Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

A ukoliko kupim recimo samo evropu bez saobracaja, koliko kosta posle da se dokupi samo lifetime saobracaj ili ceo svet? Da li se placa ponovo puna cena, ili ne?
 
Ovo trenutno meni nude.
d628e8a7140a202afaefe5a9523987f9.jpg
 
Koliko je funkcionalna ova real view navigation?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ma u pravu si, kupicu i to.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
A ukoliko kupim recimo samo evropu bez saobracaja, koliko kosta posle da se dokupi samo lifetime saobracaj ili ceo svet? Da li se placa ponovo puna cena, ili ne?

Mislim da se plaća puna cena. Ja sam uzeo celu Evropu lifetime i hteo sam da dokupim ceo svet. Nije bila doplata 10eu (razlika u ceni) već 30. Tako da sam odustao.
 
Ja sam uzeo Sygic evropu za nekih 12e. Stalno su slali na mail promo cene, kad je bila ova cena kupio sam. Ima tome vec god dana mozda. Ok je navigacija, fino radi, mada je ne koristim nesto preterano cesto.

Sent from my G3221 using Tapatalk
 
Isti slucaj samo sam ja dobio i Traffic. Bilo je neko snizenje preko Pay Pala.
 
Poslednja izmena:
Razmisljam da pazarim sygic dok je na popustu ali uopste nisam imao vremena da je isprobam za sada a vidim da neki kazu da je igo bolji. Koja je razlika? Po cemu je igo bolji(ako je)?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sygic je korektna navigacija koristim je dosta dugo, da li je lošija od igo I koliko ne bih znao ali znam da je jeftinija i da radi posao.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Jel Srbija sigurno podrzana pod traffic opcijom?Ne vidim je na listi zemalja.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nije podržana, prethodni post se odnosio na saobraćajne kamere.
 
Ima li neko iskustva sa sygic truck, i da li je to kako samo ime kaze namjenjeno prvenstveno za kamione, sa putanjama koje su dozvoljene za iste i to posebno me zanima za gradove? Hvala.

Bakćem se sa navigacijama nekoliko godina unazad za svoje potrebe i potrebe prijatelja nekih (kao nekakav hobi) radio sam sa IGO programom, ali u poslednje vreme nije kako bi trebalo da bude. Kažu da je do licenci, oće da navuče u grad, ne pokazuje zabranu itd. malko sam se razočarao, pa sam navaio SYGNIC TRUCK i mogu rećži po dosadašnji iskustvima, bolje vodi nego IGO. Probaću u relanom vremenu pošzo sam tek počao, ali prva iskustva nisu loša sa sygnic-om truck verzija. Ne znam samo ak0o neko zna neka napiše gde se mogu naći i koje su posednje truck mape za sygnic pa da probamo na putu kamionom kako radi ;-)
 
Ne petljam se u SygNic ali je na zakljucak da iGO nije dobar mogla da te navede samo tvoja greska.

Za kamion (i ne samo za njega) treba da koristis TomTom mape jer je u Here mapama kategorizacija puteva ocajna a takodje treba da izbacis fajlove koji se odnose na iskustvenu brzinu na putevima (.fsp i .hsp) te da iskljucis LiveTrafic servis. A na kraju da ispravno podesis profil vozila i proveris podesavanja u sys.txt.

Kada otklonis sve svoje greske onda ces videti da je iGO ustvari jedini sposoban da te navodi SKORO bez greske.

Astal da blista bejbi!
 
Drugari kako naterati Sygic Truck 13.6.2 da radi sa Sd kartice. radi preko memorije telefona ali neće sa kartice da radi verzija koju ja imam tj koju sam skinuo sa neta. Inače jako lepo vodi kamione, ako neko zna neka kaže tj napšiše detaljno upustvo za nas entuzijaste :-D
 
Karl kako ga ga podesimo pored ovog što si naveo mape Tom Tom itd daj neke slike podešavanja kako treba pa da vozimo???? :-D ;-)
 
Ako pod netom podrazumevaš plejstor, onda piši Sygicu. Ako je net nešto drugo, onda čekaj nekog kamiondžiju za pomoć :)
 
Karl kako ga ga podesimo pored ovog što si naveo mape Tom Tom itd daj neke slike podešavanja kako treba pa da vozimo???? :-D ;-)
Osnovni angazman mora da bude tvoj!

