Šta je novo?

iPad Pro

Ovo je bolesno dobar uredjaj, jedan od retkih tableta koje bih voleo da imam. Samo je van mojih finansijskih dometa trenutno :d

Ipak postoji neka sansa bar da probam ovo cudo u narednim mesecima.
 
Danas sam se malo "igrao", zaista jedan od vrhunskih uredjaja Apple-a. iPad Air2 mi deluje sada smesno, kao igracka, brzina odziva, rad, zvuk ludacki, itd..vise nego odlican
 
Dobro izgleda. Danas sam ga malo čačkao u radnji i ekran je stvarno dobar.
 
Ipad pro vs Wacom Cintiq

[youtube]OsxcPKb9-CM[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Ja ionako svoj iPad Air koristim za mnoge stvari za koje bih inace laptop. Ovo bi bilo sjajno. Steta sto nemam novaca, ali nada umire poslednja!
 
Bio sam do iStyle-a da ga vidim, ono je meni besmisleno veliko. Nit' je tablet nit' je laptop. Očigledno je namenjen uskom krugu profesionalaca.
 
Meni nije delovao bas toliko glomazno. Ocekivao sam da je rad dosta neudobniji.
 
Kome treba, super je. Za mene je limitiran mobilnošću pošto ja ovo ne mogu da držim jednom rukom a drugom nešto da uradim. Mora da ga položim na nešto (ili nekoga) kako bih uradio nešto. Vaditi iz torbe i vraćati non-stop nije ni malo udobno. Klizavo i non-stop imaš utisak da će da ispadne. Dođe mi više desktop varijanta za profesionalce, ali i to treba nekome, sigurno.
 
Po širini je izgleda uporediv sa 13" Macom:
w704.jpg
 
Meni nikako nije jasan ovaj uredjaj.
Super je taj veliki ekran, ali iOS ? Sta tu ozbiljno moze da se radi ?
 
Grafika i dizajn.
 
Hmmm... mozda sam ja omatorio pa mi ovakve novotarije ne leze, uglavnom ovako nesto meni ne radi posao, jer mi za brz i komforan rad treba graficka tabla sa olovkom u desnoj ruci, a tastatura pod levom rukom za precice.
 
Meni je ovo ko veliki televizor kad kupujes, prvo misliš pa preveliki je, posle kad se navikneš nikad se više ne bi vratio na manji

edit: ok i bez insinuacija :)
 
Dobili iPad pro na poslu, jeziva sprava. Lak kao perce ali ogroman, nije za svakodnevnu upotrebu u smislu obicnog iPad-a.
 
Sjajan i detaljan prikaz! Hvala vam ljudi, a narocito tebi, drgonzo, sto se ovoliko trudite da nas informisete!
 
Nazad
Vrh Dno