja sam iskoristio tvoj kod, zahvaljujem. Kako ja da dodjem do koda ako nekome treba da okacim?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Hvala. Pošalju na mail, ako neko iskoristi tvoj kod dobijaš otključanu neku od onih opcija što prodaju kao dodatak.
 
Dobra navigacija,dobio sam kod za popust pa ako nekome treba neka iskoristi
REF2556DTPXOI1521
 
Našao sam joj jednu manu. Kad ukucam vidikovac Banjska Stena na Tari i ne može da je locira, u Here je ima ;(

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
novi kod

Sygic popust 15%

Coupon: REF9650CSKHIO7007
 
Poslednja izmena:
Evo jos jedan kod ako nekom treba:

REF9618BAIEPK5026

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja pokušao nešto da kupim iz aplikacije i na prolaze mi ovi kodovi za popust.

Pritisnem na Apply i ništa se ne desi


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ovi kodovi su valjda samo za aplikaciju ne za dodatke.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Važi li još uvek da aplkacija može na 3 uređaja nevezano za nalog?
 
Da

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
I mene je ovo zanimalo, ja sam mislio da može na tri različita uređaja ali sa istim nalogom. Ovako ispada da može da se deli sa još dve osobe? (nas trojica podelimo cenu i svako instalira na po jedan svoj uređaj) Ako nisam dobro razumeo, odnosno ako je stvarno tako onda je to fenomenalno!
 
Dali neko ima kod za popust?
Hvala unapred.

radi kod iznad mog posta, hvala
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno