Šta je novo?

iPad Pro

I iPhone radi i to stari ip7 na mom tel je 13.5 i nemam pip ali ovaj ip7 je na 14.3 i sljaka
 

Prilozi

  • F211DBE2-1C39-46AF-BE20-29D6A239E748.jpg
    F211DBE2-1C39-46AF-BE20-29D6A239E748.jpg
    137.5 KB · Pregleda: 79
Ne znam do čega je. Evo sad probao kod kolege koji ima isto ip7 na 14.3 isto mu ne radi.
 
Ima fora za uredjaje kojima ne radi probacu naci pa da vam posaljem...

https://www.icloud.com/shortcuts/b332081dc8eb4936864b3a3a387e1134

S tim sto na zakost nece raditi kao kod mene na slajd vec ce te morati iz share sheed-a da pokrenete shortcut (kliknete na neki video, on se otvori i potom share /youtube PIP)
Ah da morate dozvoliti instalaciju tudjig precica u settings/shortcuts/allow untrusted shortcuts

Javite kako sljaka :) ios 14 samo.
 
Poslednja izmena:
Pa ja ne kontam, zato sam i pitao. Radilo
Mi je par dana na 14.01 ili koja je bila prva verzija i od tada ne radi nigde. Nemam app mada negde sam procitao da radi sa yt app i na ipadu uvek i kada sam pokusao ne radi nikako ni na telefonu ni na ipadu i ne ide mi u glaviu kako nekome moze da radi a nekome ne :)
 
Da li ste, i ako da gde, menjali bateriju na iPadu? Stanje još nije kritično ali vreme je da počnem da razmišljam o tome. U pitanju je iPad pro 2018 11”
 
Jel moguće da quick note ne može da se isključi? U podešavanjima stavim stavim i left i right corner disable. Čak ne mogu da postavim da se otvara u desnom uglu umesto levom.
 
Ne znam gde zurite sa azUriranjem kada su unistili ipados15 ekran 5ikonica moze da se stavi razmak izmedju 200km i oni to nazivaju iPados? Tesko… da sam na tvom mestu vratio bih se na 14.8
 
Jel moguće da quick note ne može da se isključi? U podešavanjima stavim stavim i left i right corner disable. Čak ne mogu da postavim da se otvara u desnom uglu umesto levom.
Ja sam probao sad, u Settings> Apple Pencil> Right corner swipe sam promenio na Off I isključen mi je Quick Note
 
Apple Smart folio case.
 
Gde može sem u IStyle da se nadje originalni ili bar neki kvalitetniji kejs za iPad Pro 11” iz 2020? Bas je slaba tj. nikakva ponuda po oglasima. Ili ako ima neko da prodaje neka pusti u inbox.
 
Posle tri godine iPad pro imam problem. Sporadicno se dešava da reaguje kao da dodirujem ekran. Dok sam u Safariju desi se da prebaci na prethodnu ili sledeću stranu ili se na primer pojavi bookmarks bar dok je stranica u full screen-u iako ne dodirajem displej. Ili u toku videa, što ume da bude iritantno, iz čista mira se pojavi info o videu ili se sam od sebe pauzira pa moram da tapnem ▶️ za nastavak. Ukratko, deluje kao da je negde displej pod pritiskom pa reaguje. Ali bukvalno je od prvog dana stajao u folio case-u i nema šanse da je negde displej oštećen. Restartovao sam ga, koristio bez folio-a misleći da on vrši neki pritisak ali i dalje isto. Nije neki problem zbog kojeg bih ga menjao jer sasvim dobro radi, ali me nervira.
 
Da li se to desava samo dok je na punjacu :), iako mislim da ne zvuci tako.

Backup, restore bez vracanja backup-a, vidi da li idalje tako radi i na osnovu rezultata ili vracas backup, ili ga nosi u iStyle :)
 
Dok je na punjaču ne koristim ga. Ništa, probaću ovako mada ne znam šta bih na kraju radio u iStyleu (gde je inače i kupljen) kad je istekla garancija.
 
Nazad
Vrh Dno