Šta je novo?

CPU hladnjak lc power cc-120

Podesis u biosu fan curve da nikad ne vrti na max, resen problem. Da, razlika je 20c u odnosu na stock kuler, pod opterecenjem naravno.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko video uputstvo, na YT, sa kacenjem na AM4?
Nesto nisam našao, a nisam do sada stavljao nista sem fabričkih, pa da ne upropasti nesto.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Uspeo sam da ga namestim, u stvari, nista lakse.
Mislio sam da je dosta komplikovanije.
AM4 kacenje je islo, standardno uz pakovanje, pa nisam morao oko toga da se cimam.
Jos da nadjem negde 2 dobre 14-ice, da zamenim na kucistu, i spreman je za leto.:D
 
pa nemas mnogo mozganja jer mozes naci verovatno samo neka 2-3 modela kod nas, kao i obicno :)
 
A uskoro i nova verzija CC-120
 

Prilozi

  • CC-120-RGB.png
    CC-120-RGB.png
    515 KB · Pregleda: 178
i naravno RGB koji podize performanse za 50% :)
 
Ovog kulera nema na njihovom sajtu?
 
Jel bi mi vrsio posao lc cc 100?
Malo mi je sve skarabudzeno u kucistu a i da ne skidam sve i zivo, bojim se bice havarija [emoji16]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Zato sto je cena smesna, a tisina neuporediva i neprocenjiva :D
Ja bih cak isao na cc 120, jer ide po ceni jednog boljeg rucka u restoranu, a nece se cuti ako ga namestis da bude tih do 60c :)
 
Upravo sto rece heroj, ako nista zbog zvuka [emoji16]
Porucio sam 120, montiram u ponedeljak.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
*mjau**mjau**mjau* svi cuju ko sismisi ovde :D intelov box je meni (a i svima koje znam) maltene necujan...a i kad se zavrti malo brze vent ionako se nece cuti od venta od grafike, posebno od tog asus duala koji se dere. Ko je osetljiv na buku ne uzima tu kartu :D
 
Poslednja izmena:
Pravi izbor, meni je cc120 6700k drzao hladnim :)

Pa druze, to sto ti imas slabiji sluh, ne znaci da taj kuler ne pravu buku :)
 
Intel stock zujalica :)

Da je Ryzen, pa da moze da prodje stock. Ovako ne.
 
Intelov box sačuvaj bože... Čim pokreneš išta jače od pasijansa zvuči kao da će da poleti.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Čuj nečujan... ( : Ja sam stavio LC-CC-120 na G4560 jer mi je u više navrata padalo na pamet da probijem rukom kućište, isčupam i sažvaćem prokletinju.
 
Za stock je necujan :)
Drugo, mora i da se podesi.
Ja sam ga cuo tek na preko 50% brzine, pa sam ga ogranicio na 80% i nikada nije bio bucan, i ako je ligicno da ce kuler da se cuje, pa meni i Noctua d15 uji kada je na 100%.
 
Dual se ponekad cuje ali nekako sofisticirano [emoji16] a stock kao da ce svakog trenutka da svisne..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pojavio se LC-CC-120-RGB kod nas po malo većoj ceni od obične verzije.
 
Uzeo bih ga samo zbog crne boje kulera.
 
Gde ga ima, bolje mozda njega da uzmem kad je vec u opticaju?
Edit: nasao, skuplji za hiljadarku

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dobro, tamo gde sam nasao je 900. Mnogo lepo izgleda i bez rgb diskoteke.
 
Ostaje pitanje buke jer je deklarisan na veći RPM od običnog, mada mislim da je bilo reči da i vent na standardnom u praksi ide do ~1800 rpm.
 
I na običnom je 1800 rpm, bar tako prikazuje svuda.
 
Montiran kuler, zaista fina stvarcica za 20e :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno