Šta je novo?

TehnoMS - Prevara/Krađa kao ni jedna do sada (još traje)

Ima li neko neki update?

Inače u Nišu je Winwin preuzeo i radnju preko puta bivšeg TehnoMSa, "čuvenog" Zorana Matrix (computers . rs). Zanimljivo je da sada Winwin ima 3 radnje u 50m (zaista, ne figurativno).
 
U mom slucaju je oslobodjen odgovornosti za koju se tereti...
 
Nema veze. Ovo je egroup ili tako nešto. Sa jednog njihovog takvog klon sajta sam kupio celokupnu tehniku za kuću, Beko. Bili su skroz profesionalni, dobili i gratis peglu pošto je veća narudžbina bila.

Svi sajtovi su im krš, generički i nedopravljeni ali u određenim kategorijama su najeftiniji, pa smo zato kod njih i kupili.
 
Kakav gospodin, neverovatno. Čitam juče ceo dan ovaj thread od početka i prolazi mi jeza niz kičmu.
Ako ništa drugo, kome god nije bilo jasno u kakvoj državi živimo, sada zasigurno jeste.
 
Kakav gospodin, neverovatno. Čitam juče ceo dan ovaj thread od početka i prolazi mi jeza niz kičmu.
Ako ništa drugo, kome god nije bilo jasno u kakvoj državi živimo, sada zasigurno jeste.

Sto bi rekao jedan moj "prijatelj" meni,kaki si,pa ti bi i Nemackoj naso mane.:d
 
Ма јок, тамо нема криминала и махинација, све се ради поштено.
 
Gde god ima para, ima i mahinacija. Pitanje u kojoj meri.

...A3...
 
iu
 
Ето, ја сам био убеђен да се само овде јавља криминал а у Немачкој је све поштено али ме је неко ко тамо живи исправио. Сад знам мало више, где има пара, има и махинација, где има више пара, има и више махинација.
 
Neosporivo je to što kažete, nije utopija ni u EU, samo nekako mislim da ovaj tip perfidnih mahinacija ne bi prošao bez posledica u iole normalnoj zemlji.
 
+1

To je kljucno :), posledice za kriminalce.

Mada kriminal na visokom (drzavnom) nivo, koji nema nikakve veze sa ovim u temi, postoji u svim bogatijim zemljama, mozda izuzev Nordijaca, oni su cudni :D
 
Nazad
Vrh Dno