Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Restartuju se MM. Pa nemam pojma sto je trazio, mozda za download mapa. Probacu danas pa cu da vidim sta kaze.
 
I dalje ne radi, uradio sam i clean install i ne radi. Probaću da im posaljem mail, mada ne vidim poentu kad ne znam koji je uredjaj.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Probaj uredjaj da povežeš sa netom, i primedbe napiši iz Sygic-a. U posešavanjima postoji rubrika "Pošaljite povratne informacije".
Tad, uz tvoj tekst, se generiše i info o uredjaju.
 
Probao, resetuje se MM dok se loaduje aplikacija.
 
Probao sam ovu i radi skroz normalno. Instalirala se, skinuo mape za Srbiju, ukucaop neku adresu on nasao. Probam opet posle pravi Sygic, upali se i stoji onaj progres bar i posle 10 sekundi se restartuje MM. Pogledao sam verzije aplikacije, Sygic je 17.4.11, a ova druga je 17.4.1.
 
Tako im i napiši. Ako si platio, traži od njih .apk pune verzije koja ti radi.
 
Onaj klon offline maps je očajno odradio jedan deo. Danas na putu za lefkadu, odnede me u neko naselje i pokazuje kroz ulicu koja je zatvorena, bukvalno kao kroz centar NS. Morao sam da je ugasim i otvorim maps i here.
 
Moze li neko uputstvo ili link kako da skinem odgovarajuce mape za sygic. Ja imam one defaultne iz aplikacije za Srbiju ali nisu bas precizne, kako i koje da skinem a da su bolje za Srbiju i okolinu (Balkan uglavnom)
 
Samo preko aplikacije skidaš mape.
Sve ostalo je piraterija.
 
Sygic .....kupio i ne znam da li je do mapa za nasu lepu Srbiju ....ali kucni broj ne moze da nadje ..ili "match not found" ili ne dozvoljava npr 13/6 da se unese ...sto je moja zgrada ...a samo br 13 vodi na kucu koja je na drugom kraju grada .... Foto studio u BG ...Patrijarha Dimitrija 24 ...br 24 uopste ne postoji ...a postoji i Navigon koji sam imao na iPhonu je sve to nalazio ...i 56a npr .... Razocaran sam najmanje receno ....13e nije neka lova ali daj da radi :) pa neka bude i 100e
 
Nema ni kod mene, ima broj 16.
To je do mape, i kod mene u selu ako stavim tomtom mape nema kućnih brojeva dok u drugim mapama ima

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Ma za grad je gmaps je zakon, sygic je za putovanja.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sygic je katastrofa za putovanje kada dođe do RErutiranja.
 
Potpisujem.
Bolje bez navigacije putovati,nego sa Sygic-om.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Preterujete... Sygic brlja kad su mu mape brljave, a onda je ista/slicna situacija i kod ostalih jer (skoro) svi koriste iste mape.
 
Tačno, to sam i ja pisao.
Meni se Sygic nije sviđao pre nekoliko godina, sada me dobro služi osim što nema tih brojeva negde ali to je retkost, ali u igo navigaciji isto nemaju brojeve ako je tomtom mapa

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
@bmibmc ..... kako preterujemo .... ne moze da nadje i tacka .... Navigon i Google Maps ubodu u metar ....i dozvoljavaju pisanje tj nalaze tipa 65A ili 13/6 .....dakle Sygic je ....ne valja brate ...jednostavno ....ocigledno ne koriste svi iste mape

Evo dodji sa njim kod mene , vodim na rucak .... Kula, Marsala Tita 13/6 :)
 
Meni legalni IGo bez problema pokazuje brojeve; ne razmišljam o bilo kojim drugim mapama od kada su se udostojili da nadograde na q1 2018

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nalazi i njemu brojeve,...
on se zali da ne moze da nadje brojeve tipa 13/6 ili 65A sto vecina navigacija zaista i ne moze jer za to mora da ima vrlo detaljne mape gradova, a to imaju samo google i garmin koji ovde nije opcija
 
Ako takve adrese (M.T. 13/6 npr.) nalaze iGo, GMaps i Navigon - svaka cast! Ono sto mi nije nasao Sygic, nije mi nasla ni neka druga navigacija nasla (sa izuzetkom PlanPlus, infograda i sl.). Meni "M.T.13/6, Kula" Gmaps stavlja na NIS benzinsku pumpu. Ne zaboravimo da u gmaps mozemo i mi da upisujemo, tj. sugerisemo upis. Ako nas 5 dostavi guglu da je tu Marsala Tita 13/6 on ce to i upisati. E sad, mislim da ono 13/6 ne vidi kao kucni broj.

