Šta je novo?

iPad Pro

Bas bas bedak ocekivao sam da su resili to... u tih 10 grama tezine...
 
Pakao i ja sam se bas razocarao... pogotovo sto deluje po snimku da je bas mala sila potrebna... cool izgleda kamera bas :)

sta ce liku dva sta, btw? :d
 
Da li imate neku preporuku za neku dobru matiranu foliju gde moze da se kupi? Gledao sam Paperlike 2, Elecom na Amazonu ali je preskupo, neka preporuka za slicne da moze kod nas da se kupi.
 
Poslednja izmena:
Ja sam staklo stavio... imao sam paper like skoro god dana 20e je kostao u emiratima.... sta znam mene mnogo nervira mat folija ...
 
Kapiram... ali je za oci vrlo ruzno :-D samo da znas :-D
 
Šta mislite jel se isplati uzeti novi iPad pro ili onaj stariji iz 2018 godine? Razlike su koliko vidim minimalne.
Za iste pare se sad može uzeti iPad pro iz 2018 godine u 4G varijanti i 512 Gb prostora kao i iPad pro 2020 WiFi sa 128 Gb prostora.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja imam Pro iz 2018-e. Kupio ga skoro, doduse malo pre nego da izadje novi.

Razlika je jedino u kameri i senzoru za virtuelnu realnost (ako je to nekom prosecnom korisniku potrebno). Ja kameru ne koristim na iPad-u ni ovo drugo tako da sam uzeo 2018. Bukvalno po meni nema nikakve razlike u radu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stari, ja uzeo stari nisam se pokajao. Ustvari da preformulisem, ja sam dosao da zakljucka da je za mene bolje da uzmem stari, ne garantujem da je to za tebe dobra odluka :)
 
Ja imam Pro iz 2018-e. Kupio ga skoro, doduse malo pre nego da izadje novi.

Razlika je jedino u kameri i senzoru za virtuelnu realnost (ako je to nekom prosecnom korisniku potrebno). Ja kameru ne koristim na iPad-u ni ovo drugo tako da sam uzeo 2018. Bukvalno po meni nema nikakve razlike u radu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

I malo svetliji ekran i WiFi 6 na 2020 modelu. Kome znaci.
 
Ja sam na 2020 i prezadovoljan sam nije samo wifi6 a RAM, kapacitet?

Za polovan 2018 64 traze 50e msnje nego sto je nov 2020 128gb nema logike kupovati stari...
 

Prilozi

  • 75EC4589-AB65-471D-967E-6B67EA7610EB.jpeg
    75EC4589-AB65-471D-967E-6B67EA7610EB.jpeg
    126.1 KB · Pregleda: 118
Poslednja izmena:
Da li imate neku preporuku za neku dobru matiranu foliju gde moze da se kupi? Gledao sam Paperlike 2, Elecom na Amazonu ali je preskupo, neka preporuka za slicne da moze kod nas da se kupi.

Ja sam ranije kupio sa alija no name paperlike. Bas sam bio zadovoljan. Istrosila se posle skoro godinu dana, i ovu foliju koji trenutno koristim sam uzeo u istyle za 4000 dinara. Em sto je preskupo, em, nisam bas ni zadovoljan. Cesto olovka preskace liniju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zasto na ipad ne moze yt u pozadini? Mislio sam da app moze a browser ne. Probao sam i app i iz browsera, ne radi onaj floating window.
 
Verovatno i na iosu treba premium da se plati da bi moglo...ili grešim [emoji56][emoji2960]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Ne treba, radi
 

Prilozi

  • D2EA2A78-9511-42E5-BF6A-AAE30927F7D0.jpg
    D2EA2A78-9511-42E5-BF6A-AAE30927F7D0.jpg
    468.9 KB · Pregleda: 99
Poslednja izmena:
@igor88 kako, imaš jailbreak? Ja sam ranije mogao na iphone preko safarija, sada su onemogućili. Jer može nekako na iphone bez jailbreak-a?
 
Koliko sam ja uspeo da istestiram na iPhone-u, PiP sa YT malo radi, malo ne radi.

Kada radi, radi preko Safarija.

Jedino ako Igor ima neke detaljnije informacije.
 
Kod mene ne radi ni na iphone ni na ipad pro. Nesto igor mulja [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za YT PIP koji će da ostane kad izađete iz safarija morate da maksimizuje sliku preko celog ekrana, tada se dobije opcija u gornjem levom ćošku. Ako kliknete na dole desno pored drugih opcija dobićete PIP koji funkcioniše samo dok je Safari aktivan. Ne umem bolje da objasnim, nadam se da je jasno.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Meni samo kliznem prstom minimizujem safari prozoric od yt ostaje :-D
 
Prevlačenjem prsta ostaje dok je Safari aktivan i prilikom kretanja kroz tabove, kad se izađe iz safarija i pređe u drugu aplikaciju nestaje zajedno sa safarijem i video se pauzira.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Naravno da treba da se pljucne guglu koji $ za te premijum radnje...
 
Meni je malo čudno da nekome radi a nekome ne. @igor88 da nemaš možda YT premium? :)
 
Ma kakav premium snimam veceras kad dodjem kuci i uploadujem na yt :p
 
Kod mene je možda do verzije sistema. Još uvek sam na 14.2.

Probao sam danas i ne radi. Stavi u prozor i za pola sekunde nestane. Inače radi PiP sa drugim aplikacijama.
 
@igor88 Ma verovali smo mi tebi samo je čudno da nekom radi a nekome ne. Rekao si da si na 14.3? Jel ti radi na iPhone-u? Možda je do nekog podešavanja, ako je do toga pita je je kog?
 
Ali cak ni sa prethodnim verzijama nisam imao problem :) nikada se nije desilo da ga ne baci tako :-D cak receimo zakljucam ipad naYT i stisnem play na Lock screen-u on nastavi sa reprodukcijom dok ne zavrsi do kraja videa
 
Nazad
Vrh Dno