Šta je novo?

CPU hladnjak lc power cc-120

I tu moras da pazis da ti ne uvale stariju verziju bez lga1700 dodatka za montazu.
 
Sta je tise ?
LC-CC-120 ili ARCTIC COOLING Freezer i13 X ili pak ARCTIC COOLING Freezer 34 eSports
Sva tri ce da ohlade, no koji pravi najmanju buku, razlika u ceni je 5e..
 
ARCTIC COOLING Freezer 34 eSports ima najkvalitetniji i najtiši vent(BioniX P), a i najbolje će da ohladi.
 
Poslednja izmena:
Imaš to kačenje i u našim radnjama za 1100 rsd
 
Pa 700-750 din je preko madjara, preko njih uzimam kuler nego ne znam jel pase ovaj 34 i ako ne pise eSports, kontam da bi trebalo da pase ali odakle znam..
 
Evo jedan update, 12700f sa arctic freezer 34 e sport sa jednim ventilatorom koji dolazi uz kuler i jednim mojim koji sam dodao na kuler u cinebench r23 daje oko 85 stepeni i vuce 165w konstantno. Rezultat je oko 21500. Ovo je u zatvorenom, dobro provetrenom kucistu sa 4 ventilatora i sobna temperatura je oko 25 stepeni. Nisam se bavio brzinom ventilatora, sve je po default-u i prilicno je tiho.
 
Tako je, posaljes im skeniran racun i stize ti na kucnu adresu sa placenom postarinom.
 
Sada sam dobio informaciju da mounting kit moze da se dobije preko njih ako je hladnjak kupljen najkasnije pre 4 nedelje.
 
Ima smisla , tacno bi bili u trosku da svima salju tako ...
Ja se secam da sam fotkao racun i poslao im email.
To je bilo kada se pojavila informacija za AM4 mount.
 
Slao sam i ja to medjutim odbili su me, tj napisali su ono gore. Zaboravio sam da napomenem da su me preusmerili na mid9 sto je njihov partner ovde u Srbiji. Objasnio sam im situaciju sa lcpower-om i poslace mi kit za 250rsd (postarina). :)
 
Poslednja izmena:
Zamenjen fabricki LC cooler sa Artic-om P12 PWM, velika je razlika u korist Artic-a, mnogo je tisi cooler kad se optereti Ryzen 5600. Hvala na savetima.
 
Pozdrav, evo odgovora koji sam dobio kada sam trazio kit za AM5 montiranje, bolja opcija je da sa neke stare AM2 ploce skinete srafove plasticnih zabica, pasuju.

1695484310700.png
 
Pozdrav, evo odgovora koji sam dobio kada sam trazio kit za AM5 montiranje, bolja opcija je da sa neke stare AM2 ploce skinete srafove plasticnih zabica, pasuju.
Slao sam i ja to medjutim odbili su me, tj napisali su ono gore. Zaboravio sam da napomenem da su me preusmerili na mid9 sto je njihov partner ovde u Srbiji. Objasnio sam im situaciju sa lcpower-om i poslace mi kit za 250rsd (postarina). :)
Isto vazi i za AM5 "kit"
 
Pozdrav drustvo mozda je ovo neko pitao ali da ne citam 45 strana ako moze neki savet... Ovako imam lc cc 120 i trenutno hladi i7 11700f na nekih 74 stepena u testu nije to sad neka prevelika temperatura ali moje pitanje bi bilo da li bi sta dobio ako bi stavio jos 1 kuler sa druge strane na njega da izvlaci vazduh?
 
1-3c
 
Nazad
Vrh Dno