...a ja mogu samo da ti pomognem u otklanjanju gresaka koje si napravio. Dakle, u zavisnosti od toga koliko dobro opises sve sto si uradio te u zavisnosti od toga koliko uspesno tvoji skrinsoti dopune to sto napises, moci ces da ocekujes bolju ili losiju pomoc. A podrazumeva se da mi pre svega moras pokazati da si ispostovao savete koje sam ti do sada vec dao. A podrazumeva se i da to treba da bude na odgovarajucoj temi. ;)

Astal da blista bejbi!
 
Ok sve se slažem sa tobom da treba podešavanja itd. Ali daj objasni sledeće: kako ne vidi da ne može da se šleperom ići npr kroz Zaječar? ( Ne može kamionom uopšte) a kamoli šleperom... Takođe na mapama koje si pomenuo TT i pored svih dobrih podešavanja (za koja sam siguran da su OK) kamion vuče u centar BGD-a ispred skupštine pa kroz terazijski tunel gde je inače zabranjeno za šlepere (takođe bez da izbaci upozorenje za zabranu). I na gazeli je od skora uvedeno da ne može kamionom težim od 3,5t a on vodi preko? Dakle, imaju ograničenja i jedne i druge mape i Here i TT... Kod sygic-a truck verzija koju sam nabavio, nema toga (bar nisam primetio prilikom testiranja) e sad jedino me znam kako da ga nateram da radi sa kartice pa ako neko ima verziju koja može sygic truck sa taze mapama da se skine sa neta neka pošalje link i po bio bi zahvalan
 
... i pored svih dobrih podešavanja (za koja sam siguran da su OK)...
Siguran si i samouveren sto ponekad moze biti dobro ali ne treba ni da smetnes s uma da upravo ta samouverenost najcesce bude kocnica u ucenju.

...a kao sto sam ti vec rekao, od mene mozes da ocekujes pomoc bas u onoj meri u kojoj opises svoj setap i dosadasnje pokusaje. Uz skrinsote naravno.

A ti i dalje suplju pricu pricas? Bez jedne jedine informacije?!




Astal da blista bejbi!
 
Daj mail neki ne mogu da to zakačim screen shotove ovde ili mi pošalji u po pa ti pošaljem sva podešavanja koja budeš tražio kako drugačije? Ja sam kaminom imao problema u praksi i o tome ti govorim me pričam to ništa napamet
 
Drugari kako naterati Sygic Truck 13.6.2 da radi sa Sd kartice. radi preko memorije telefona ali neće sa kartice da radi verzija koju ja imam tj koju sam skinuo sa neta. Inače jako lepo vodi kamione, ako neko zna neka kaže tj napšiše detaljno upustvo za nas entuzijaste :-D

Ako imaš root-ovan telefon, instaliraj FolderMount (ili FolderMount Premium) i u FolderMountu podesi da radi sa SD kartice.
 
Nije rutovan telefon. Ako ne može drugačije moraću da probam kada eventualno bude root... imali neki drugi način eventualno ili...
 
Nije rutovan telefon. Ako ne može drugačije moraću da probam kada eventualno bude root... imali neki drugi način eventualno ili...

Ranije sam koristio program Link2SD, ali nije hteo da mi radi na ovom novom Xiaomi telefonu.

Možeš probati Link2SD, ne treba root, ali imaj u vidu da za Link2SD na eksternoj SD kartici treba napraviti 2 particije - druga particija služi kao produžetak internog RAM-a na koji ide ono što hoćeš da ne bude u internom RAM-u.

Za pravljenje 2 particije na SD kartici koristio sam program Partition Wizard na PC-ju.
 
Pozdrav svima. Pre par dana sam nabavio za auto multimediju, koja podržava navigaciju samo putem miror linka. U telefonu imam Sygic Premium+Trafic Europe Lifetime legalno kupljenu. Da li ce ova verzija uopšte raditi na miror linku...???
 
To zavisi od tvog telefona :) I od toga da li ti je uopšte uključen miror link u HU-u.
 
U autu će ti raditi samo sygic car navigacija

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sygic Premium je samo licenca, nije precizirao koju app ima, ali da. Može da poveže samo CAR verzija.
A onda sledi veliko MOŽDA.
1. Mora telefon da podržava funkciju
2. Uključivanje miror linka u HU košta. Vrlo lepu cifru.
3. Mape se posebno plaćaju.
I posle svega može da ima mnogo problema tokom korišćenja. Na obe strane relacije, i HU i mob. Imam dosta negativnih povratnih informacija na tom polju.
 
Nazad
Vrh Dno