Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Da, da, to je poslednja verzija.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja nisam nesto preterano zadovoljan, par puta je pokazivao skretanje a ulica ne postoji, jedino da prodjem coveku kroz kucu. Desilo se u Rumi, i pre 10 dana na Zlatiboru. Takodje, kao sto je jedan kolega rekao, prestrojavanje je lose. Kod Ade(makiska strana) mi je pokazivao da se prestrojim u krajnju desnu a znam da trebam levo posto idem na NBg, ne na Zarkovo.
 
Moguće je da brljavi negde, jedino poslednji update je bio pre nekih 7-8 dana.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Na toj novoj verziji - 18.7.10 - sam u jednoj voznji doziveo dve povelike gluposti: na Slaviji u Bgd je rekao da se iskljucim na drugom izlazu a nacrtao i trebalo na trecem; kasnije nije znao da je petlja zatvorena jer prave novi put pa kad sam produzio dalje rutirao ponovo i naveo me da se vratim nazad na put kojim sam dosao (preko petlje) i rekao vozi pravo 10km i onda napravi U-turn, ako mozes. Cini mi se da je hteo da proba ponovo da skrenem tamo gde nisam. Uzas. Sve ovo sa kupljenim mapama i saobracajem za svet.
 
Ovo postaje tragikomično, u pitanju je ista verzija Sygic-a (18.7.10) i sada mi za istu relaciju nudi drugačije rute, naravno mnogo lošije!

Nemam reči...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ovo postaje tragikomično, u pitanju je ista verzija Sygic-a (18.7.10) i sada mi za istu relaciju nudi drugačije rute, naravno mnogo lošije!

Nemam reči...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
За тих 15 еура колико буде на промоцијама није била лоша куповина али мени стоји само за не дај боже кад не ради ИГО :)
 
^

Upravo tako, apsolutno se slažem!

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
@jaksa007

Iste mape naravno, desi se da ne ponudi iste rute svaki put, znaju da budu lošije.
Pričali smo pre par meseci i radili analize, Sygic veoma dobro izgleda, grafika je na visokom nivou ali način rutiranja mu je slaba strana. U svakom slučaju će te odvesti na odredište ali često "ne vidi" neke ulice i jednostavno ih ignoriše kada pravi putanju. Takođe je znao da te besomučno vraća na zadatu rutu umesto da ponovo rutira kada skreneš sa zadate putanje ali su to sada ispravili.
Sve u svemu za te pare je i pored pomenutih mana ok kupovina.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Evo da se prijavim u legalnu Sygic ekipu....:p
Pazario sam Evropu sa saobracajem. Znam da nema Srb trenutno, ali imamo GMaps. Zanima me kako "live traffic" radi van Srb. Da li kao GMaps (pa treba internet) ili drugacije?
Uskoro se ocekuje Sygic u AndroidAuto app, tako da sam se, izmedju ostalog, i zato odlucio...
 
Moje iskustvo da radi ok, samo treba data veza

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Ne znam da li ste ovo primetili ili ja tek sad primecujem...

99a0a3a9d9d47cdf43cd43f17bc97eaa.png


E sad ja sam siguran da Kosovo mapu nisam skinuo sam... Nema problema, obrisaćemo je.

7b686886f66c46f66a313efbebb5d7c8.png
326db99a35b7ca7ab863c0b23cdc11d0.png


Opa, January 2021 update? Može naravno...

a6f88e97e4849e5e3c4a0df980dfc725.png


Mape Kosova i Srbije su razdvojene ali ne možete skinuti mapu Srb bez Kosova dok mapa Kosova uopste ne postoji na listi kad se biraju zemlje?! Ko je ovo smislio...
 
Hm! Ne znam šta sada da mislim o Sygic-y. U povratku sa Kopaonika juče, iz Brusa prema Kruševcu me je vodio ne onim standardnim putem 208 pa 38, pored jezera Ćelije, već za mene novim 211 pa 207. Cela kolona BG/NS/NI džipova je nastavila "normalnim" putem, a samo ja tim "novim". Gunđam ja što nisam razmišljao i što slepo slušam navigaciju (deca se nešto njarila kroz Burs, žena gunđa, ja samo vozim, tek posle 10ak km skontam da nismo na pravom putu), kad ono, put ispao super, i bolji od tog "glavnog" pored jezera...

Iako možda kroz više sela (a i to možda), put je jako dobar, očigledno nedavno ceo saniran. I potpuno prazan. Bez kolona Audi/BMW/VW/Toyota džipova koji te složno obilaze, gotovo bez saobraćaja osim retkih lokalaca. Čak je par km i kraći od "standardnog". U Kruševac skoro ne ulazite, odmah ste na E-761 obilaznici.

Eto, iako "ne rutira dobro", ipak je ispalo bolje.
 
Poslednja izmena:
To nije novi put, vec stari I vecina ljudi ga koristi jer nema guzvi. Kraci je put za nekih 10-15km. U zadnjih par godina dosta Beogradjana ga koristi. Tako da je preporuka ici tim putem, I nema radara.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da, znam da je stari, novi je za mene. :p
Novo je i da je ceo urađen i da je asfalt u savršenom stanju. Rekoše mi da je rađen pre 3-4 godine.

Ne koristi ga većina ljudi jer bi onda tamo bila gužva. Jel? :p
Sada je bio prazan iako je na Kopaoniku smena turista.

Nemojte ići tuda, pun krivina, ima radara, policije, gužva je, pun je rupa...
(Bolje da ga kudim, da se ne stvori gužva... :p )

Poyenta, Sygic me odveo bolje nego što bih sam, po navici. Tema je o Sygicy.
 
Bravo [emoji122] za Sygic [emoji3]

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Hm! Sada gledam, i Google Maps predlaže tu rutu.
Dojmim se da će ona uskoro biti mainstream...
 
Izašao si na Stopanju? Jednom sam išao tim putem (pre 6-7 godina) i čini mi se da nema manje naselja nego brus-razbojna-celije-krusevac. Plus krivina isto kao posle razbojne pa do pred onaj pravac ispred Brusa. Jedino je kraći 10ak km.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nova verzija navigacije, nov interfejs, vidim i crvenim guzve na putevima u Srbiji, jos ne znam da li ce imati i za gradove
 
20.x.x su Pro ili Truck (21.x.x) izdanja, nemaju veze sa klasičnim Aura (uslovno rečeno).
Post automatically merged:

Zaboravih
Onlajn saobraćaj i još neki podaci funkcionišu kod svih poslednjih verzija (i kod Aura), samo što još nisu stabilni, pojavljuju se i gube.
 
Poslednja izmena:
stigla nova verzija, 20.4.10

Stvarno deluje drugačije...
Ima opcija za povezivanje sa Android Auto (konačno!). Probaću ovih dana, i javljam utiske
 
Nazad
Vrh Dno