Šta je novo?

GeForce GTX 970 Thread

То да могу и ''Nvidia'' и ''AMD'' картице бити истовремено у функцији сам сазнао кад сам се распитивао о рударењу. Кажу купи ''RX 580s'' (иако ја код нас никад нисам видео ту са ознаком ''s'') нека копа, а са својом GTX 970 играј игрице к'о чо'ек. :)
 
То да могу и ''Nvidia'' и ''AMD'' картице бити истовремено у функцији сам сазнао кад сам се распитивао о рударењу. Кажу купи ''RX 580s'' (иако ја код нас никад нисам видео ту са ознаком ''s'') нека копа, а са својом GTX 970 играј игрице к'о чо'ек. :)

Taj koji ti je to reko nema pojma, jer kada se pusti rudarenje nema sanse da ces ista drugo da poteras kada komp kopa.
 
Грешиш јако, играо сам Фар Крај 2 и копао Електронеум са 3 језгра процесора од 4 и са графичком овом о којој причамо. Иде, додуше са 20-40 ФПС-а, ал иде. А да не причам о томе кад имаш одвојене графичке које немају везе једна са другом и кад искључиш рударење процесором, логично да иде лако. Ова рудари, ова игра, немају везе ни додирних тачака.

Ал' сад већ одошмо мимо теме...
 
Jel neko upadetivao bios grafike, imam gigabyte g1 gaming 970, ali kad skinem neki njihov program za bios, kaze unknown card i bios... Grafika kupljena nova u kutiji, nikad nista cackano...
 
Nazad
Vrh Dno