Šta je novo?

CPU hladnjak lc power cc-120

U vezi serijskog broja kulera,na kutiji sam imao neke dve nalepnice i nisam bio siguran koji je od ta dva pa sam im poslao sliku.
Mislis da ce uvaziti ?
Koliko si cekao da stigne od dana slanja ?
 
Prvi put kad sam poslao mail, nije stiglo uopste, a rekli su da su poslali.

Drugi put kad sam slao mail stiglo je za 3-4 dana.
Serijski broj je ono sto pocinje sa CC120.
 
^
Nađi posebno mesto u fioci...
 
Ja sam ih smestio u kutiju od hladnjaka, tu su na sigurnom :D
 
Koliko ljudi ce koristiti AM4 kacenje, a koliko ce skupljati prasinu u kutijasma i fiokama...
Zasto jednostavno tamo gde ste kupili cooler ne proverite da li mogu da vam obezbede kacanje za AM4?
Ako vam bas treba. Pre cete ga dobiti nego iz Nemacke. Pa tome sluzi distribucija.
 
Nešto baš nisam siguran u to. Šta više, ubeđen sam da tamo gde sam kupio kuler i ne znaju da postoji apgrejd za AM4...
 
Poslednja izmena:
Ja sam dobio kacenje od LC-a za nekoliko dana.
 
Za nedelju dana je stiglo, možda i manje. Da li ću da ga iskoristim ili ne i nije nešto bitno, stoji u kutiji od kulera. Možda će sledeći procesor da mi bude AM4, a tada ne bude moglo ovako jednostavno da se nabavi.
 
Koliko ljudi ce koristiti AM4 kacenje, a koliko ce skupljati prasinu u kutijasma i fiokama...
Zasto jednostavno tamo gde ste kupili cooler ne proverite da li mogu da vam obezbede kacanje za AM4?
Ako vam bas treba. Pre cete ga dobiti nego iz Nemacke. Pa tome sluzi distribucija.

Ja sam ga narucio jer ne trazi leba. :D
Ovaj trenutni kuler ne nameravam da menjam.
Ja sam moj kuler kupio u B**tu,kad sam zvao da pitam da li je moguce dobiti am4 kacenje dobio sam odgovor da to ima samo u bajkama da se to tako deli kod nas.
 
Poslednja izmena:
Ja sam danas kupio kuler u Atomu i u ponedeljak bi trebalo da mi nabave i AM4 mount. Tako su mi rekli. Naravno mount dobijam besplatno. Uvoznik obezbeđuje AM4 mount za kulere iz starog uvoza.
 
Poslednja izmena:
Stigao AM4 mount danas. Sve pohvale za Atom i uvoznika. Eto, čisto da znate, ako neko kupuje ovaj kuler i treba mu AM4 mount, uvoznik obezbeđuje isti besplatno za kulere iz starog uvoza. U nekim drugim prodavnicama gde sam se raspitivao su me samo otkačili, tako da treba insistirati na tome da kontaktiraju uvoznika.
 
Meni je danas stigao am4 kit za lc-120. Pisao sam im direktno(lc support), jeste da sam cekao bar 20 dana jer nisu imali u magacinu kit, al eto na kraju sve ok

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
 
Nema sta, sve pohvale za LC Power, stvarno su me odusevili! Poslao im email 17.06. i danas stigao mount postom, bez ikakve naplate. To se zove poslovnost i briga o kupcima!

ICznSHjl.jpg
 
Customer support im je na nivou, stvarno, za hladnjak od 20e svima salju besplatno mount.

Ja sam uzeo, stoji u kutiji, sacekace za neki Ryzen build kroz neku godinu [emoji4]
 
Tako i ja, strpljivo se ceka Ryzen :D
 
E moram da imam racun da bi trazio kit od LC supporta imam kutiju i sve ostalo imam cak nalepnicu na kutiji u kojoj prodavnici je uzet?
 
Kad sam slao za AM4 mount trazili su mi samo serijski broj na kutiji.
 
Kad sam slao za AM4 mount trazili su mi samo serijski broj na kutiji.

Nikad da posaljem , bas sam lenj xd

Jel ti odgovore kada im pustis mail - molbu sa serijskim brojem?!
Obezbedio bih sebe iako ne planiram ove god Ryzen xd

Sent from Kin :(
 
Nisu mi odgovorili na taj mail.

Prvo sam slao da vidim sta sve treba, kasnije poslao podatke i serijski broj, na taj poslednji mail nisam dobio odgovor, a stiglo je kroz nekoliko dana.

Doduse to je bio drugi put da im saljem, prvi put kad sam slao navodno su poslali mountove, ali oni nikad nisu stigli do mene.
 
Ne treba racun,potrebno je poslati svoje podatke,adresu i serijski broj kulera sa kutije.
 
Evo ja sliko kutiju ne znam sta je serijski broj ja sam samo nasao 2 barkoda broja , i nalepnicu iz prodavnice videcu sta ce da mi odgovore iniace danas sam im poslo imejl i vec su mi odgovorili prvi put da im posaljem seriski broj i ime prezime adresu...
 
Serijski broj je broj koji pocinje sa 120CC.
 
Pozdrav, kako tačno treba da se sastoji poruka, koju treba da posaljem lc poweru, da bi mi poslali am4 mounting kit? hvala
 
Posaljes svoje podatke(ime, prezime, drzavu, grad, postanski broj, adresu) i serijski broj sa kutije(pocinje sa CC120).

Naravno uljudno pitas da ti posalju AM4 mountove [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno