Šta je novo?

iPad Pro

Kad ti stuca i zapinje?
Posto sam video da se vas par zali bas sam probao da vidim, i ebem li ga ma koliko se trudio ne vredi, sve je zavrseno galtno? Reci mi neki konkretan primer gde se moze videti zapinjanje.

Meni je ovo treci tablet, i prvi koji koristim :) Do sada je bilo uzmem tablet, drzim ga mesec dana i prodam jer ga ne koristim. Ali ovaj iPad je zaista nesto posebno, toliko je lepo koristiti ga da prosto izmisljam razloge da ga koristim, cim ga uzmes u ruku i upalis ekran srecan si :)
 
Ios 11 beta koristis? Stuca svuda skoro kada se koristi gestures i smanjis app preko gestures-a i kada dozes app koju si pompgu gestires-a amanjio vratis secka kao da je 15fps mozda i manje 5-6fps tastatura sva izmesana ocajna ios 11 koliko donosi toliko uzima... hey siri mi ne radi kada je ekran off a to mi je must have , sve ostalo je ok manje vise ali cemu zverski ekran ako animacije OS-a nisu fluidne pa
Bar 120fps :)
 
Poslednja izmena:
Ja na ipad air 2 imam ios 11 beta, ne vidim da nesto stuca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
VERovatno jer nisi zaludjenik za detalje da jesi imao bi ipad pro ahahah ja ocekijem fluidnost na max nivou a ovo mi to ne pruza... korosti gestures videces...
 
Sad sam probao. Ako bas obratis paznju moze se videti kako jedva stuca kad se minimizuje app prstima.
Jedva je primetno al moze da se vidi, ne mogu da kazem da mi smeta. Mislim da je na iP to teze primetiti jer je manji ekran pa je to mikron trzanje neprimetno.
Uglavnom, opterecujes se glupostima :)
Ne znam ni kako ti se da da koristis gestures, mene to iritira.

Ono sto meni najvise fali na iP je sto ne mogu da skidam torrente inace mi laptop ne bi ni trebao kuci...
 
Sta ce ki onda ekran sa 120hz :) ja ipad koristim vec 6 godina gestures je postao meni kao tebi hone dugme nzamenjiv jednostavno godinama naviknes kao sto ja koristim samo split keyboard a 98% ljudi ne moze da je vidi navika je cudo a sto se stucanja tice kod 10.3.3 toga nema :)
 
Pozdrav. Koristi li neko iPad Pro sa Apple Pencil? Kakva su vam iskustva?

I da li je ok cena od 780€ za 12.9” 64Gb WiFi verziju?
 
Poslednja izmena:
Toliko je nov 12.9 inca i vredi narwvno svaki dinar :) apple pencil je sjajna stvar i ljudi koji je koriste zaista samo pozitivne kritike udeljuju istoj :)
 
Dobru cenu drži. :)

Hvala na odgovoru, samo još devojka da odluči da li 10.5" ili 12.9". :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drugari treba mi pomoc. Nisam siguran da li je ovo pitanje za ovu temu, ali nisam znao gde da ga postujem.
Naime, imam iPad (5th generation) 9.7 in. i trenutno je na IOS 11.2.5 i zeleo bi da instaliram IOS 11.3.1. Da li neko moze da me uputi kako da to uradim, a da ne instaliram 11.4.

Hvala Unapred.
 
Skraceno, to ne mozes nikako da odradis posto ga Apple vise ne potpisuje.
 
U septembru će biti predstavljena nova generacija iPad Pro uređaja.
Model sa ekranom od 10.5" će ostati približno istih dimenzija (247.5mm (H) x 178.7mm (W) x 6mm (T) umesto dosadašnjih 250.6mm x 174.1mm x 6.1 mm), ali će dobiti ekran od 11".
Model sa ekranom od 12.9" će biti značajno umanjen ( 280mm (H) x 215mm (W) x 6.4mm (T) umesto dosadašnjih 305.7 x 220.6 x 6.9 mm ).
Oba modela će dobiti moderniji dizajn sa manjim ivicama, Face ID, ostaju bez 3.5 mm headphone jacka, a smart konektor će biti izmešten...
https://9to5mac.com/2018/07/27/2018-ipad-pro-headphone-jack-more/
https://9to5mac.com/2018/07/24/2018-ipad-pro-specs-price-release-date-more/
 
Smart konektor dole??? Pa sta cu u portret rezimu da kucam tekstove :-D prelepo :p
 
Ljudi treba mi pomoc. Ipad pro 9.7 ili ipad 2018. Imam 2 ponude po istoj ceni i nisam pametan. Da stvar bude gora, za 100eur manje ima ipad 2017. Za casual korisnika koji ce da cita stripove i povremeno pogleda seriju/film, vredi li da idem na pro zbog ekrana?

Performanse mi nisu toliki parametar jer se ne igram..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pro 9.7 ima ekran bukvalno da se zaledis koliko je dobar... ali ne preuvelicavam uopste...

Sto se performansi tice nigde neces osetiti neku razliku...
 
Poslednja izmena:
Uzeo sad da proverim serijski broj ovog pro koji merkam i izbacuje mi poruku "We’re sorry, but this is a serial number for a product that has been replaced. Please check your information and re-enter your serial number". Je l budzevina neka, da ga zaobidjem? Tvrdi lik da icloud nije zakljucan i da je sve ok.

Edit: jos veci hit je sto na poledjini Ipada stoji popuno drugi serijski broj i apple taj prijavljuje kao validan.
 
Poslednja izmena:
Uzeo sad da proverim serijski broj ovog pro koji merkam i izbacuje mi poruku "We’re sorry, but this is a serial number for a product that has been replaced. Please check your information and re-enter your serial number". Je l budzevina neka, da ga zaobidjem? Tvrdi lik da icloud nije zakljucan i da je sve ok.

Edit: jos veci hit je sto na poledjini Ipada stoji popuno drugi serijski broj i apple taj prijavljuje kao validan.

Za serijski sa kutije kaže da je proizvod zamenjen, a serijski sa uređaja kaže da je taj proizvod validan?

Pitaj lika koji ga prodaje da nije reklamirao prethodni iPad i dobio zamenski uređaj.

Kada reklamiraš uređaj i dobiješ zamenski, taj zamenski ti šalju u kutiji starog uređaja na kojoj se s/n ne podudara sa s/n na novom uređaju.

Tako da može da bude da je taj iPad koji prodaje dobio kao zamenski uređaj nakon reklamacije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne, serijski na ledjima ipada i serijski u setting/general/about se ne slazu. Kao da je prepakovan ili mu je menjana ploca. Za serijski sa ledja kaze da je ok, a za ovaj iz menija da nije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala drustvo. Batalio sam i uzeo ipad 2018, tako da vam napustam sobu jer nisam deo Pro ekipe :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaju se neki detalji o novom iPadu Pro:
- edge to edge display bez notcha
- A12X SoC
- Face ID koji će raditi u portrait i landscape orijentaciji
- USB-C i novi magnetski konektor
- mogućnost prikaza 4K HDR slike na eksternim displejima
- nova verzija Apple Pencil koja će se uparivati sa iPadom Pro nalik na Airpods

Izvor: https://9to5mac.com/2018/10/10/2018-ipad-pro-details-face-id-display/
 
Je l' je pisalo negde koji će tip ekrana imati? Nisam našao do sad da li je neko napisao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno