Šta je novo?

CPU hladnjak lc power cc-120

Probao push-pull varijantu. Nema neke velike koristi,a buka primjetno veća. Osobito ako je već 12-ica na kućištu straga.
 
Je bolji cc-120 od ovog culera sto se dobija sa 2400G , da znam da ga ne prebacujem za dzabe? ovaj mali ume da rampuje fan pa se cuje
 
Poslednja izmena od urednika:
Dosta bolji, nije za poredjenje uopste.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
kako se kaci ovo cudo na mb koliko vidim na ovoj ploci ovaj metal pozadi nema rupe, moza moram celog da ga svucem prvo
 
Da li uzeti LC 120 vazdusni rgb ili non rgb ili pak vodeno hladjenje lc 120? Hladio bih ryzen 1600
 
Vazdušni non-RGB, zašto da plaćaš za šminku...bolje uloži te pare u bolji ventilator, poput Arctic P12 PWM ili Bionix P120.
 
Minimalna je razlika u cijeni, uzmi Rgb verziju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo RGB da nam oci sjaje !
 
Vredi RGB verzija, tisi je ventilator i crn hladnjak, nema greske :)
 
I skuplji 5e sto je nista... ja ga porucio danas zbog crne boje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svetli mi vala sve haha samo sto nemam staklo sa strane na kucistu, nema veze sa gornje strane imam filter za prasinu pa prolazi malo kad svetli :D
 
Sada sam pogledao na njihovom sajtu, RGB verzija ima veći protok i više obrtaja. Običan ide od 500 do 1400 i ima protok od 55CFM, dok RGB verzija ide od 800-1800 obrtaja i ima protok od 58CFM.
 
I običan ima taj vent, bar je takav kod mene.
 
Hmm, ranije je pisalo suprotno na sajtu, da RGB verzija ide od 500, a obicna od 800, a da imaju isti cfm.

Mozda sam pomesao.
 
Ne bi bilo čudno da su nešto menjali, ne bi bilo prvi put.
 
da li je ovaj cc 120 bolji od starog arctic freezer-a 6???
 
Jel moguce da je sad kad sam stavio lc cc 120 razlika u temp 10-15 stepeni u cinebenchu i rezlutat veci za skoro 100? 3003 pts a bilo 2912 sa stock kulerom, p.s izgleda sam sam ovo krivo namestio :)))
81d40786019969cfcfed963973361ed2.jpg


Bas mi komplikovano nesto bilo, stavio sam i dva napred venta neka lc 120 pro.. sta mi treba za ovaj rgb dodatak? Imam u plocu da ubodem u rgb medjutim imam i jos jedno a za to nemam nastavak koji ide vrv u napajanje???
421e433c05c421e6851e3cc309d3b8ad.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
RGB kablic bocnes u rgb mesto na ploci tomahawk ima 2. msi mystic light instaliraj i kontorlisi osvetljenje kako hoces.
 
Ne sija uopste uboden je u rgb, ne vidi ga mystic.. ne sija nijedne boje... zato i pitam...

Ediitt ja sam glup nosam lepo prikljucio, radi :)
A sta da radim sto sam ga krivo montirao?
I iel mogu nekako da mu smanjim jacinu sijanja u mysticu nema opcija izgleda da ne podrzava ovaj vent to? ?
Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema samu jacinu ali mozes u onom rgb spektru u donjem levom uglu odabrati neku tamniju nijansu
 
Mystic i ti programi nemaju ništa sa samim RGB diodama, isto će sve da rade, Komande idu preko kontrolera a za jačinu nema.
 
bas jako sija ovaj cooler, skoro pa neprijatno, hvala za tip, stavio sam skroz na 20-30 broj za boju i sad je ok
 
Poslednja izmena:
ugradih ga juce. izgleda da je previse 1,300V za ovaj kuler. 80 stepeni dostize.
 
Na koji cpu si ga stavio ?
 
3570k, 4,5ghz. spustih danas voltazu,izgleda da je full stabilno i na 1.272V. dobro je ipak,dostigne on 80c ali tu i ostane,ne ide dalje.
 
@Skamer

Nije zalemljen IHS, nije problem u kuleru, vec u pasti ispod IHS-a.
 
Nazad
Vrh Dno