Šta je novo?

Hi-Res vs Standard Resolution Audio

Ocekivano :)
 
jedno pitanje. uzeo sam microlab B77, ono extra su, ali hoću da najbolje izvučem sa trenutnom xonar DG, recite mi za foobar, skidam flac sa deezera, u foobaru, čekiram njegov asio i to je to?
 

Prilozi

  • 000010.jpg
    000010.jpg
    361.4 KB · Pregleda: 102
za koji dan mi stiže soc varijanta fx audio- dac-model x3. zvučnici takodje soc, microlab fc330. biće povezan usb kablom i solidnim rca kablom. buduci da muziku ne skidam već streamam, deezer hifi, tidal hifi... imam naloge za njih...zanima me jel ok ova soc kombinacija? znam da preko USB izvlači svega 16/44 ili 48....ali koliko sam video deezer hifi je upravo u tom formatu, jedino tidal MQA master su 24bita/96khz, pa ako bih uzeo npr. fx x6 ili toping d10, da li bi se primetila razlika na ovim soc microlab zvučnicima? ili mi je bolje da kupim onaj header za maticnu jer nemam spdif izlaz, imam iglice na ploči. jel ima to u Srbiji negde za kupiti. i da, opticki kabl jel svejedno bilo koji? može li preporuka hvala
 
da bi primetio dobar izvor, potrebni su ti još bolji zvučnici. a ti govoriš o multimedija konfekciji od 50usd.
što se strima tiče, 96/24 neće da radi na tom uređaju.
fx6 takođe nije hi res DAC jer ne podržava DSD. Ako već planiraš da uzmeš nešto drugo, idi na Topping D10.
To je trenutni minimum minimuma.

https://www.audiosciencereview.com/...iew-and-measurements-of-topping-d10-dac.2470/

što se tiče izvođenja coax spdifa sa ploče, to možeš lagano da napraviš za tri minuta, pazi samo koju žicu lemiš gde.

optički kablovi su ~svi isti, ali je bolje uzeti deblji, tj skuplji.
 
Poslednja izmena:
imam i slušalice Samson SR850. Vozaću taj setap neko vreme, pa menjam na bolje...hvala kokane još jednom...
 
Nazad
Vrh Dno