Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Mislim da sam negde video da treba car, ali sačekaj da neko sa više znanja da odgovor [emoji16]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kako se u praksi pokazao ovaj Sygic traffic?

Screenshot_20180705-134257.png

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Onda da ne doplaćujem za to :)

Neko da koristi ove aplikacije?
B0vrQmLM_o.png
 
Ja koristim za putovanja Sygic Travel. Ok aplikacija sa znamenitostima i mapama kako dodji od jednog do drugog sa slikama, opisom i sl.. Vidim da je Google napravio Google travel koja je manje vise ista kao Sygic Travel

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Današnji mail.

New Web Route Planner

Plan your route on the web and send it to your mobile navigation

Have you heard the news? We have launched the Web Route Planner, an essential feature of our online Sygic Maps. It allows you to plan and share your routecomfortably on a computerand then send it to the Sygic GPS Navigation app on your smartphone. It’s free on maps.sygic.com!


How to do it?
Once you are done planning your route on Sygic Maps, you can send it to your email. When you are ready to go, you simply open that email on your smartphone and tap the button to start navigation. That will open the Sygic GPS Navigation app and load your route automatically, so you can hit the road right away without any further planning.

CHECK THE WEB ROUTE PLANNER OUT

Enjoy planning your summer roadtrips!
The Sygic Travel Team
 
Poslednja izmena:
Svaka čast za ovo. Baš cu da isprobam.
 
Nadam se da radi.
Na sajtu maps.sygic.com su OpenStreetMap, a u aplikaciji TomTom.
Šta se desi kad se mape ne poklapaju?
 
Koja je bila najeftinija cena na popustu otprilike ?
 
Na maps.sygic.com (OpenStreetMap) nije ucrtan nedavno završeni deo autoputa kroz Makedoniju Demir Kapija-Smokvica.

540db2e49e8745ee15b2f412a63cf821.jpg


A i rutiranje je vrlo čudno.
 
Hteo danas da kupim tu verziju od 12eura, medjutim krenuo da instaliram u kolima i ne mogu, kaze nije podrzan device. Da li je mozda problem verzija androida, mislim da je na multimediji 4.4.2?
 
Treba ti posebna verzija za uređaje u automobilima.
Prelistaj temu par stranica unazad.
 
Pregledao sam, ali nisam nasao. Zapravo skontao sam da meni verovato treba ovo posto ja imam android multimediju u kolima.
 
Treba ti gps navigation.
Car nav. je za fabričke multimedie koji preko Mirrorlink povezuje mob. tel. i multimediu.
I telefon treba da podržava Mirrorlink.

https://help.sygic.com/en/sygic-car-navigation/car-connected-mode/mirrorlink

Izgleda da moram ponovo da objašnjavam.
Ako je MM na Android platformi, onda na nju se instalira Gps Navigation Sygic kao na svaki telefon ili tablet.

A ako je u kolima fabrička MM i podržava Mirrorlink, onda se na telefon koji isto to podržava, instalira Sygic Car Navigation

@zholinho
Skontao si. [emoji106]
 
Poslednja izmena:
Da :) e zanima me jos 3 stvari:
1. Ako kupim onu liencu za 12eura, da li time dobijam update mapa i tomtom i here ili samo neke?
2. Da li ona skuplja opcija koja ukljucuje i traffic jam vredi kod nas (mislim da je neko napisao da ne vredi, ali da proverim)
3. I kako funkcionise onaj Head-up Display, da li moze da se kombinuje sa MM?
 
1. Dobijaš update mapa koje su instalirane prvi put, logično, a to je TT.

2. Na sajtu Sygica ima spisak zemalja gde je to podržano.

3.?? MM+head up. Kako bi to izveo? :)
 
Poslednja izmena:
Da, nema smisla, al reko da proverim :D
Da li postoji mogucnost da naknadno da ubacim HERE maps, pa da switch-ujem?
 
Hahah, probacu, nego sam cackao u aplikaciji, a nisam video da postoji neki switch za mape.
 
Instalirao Sygic na telefonu i kupio. I instaliram u kolima na MM, ali se svaki put restartuje MM kada pokrenem Sygic. A kad sam instalirao pisalo je mozda nece biti kompatibilno sa mojim uredjajem. Verovatno nije radjena za 8". Steta :(
 
Pre će biti da je do verzije androida problem.
I meni na starom tabletu Nexus 7 2012, na Play Store, piše ta nekompatibilnost, ali Sygic radi ok.
 
Pa nemam pojma, verzija androida je 5.1.1. Jutros opet upalio i prikazio je pocetni ekran i prijavio da nema neta i ja se taman ponadao da radi. Krenem da upalim hotspot na telefonu, i on se resetuje u medjuvremenu. Poslacu im mail, mozda mi daju neki hint.
 
Gore napisa da je Android 4.4.2
Koliko ram-a ima MM?
Probaj neku drugu navi ap. Npr. Here...
 
Da, mislio sam da je 4.4.2, ali jutros sam pogledao, ipak je 5.1.1. Ne znam koliko imama rama, provericu kasnije, al ne verujem da ima vise od 1 GB.
Trenutno imam instaliran iGo, koji radi ok, doduse sa starim mapama. A hteo sam da probam sygic. Evo slike sta trenutno imam:
WhatsApp Image 2018-07-19 at 09.55.16.jpeg
WhatsApp Image 2018-07-19 at 09.57.02.jpeg
 
Marka i model MM?
Pokušaj da popišeš korake koje radiš, pre restarta MM.
Da li ti MM, pri paljenju auta, podiže Android, ili je u stendby-u?
Sunce vam programersko, kad ja, koji veze nemam sa programiranjem, treba da vas savetujem. :D
 
Poslednja izmena:
E ja kad nesto napravim to radi bez ovakvih problema:d
A i ove kineske multimedije su posebna kategorija uredjaja :)
Kontam da zvuci retardirano, ali nisam uspeo da nadjem ime MM nigde, sve sam one opcije pregledao, nigde ne pise :trust:
Kad upalim auto, mislim da podize android, posto prvo pise KIA, pa onda pise Android (kako zvuci *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*no kada ovako objasnjavam :) )
I onda samo upalim Sygic, on se podigne (danas je pisao da nema neta) i posle 5-10 sekundi se restartuje. E da, sve vreme je ukljucen radio, i cak prilikom restarta svira i dalje :)
WhatsApp Image 2018-07-19 at 10.52.45.jpeg
 
Poslednja izmena:
Restaruje se Sygic ili MM?
Zašto Sygic traži net?
Kod mene na Nexus-u u kolima takodje nema net, pa se Sygic ne buni.
Podesi MM da lokaciju odredjuje samo gps uredjaja, bez wi-fi i mreže.
 
Nazad
Vrh Dno