Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Kakva je razlika između Lifetime Premium licence i Monthly map updates, tj. koliko često plaćena licenca ažurira mape?

Da li ste probali Traffic Informations (znam da ne rade u Srbiji)? Koliko su pouzdani? Da li ima smisla uzeti to sad na popustu za 6e?
 
Da li ima smisla je individualna stvar. Koliko često voziš u inostranstvu, koliko vremena provodiš u gradskim gužvama, koliko ti je dostupan internet tamo...
 
Kod ako nekom treba za kupovinu navigacije:

REF9618BAIEPK5026

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Da li ima smisla je individualna stvar. Koliko često voziš u inostranstvu, koliko vremena provodiš u gradskim gužvama, koliko ti je dostupan internet tamo...
Više me interesuje da li dobija informacije na vreme kako bi uspešno uradio rerutiranje.



Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nisam probao, ali verujem da su informacije ažurne.
Probao sam, pre 7-8 godina, Garminove informacije o saobraćaju, koje su se emitovale preko FM predajnika. Uspešno me je obavestio o gužvi na obilaznici oko Budimpešte i sproveo kroz centar grada, gde nije bilo gužve.
Sada bi trebalo da bude bolje ili barem isto kao tada.
 
Pokusavam da nadjem mirrorlink® koji moze da radi na honor 8x telefonu a da je sto mladja verzija.
 
Da li vam se događa da se Sygic sam od sebe resetuje usred navigacije?!? Ono, ugasi se, podigne ponovo i nastavi gde je stao. Traje 20-30sec.
Prvi put sam primetio letos u Češkoj, a juče po Sremu, 3-4x se resetovao za 2h.

Smara ako baš tada ulazimo na neku petlju ili komplikovanu raskrsnicu koju ne poznajemo.
 
Dali neko od clanova koristi mirrorlink® sa huawei telefonima ( ja imam honor 8x, njegov parnjak je huawei P20 ) i kakva su iskustva kad povezete telefon sa autom ( uz pomoc kabla za punjenje telefona ) koji ima fabricki mirror screen na touchscreen ekranu auta?
 
Poslednja izmena:
Da li vam se događa da se Sygic sam od sebe resetuje usred navigacije?!? Ono, ugasi se, podigne ponovo i nastavi gde je stao. Traje 20-30sec.
Prvi put sam primetio letos u Češkoj, a juče po Sremu, 3-4x se resetovao za 2h.

Smara ako baš tada ulazimo na neku petlju ili komplikovanu raskrsnicu koju ne poznajemo.

Meni takodje .. RN4x Xiaomi
 
Da li se samo me i čini ili oni sad pilnju sve da naplaćuju? Kao Cigani svaki dan bombarduju nekim ponudama. Ovo je ulazilo nekad u navigaciju, sada mi nudi da kupim:
9a14586925ad3f8da783b6d5a38b851a.jpg
 
3x godišnje update je besplatan, ko želi mesečni onda je to 12 evra
J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Govorim o kupljenoj verziji za celu EU + saobraćaj. I sada doplata za brzinu, puteve... Mnogo smaraju reklamama na mail, previše za kupljenu app. Da znam znao ne bih plaćao za ovo spamovanje.
 
Isto to imam, doplatio za neke stvari, ali za mape neću, iskoristio kad su bili popusti
J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Jel ovi kodovi vaze samo za android? Posto sam presao na ios i naravno licenca se ne moze primeniti



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moje iskustvo sa Sygic je katastrofa. Pre dve godine u okolini Soluna se totalno pogubila i na sred autoputa (ringroad) me nagovarala da skrenem levo. Koristio sam je poslednjih godinu dana uglavnom za neke manje poznate ulice u NS ali i tu problem - zbog slovne greske u mapi ne nalazi ulicu. Poslednje je iskustvo da iz centra Dimitrovgrada nije znala da me dovede do granice. Svojevremeno sam koristio iGo i nikada problemi ali kada su za prelazak na novu verziju trazili da se plati celokupan iznos presao na Sygic i zazalio :(
 
Prokrstario većinu Srbije sa njom, nikad problem. Jedino je htela da me vozi u krug negde kod Čačka, al to je bilo jer sam čiodu za usputnu stanicu zabo u kontra smeru. Prošao pored te tačke i ona me vraćala stalno tamo.


Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Od kako koristim ovu navigaciju do sada nisam imao problem niti ljudi kojima sam je preporučio. Do sada me je navodila do mesta i broja kako treba. Proveri da li si podesio u rutama da ti bude najkraći put..

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Verovatno tek na proleće. Mape obnavljaju tri puta godišnje.
 
Imate opciju za jedan update mapa mesecno. Mislim da je 12e godisnje.
 
Jeste, samo što ponekada preskoče.
Ove godine su čak dva puta preskakali.
 
Pa da počeli da preskaču i kvartalno, samo da bi što više ljudi kupilo ova mesečna ažuriranja :)
Bzvz
 
Platio bih kad bih znao da su mape stvarno ažurnije. Jel kupio neko tu opciju?
 
Nazad
Vrh Dno