Šta je novo?

iPad Pro

Ne mozes da sednes na tablet kao covek,a da se ne iskrivi ili polomi,stvarno sramota. Misljenje prosecnog Srbe [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
"Ovde niko ne pominje Apple-ov program Marzipan, koji predstavlja Apple-ovu zelju da forsira developere da prave jednu aplikaciju koja ce moci da se koristi i na iOS-u i na macOS-u, zavisno od toga sta korisnik upotrebljava. Na taj nacin bi update aplikacija, i svi noviteti, dolazili u isto vreme na obe platforme."
O tome sam bas pisao. Nisam znao da postoji tako nesto i bilo bi super da zazivi.
Nesto slicno je zapoceo i MS pa sve otislo u majcinu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
I Microsoft i Google su zapoceli te varijante ali bez neke velike pameti.

Mislim da bi to bilo odlicno a da li ce, i kad ce, da zazivi kod Apple-a, ostaje da vidimo.

Ovako nesto je mnogo vaznije od bending "testova" i klipova.
 
Polako, ali sigurno, postajemo gori od Informera.
 
Gde ga apple promovise da menja racunar da ga
Menja sto bi prodavali mac racunare? :-D mislim sta pricas? Inace svi su lomljivi ovoliko razlike su minimalne govorim o novijim tanjim tabletima... kupis kejs i nemas brige :)
 
Kad se pogledaju konfiguracije članova foruma, vidi se ko je fanboy a ko ima kritički pristup i bira najbolje bez obzira na firmu koja ih proizvodi.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

A ti na osnovu konfiguracije znas da sam ja fanboy i da mogu svoj posao obavljati sa PC-em nekim? Uostalom, zasao si u debeli off...

Apple ne forsira iPad Pro kao zamenu za laptop, jer bi onda sam sebi bio konkurencija. iPad Pro je namenjen za mali broj ljudi (vec sam davao primere) i za one koje zele da kupe najmocniji tablet na trzistu - bilo da je to zbog igrica, ili mozda da imaju cime da se pohvale, ili mozda cak imaju para i cene tehniku pa ne zele da propuste priliku da takvo nesto ne poseduju...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da niko nije kacio:


Lumafusion je stvarno dobar app, a iPad Pro je zver sto se tice edit/export 4k :)
 
Poslednja izmena:
Radi export skoro realtime, fantasticno, uz to je skoro besuman, sto je rekao u review-u MacBook pro se cuje kao jumbo jet :d

Svakako nije relevantan lik, radi kolor korekciju na celom klipu na pocetku :d , ovo je mogao da uradi i na iphone-u, ali ce biti super za ovakve youtubere i blogerke...
 
Ne znam kako, to su njegove reci, nikad nisam niti bih radio edit na ipadu :d Ono sto je moguce je da se kad se puno optereti procesor dolazi do pojave nekih zvukova, ja sam imao taj problem sa ipad Air prilikom igranja asphalta :d
 
Jedva čekam Snapdragon 855 i nove Intelove 10nm procesore (kada stignu jednog lepog dana) pa da imamo malo prave konkurencije. Ovako mi svako poređenje izgleda kao borba Mike Tysona u top formi protiv plejade vetrana umornih od boksa sa kraja 80-tih.
 
Jedva čekam Snapdragon 855 i nove Intelove 10nm procesore (kada stignu jednog lepog dana) pa da imamo malo prave konkurencije. Ovako mi svako poređenje izgleda kao borba Mike Tysona u top formi protiv plejade vetrana umornih od boksa sa kraja 80-tih.
Nisam baš siguran koliko će to promeniti stvari... novi Snapdragon koji će se masovno pojaviti verovatno u martu (kao i svake godine) ima npr Antutu skor oko 340.000, a A12X u iPad Pro oko 550.000...

još jedan review:
 
Zali Boze sto A12x vrti iOS...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nisam baš siguran koliko će to promeniti stvari... novi Snapdragon koji će se masovno pojaviti verovatno u martu (kao i svake godine) ima npr Antutu skor oko 340.000, a A12X u iPad Pro oko 550.000...

Antutu nije baš pouzdan test za poređenje.
Snapdragon 855 je SOC za telefon ne za tablet, i nije direktan konkurent A12X ali će se neka verzija čipa za tablete sigurno pojaviti (8cx možda?).
 
Tolike godine u nazad nisu imali odgovor na apple x cipove sada ce? :-D ma dajte ljudi.
 
Razmišljam da uzmem iPad Pro ali me interesuje da li ću preko njega moći da skidam filmove i serije preko torrenta kao i na PC-u?
 
Nazad
Vrh Dno