Šta je novo?

Bench forum usporen?

Meni nije usporen Bench po pitanju neta, ali od kad ima RSS feed vesti, mnogo sporije mi radi sajt, cak i u Operi/Chrome-u... scroll je bas usporen, vidi se da se masina tesko nosi sa time. (tableti rade bolje cak :D)
Glupo je da sajt namenjen dosta kompjuterima lose radi na kompjuterima :)

BTW, glavni sajt maltene ne vidim... zbog novog dizajna, onaj gornji "meni"/navigacija je skoro preko celog ekrana. J***o danasnje *****e od dizajnera sajtova koji sajtove rade kao da svi koriste FullHD small fonts rezoluciju!
 
Ponovo poceo da se koci nenormalno.
 
Jest... Lepo radio jedno par sati i evo sad opet krenulo usporenje.
 
Можда вам интернет брља, ја нисам приметио успорења.
 
Jest sad svima ne valja net.

Evo ni preko Tapatalka.

Kako bi onda objasnio da mi sve ostalo otvara odmah, a bench se vuče? Tako još kod većine.
 
Ja najvise primetim recimo preko tapatalka da mu treba ceo minut da otvori forum a ovako preko chroma samo ponekad.
 
To sa Tapatalkom sam i ja primetio, ali ne znam da li je do foruma, opšte je poznato da je TT krš :D
 
Значи не сме Бенч ако је у позадини порњава иначе штека. ;)
 
To sa Tapatalkom sam i ja primetio, ali ne znam da li je do foruma, opšte je poznato da je TT krš :D

Druge forume brže otvara, povezano je. krastavac ide preko istog servera, mora biti povezano :d
 
meni na poslu (telekom adsl) radi sporije
kuci (orion adsl) radi lepo kao sto je uvek i radio
 
Kod mene nisam primetio usporenje(mozda nisam bio na forumu kad se to desavalo).
 
Nije bilo samo usporenje, nego povremeno uopšte mi nije radio, dok su ostali radili.
 
Mene muci ova nova bench android app. Da li na N4, Z1 ili Alcatel Idol 2 Mini. I to od pocetka. Cesto ne prikaze vesti. Ili zablokira. Uglavnom na forum idem preko TT i nisam naisao na neki problem koji je bio dugovecniji. Osim da se u poslednja 3 dana non stop odljavljuje sa TT.
 
Poslednja izmena:
Prijavljujem i ja usporenje i na kompu i na Tapatalku... Smor ... Izgubis volju dok treba da otvori... Treniraju nam zivce :D
 
Kod mene od danas haos i preko kompa i preko mobilnog iskilavim dok učita...
 
Cini se da je iz dana u dan sve losiji odziv foruma.Danas je muka ziva otvarati teme.
 
Baš, čekam po pet sekundi da se otvori. Nešto se dešava sa serverom, traži se uzrok problema.
 
Cekao sam preko 15 sec na mobu da mi otvori forum obicno traje ne vise od 5sec.
PS: Idem direkt preko njihove app a ne preko TT, do neta isto nije radio sam speedtest uredno je sve.
 
Kratkog je to daha :d
 
Nazad
Vrh Dno