Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Evo jos jedan kod ako nekom treba:

REF9618BAIEPK5026

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Evo konačno je i meni stigao referal code, pa ako nekom treba popust pri kupovini neka ga slobodno iskoristi:

REF5392EUKSPN1214
 
ja ne vidim navodjenje na nasem jeziku ? drugo , gde se podesava da me vodi najbrzom deonicom, uvek mi je ona bolja od najkrace, koja zna biti makadamski put ili uzak put i sl. Hvala

nasao i instalirao nasu Jovanku..ostaje ovo drugo pitanje, hvala
 
Poslednja izmena:
...dalje, sad sam probao u BiH od grada do grada, i skretao sam s puteva, odlicno je rerutirao sygic, davao odmah alternative, cak na prilicno sporednom putu je precizno nalazio kako da opet se vratim na glavni put...svidja mi se sto pisu ogranicenja brzine, s tim sto je jedno ogranicenje ostalo po starom 50 na cas, a sad je 80, ali je to promenjeno pre npr 2 god, mozda nekad i promene, u svakom slucaju uvek treba pratiti znakove kraj puta..jedva cekam u Hrvatskoj da probam real time, nekad sam tako vozio u Los Angelesu, to je sjajna stvar, bila je originalna BMW navigacija, ne znam koje mape su tada koristene...vidjecemo dalje, uzeo sam placenu verziju Sygica, nikakva lova, a licenca dozivotna. Za fiksne radare je najbolja app my patrol, ona mi je uvek u pozadini upaljena kad vozim, a ne znam put i kamere..Doduse i Sygic mi je pokazao neke od fiksnih kamera, ali msm da nisu sve unesene..
 
juce testirao placenu verziju od Foce do Beograda, vrlo korektno navodila, jos nije novi dio auto puta Ljig Obrenovac ubacen, ogranicena manje vise korektna, odgovaraju, sem njih nekoliko, ipak znakove treba pratiti za ogranicenja, prepoznala broj zgrade iako je zgrada ogromna i ima bar 20 ulaza, sve u svemu zadovoljan, jos da ubace real time navigaciju i odlicno... zanima me, ima fora da se prijavi zastoj, policija, nesreca, je li to funkcionise, ja sam prijavljivao patrole i radare ali ne znam da li je to bilo badava ? hvala
 
Evo i mog referal code za popust pri kupovini, izvolite :)

REF8504BPXLKF8073
 
Evo i mog referal code za popust pri kupovini, izvolite :)

REF8504BPXLKF8073
 
Drugari potrena mi je pomoc, upravo sam kupio sygic aplkaciju sa mapama za 9,9 evra. Dobijo sam preko mejla da mi je prihvaceno, kakva je dalja procedura?
 
Jesi se registrovao?? Ako jesi onda mozes da koristis normalno.. Ukucas gde zelis da ides i picis

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Hvala, evo stigao je i referal code: REF2227XTRWAD3297 . Pomozite mi kako da podesim glas na srpskom?
 
Poslednja izmena:
odes u settings i ganjas voice, ides nadole skroz, tu je srpski i skines ga
 
Sve podeseno i nadam se dace Jovanka progovoriti kad bude trebalo. Dali neko koristi Head-up Display?
 
Ja sam ga koristio, ok je.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koristim preko auto androida navigaciju googl mape na sedmoicnom ekranu auta kako bih bolje video rutu. Dali ista aplikacija ( androit auto ) moze da poveze i sygic navigaciju ili je druga procedura?
 
Probacu da ispratim instrukcije i da vidim rezultate, veliki pozdrav svima...
 
Kad smo kod podešavanja, šta izabrati da ne vodi okolo naokolo po BG. Baš sam se razočarao u Sygic.
3e4d11d3b721c68e602556c640b2a6fa.jpg
 
Izaberi brza ruta

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Brza.. Mene nije razocarala, testirao u 3 drzave, jako dobra

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Pomozite mi kako da podesim sygic aplikaciju na srpskom pa da je ceo svet razume, hvala.
 
Podešavanja > Obaveštenja i zvukovi > Glas > pritisneš "+" (plus) u donjem desnom uglu i izabereš Jovankin glas.
 
Pa to je sinoc podesio.. Msm da zeli komplet meni na nasem jeziki, a msm da ne moze..

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Kako ne može? Regionalna podešavanja > jezik > srpski.
 
Zelim da mi tekst bude preveden na srpskom, gde da pronadjem regionalna podesavanja?
 
Oped se mucim oko AA Phenotype Patcher 0.85 . Instalirana aplikacija i ispostovana procedura kako je i objasnjeno na: https://youtu.be/vNlIbFHI6oM . Kad pritisnem zakrpu ( patch ) prikaze mi:
- апликације које ће бити додате у листу фаворита ( oznacio sam auto android )
- погодна метода није пронађена

Po vama u cemu je problem?
 
Nazad
Vrh Dno