Šta je novo?

eKlik

Slayer

Čuven
Učlanjen(a)
17.01.2001
Poruke
1,155
Poena
649
Da li je neko kupovao ista preko njih?
Imaju neku maticnu plocu koju jurim za OK novce, ali ja sam generalno covek koji radije plati na mostu odmah u slucaju da preko cuprije moram da predjem brzo i bez adrzavanja, tako da se ne bih zezao sa njima ako su neka prevara.


Iskustva?
 
Ja kupio Pioneer zvučnike za auto, nazvao telefonom, dao podatke, poslali confirmation mail, sutradan doneo kurir za neku siću, unutra garancija i sve ok. Znači što se tiče te jedne kupovine, preporuka.
A da, platio pouzećem.
 
A garanciju ostvarujes kod njih ili kod uvoznika nekog? Sta kaze papir?
 
Na papiru je spisak servisera, tako da verovatno kod njih (servisera).
EDIT: Ipak me nije mrzelo da uzmem `artiju i stavim ye*ene cvikere... garancija se ostvaruje u KimTec-u, tj. njihovom servisu, Viline Vode...
 
Poslednja izmena:
ahaaa, nisam znao da je KimTec njihova firma.

Hvala ti. Mozda i udju u izbor, mada im je odnos prema musterijama katastrofalan
 
@Slayer

vodi računa kada naručuješ ploču preko neta. Obavezno proveri da li kurirska služba dozvoljava otvaranje kutije i proveru fizičkog stanja ploče, da ne bi prošao kao ja. Doduše, naručeno preko drugog web shop-a, poslali ploču sa oštećenim pinovima na soketu, nabedili mene da sam ih "sredio" i naravno od zamene ništa tako da sam pukao za novac samo tako. A odnos prema potrošačima kada postoji problem je "Šojić" tipa. "Mućkanje al' u skladu sa zakoni". Jeste da se to ne dešava često, ali ako nije preterana razlika u ceni, teško da je vredno rizika.
 
Mislio sam licno da pokupim to. Nikad ne narucujem stvari na kucu, sem ako je 100% provereno. Sve u svemu, malo sam istrazivao o formici, vlasnicima i poslovanju i zakljucio da cu da ih obidjem.
 
Ja sam kod njih uzeo plocu prosle godine. Ploca je riknula posle 6 meseci i nosio sam je direktno u servis Kimteca, a ne kod njih, tako da sa reklamacijom nemas nikakvih problema. E sad posto Kimtec nije imao da mi da drugu plocu,niti je uspeo da popravi moju, dali su mi papir koji sam nosio u prodavnicu. Povrat novca se kod njih ceka duze, posto su online prodavnica moje pare sam dobio tek kroz 10-tak dana
 
Da li je neko skoro narucivao odavde , da li su legit idalje ? :D TNX
 
Ja sam narucio neki Apc kabl pre 2 dana a danas mi je doneo kurir iz city ekspresa evo radi kabl ne zalim se :) samo mi je malo cudno sto u paketu nije bio fiskalni racun samo garancija ali dobro sta da se radi :)....Ionako se u svetu na taj Apc kabl sto sam uzeo daje dozivotna garancija tako da me ne brine kvar produznog kabla....
 
Da li je neko poručivao nešto sa ovog sajta skoro?
 
Prosle godine za firmu porucili stampac koji nijgde nije bilo moguce nabaviti. Po uplati poslali, sve proslo u najboljem redu. Ako je cena korektna porucuj bez brige.
 
Poručih sumnjivo jeftin fleš USB3.0 32GB negde kraj marta, početak aprila. Mislio sam da im je ostalo na sajtu a da ih ustvari nema ili da su za**bali cenu (ili kapacitet). Posle par dana od porudžbine stigao fleš, sve kao što je i opisano.
 
Hvala za inf. Zabrinulo me što se na telefon call centra ni na broj magacina niko ne javlja, a ja bih robu trebao da platim virmanski.
 
@Slayer

vodi računa kada naručuješ ploču preko neta. Obavezno proveri da li kurirska služba dozvoljava otvaranje kutije i proveru fizičkog stanja ploče, da ne bi prošao kao ja. Doduše, naručeno preko drugog web shop-a, poslali ploču sa oštećenim pinovima na soketu, nabedili mene da sam ih "sredio" i naravno od zamene ništa tako da sam pukao za novac samo tako. A odnos prema potrošačima kada postoji problem je "Šojić" tipa. "Mućkanje al' u skladu sa zakoni". Jeste da se to ne dešava često, ali ako nije preterana razlika u ceni, teško da je vredno rizika.

Pa ni jedna kurirska sluzba ne dozvoljava otvaranje paketa bez da platis, a sve dozvoljavaju otvaranje ako platis :d. Otvoris pred njim pa napravite zapisnik ako nesto nije u redu. Ili snimis otvaranje sam, iz jednog snimka tj. kadra... u svakom slucaju bruka iskustvo obzirom da je domaca maloprodaja u pitanju a ne random lik sa KP.. nego zasto ne napises o kojem webshopu se radi, dozvoljeno je :).

Ja sam narucio neki Apc kabl pre 2 dana a danas mi je doneo kurir iz city ekspresa evo radi kabl ne zalim se :) samo mi je malo cudno sto u paketu nije bio fiskalni racun samo garancija ali dobro sta da se radi :)....Ionako se u svetu na taj Apc kabl sto sam uzeo daje dozivotna garancija tako da me ne brine kvar produznog kabla....

Racun su ti mozda poslali na mail, to se isto vodi kao racun, ne mora biti fiskalni. Ako pak nisu, pravac trzisna, jer sto da ne, samo tako se opamete :p
 
Kupio slušalice, došlo do prekida u kablu, nisam uspeo da reklamiram. Ne žele da prime pošiljke kada šalješ o njihovom trošku. Kontaktirao inspekciju, presudila u moju korist, ali bagra iz eKlik-a nije odgovarala na email. Nisam imao više snage da se prepirem sa njima. Za sve ovo naravno imam i dokaze.
Negativno iskustvo, ne preporučujem saradnju.
 
Nazad
Vrh Dno