Marsala Tita 13/6 je oznaka za M.T. broj 13 i stan 6. Da nije b u pitanju? Pravilnik. Jedino smisleno je da je ta zgrada na parceli 13/6, pa je tako i do upisa dobila taj privremeni broj. Ko ce se tu snaci? Ta ludila od brojeva su mi poznata isto ovde po naselju. Broj kuce, pa 200m dalje nelegalno podignuta zgrada sa dodatkom slova i istim brojem. Kako, zasto, do kada? Ne znam (pretpostavljam da je ta kuca poslednja upisana u katastar, a sve do nje da su nelegalne/neupisane)
 
Google maps često ima pogrešne lokacije brojeva, čak i u Beogradu. Nekoliko puta me je naveo pogrešno, na svu sreću samo 500m daleko.
 
nema google maps nista sto korisnici nisu sami upisali...

Znaci ako gomila ljudi kuca "marsala tita 13/6" on definitivno zna da je tu 13/6, on ce cak znati da je tu kuca MR.BIG-a ako ste u nekoj vezi :)
 
@bakara

Gresis delimicno. Brojeve su snimila vozila, a unosimo ih mi kroz one 'security measures' za neke sajtove :d
 
ne gresim, brojeve definitivno nisu samo vozila snimala niti je to moguce jer nema svugde oznaka.
recimo moja ulica se vodi pod dva naziva i sa dva razlicita broja a i vozilo nije sta imalo da snimi kad nema table, i google opet zna oba

u ostalom ako trazis iole popularnije mesto ne moras ni da znas broj dovoljno je da upises naziv...zna on sve.

Zna pre svega adresu gde svako od nas zivi, kako se zovemo, kuda idemo, gde radimo i nije bas neki problem sve da to poveze i iskoristi kada neko zatrazi slican podatak.
 
Poslednja izmena:
Samo da znate da imam i SigSauer i PitBull :D ...... sala na stranu .... evo studio mi je u BG Patrijarha Dimitrija 24 .... Navigon i Google Maps naravno nalaze taj broj tj imaju ga u sebi ali Sygyc ima samo 16 recimo ....
 
@bakara
Generalno se slazemo. I vozila, i unosi od korisnika. Ima i losih primera. Recimo, BKA u Beogradu. Cesto mi se desavalo da mi po unosenju broja samo prikaze srediste ulice (sto znaci da nema pojma gde je broj). Broj uvecan za dva vec zna. Pricam o Gmaps

Ja se secam da se broj POI drasticno povecavao logovanjem u Sygic. Medjutim, bio je neki problem. Mislim da je bilo da kada izgubim data signal, da bi se automatski izlogovao, pa bi trazio da se logujem u sred voznje. To me izludjivalo. Verujem da su do sad popravili. Probaj Mr.Big. Mozda moze da ti nadje tada studio po imenu... Secam se da je bilo privatnih imena dosta sto je bilo mega glupo. Pretpostavljam da su klinci sa faxa ili skole stavljali drugare u favorites, a to se automatski delilo sa svima...
 
Ukucajte na Google maps Omladinskih brigada br recimo 51 ili bilo koji veći od 34 i videćete koliko je daleko od stvarnog broja koji možete naći na planplus sajtu. Jednostavno ne treba se uzdati u google maps brojeve.
 
Znaci da koristimo planplis za navigaciju?[emoji3][emoji3][emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne mešajte navigaciju (softver) sa izvorom podataka (mape, poi...)
 
Nazad
Vrh Dno