Šta je novo?

Huawei Ascend Mate7

Nije mi jasno zasto huawei ne napravi ovako kompletan android ali sa ekranom od 5'' ili 5.2''.. uz malo povoljnije cene od direktne konkurencije razbili bi sa prodajom, bar u Aziji a i kod nas bi se dobro prodavao.
 
Da li neko zna za neku kvalitetnu usb doking stanicu,da sebi olaksam punjenje.
 
Huawei ce uopšte polagano da ima sve veću cifru od prodaje svojih uređaja, a ovaj mate7, mislim da je najbolja kupovina u rangu 350e
 
Po meni sve preko 350 eura je čisto bacanje para.Koliko god da se trudim da mu nađem neku manu ne uspevam u tome.Odličan ekran sa jakim osvetljenjem,brz,nema lagovanja,odlična baterija,premijum materijali i završna obrada,tanak,odličan odnos veličine ekrana i ukupne veličine telefona.Stock SW bez poplave glupavih aplikacija,stabilan i optimizovan.
Šteta je samo što uvoznik neće da uvozi GOLD Dual sim 3Gb/32Gb verziju.Kažu da bi cena ka operatorima bila veća za oko 100 eura i da je to razlog zašto ga neće uvoziti.
 
Poslednja izmena:
Nema sta, stvarno odlican phablet, po meni, najbolji phablet trenutno.
Nemam ga ja licno, ali sam dosta imao prilike da ga njakam itd, i bio sam u iskušenju da ga kupim, ali sam ipak kupio malo veci model huawei x1, tako da vidim da je Huawei uradio odlican posao.
Negde sam pročitao, ne znam sad tacno gde, ocekuje se uskoro i naslednik za Mate7, ne znam samo sta ce da mu poprave :)
 
Naslednik je X2:d

Njega uzimam garantovano,samo da se pojavi.
 
X2 7" je naslednik od Huawei mediapad x1 7", koji je vec predstavljen u Barseloni. A nesto je u najavi naslednik bas za mate 7
 
Neko je u lg g3 temi pomenuo da je pon servis mate 7 telefona, kazu informacija iz prve ruke.
 
Sta je to: pon servis mate 7?
Za mene je X2 naslednim sedmice jer skacem sa 6 na 7 inca a sve drugo je isto ili nesto malo jace.
 
Ja cekam takodje x2,ali cu uzeti ovu jaci verziju 3gb ram / 32gb, mada i sa x1 sam prezadovoljan.
 
Htedoh da kazem pun servis, kucao sam sa telefona pa omasih slovo :)

edit: sad ga nadjoh u Lg G3 temi post #4084
Te informacije što neko iznosi iz "prve ruke" su verovatno iz pete ruke i na kraju ispadne da nije pun servis Huawei Mate 7 telefona nego nekog entry-level Huawei-a...

Edit: inace i ja sam bacio oko na ovaj telefon. Veoma mi se svidja i verovatno ce biti moj naredni telefon. :)
 
Poslednja izmena:
Fenomenalan telefon, krivo mi sto nisam imao vise para pri sebi pa da njega uzmem.
Izbor je pao na Xperia Z Ultra jer je bio 100e jeftiniji. Mozda se docepam nekog njegovog naslednika :D
 
I ja sam se veoma zagrejao za mate7 :) I bilo bi vreme da se ponovim posle 5 godina i HTC-a od samo 3,7'' :) Posebno mi se svidja zlatna verzija. Jel moguce da ga nema/nece biti kod nas, mislim na zlatnu verziju?
 
Poslednja izmena:
Neće ti biti dobro od takvog upgrade-a! :)
Uzmi neki od 4,7" na godinu ili dve, pa se opet obraduj. :)
 
Da li neko od Vas ima mrlje koje se vide samo na beloj pozadini?

U pozadini imam fleke u sredini telefona.

Mislio sam da sam usamljeni slučaj ali moj kolega ima isti problem.
Da li da reklamiram? Možda imam od prvog dana ali nisam primetio.
:(
 
Ima li/hoće li ovo biti u VIP-u?
 
Moj nema nikakve mrlje na beloj pozadini.

Guram preko 3 dana i imam jos 30% rezervice.Maltretirao sam ga skoro ceo prvi radni dan(8 sati) kada je svukao 30%,pa posle toga samo klasika,pozivi,provera emaila i pomalo blagi surf.
Sve u svemu die beste telefon.
Posle svih ovih havajskih noviteta kao da ukidaju ime ascend, zna li neko nesto o tome?
 
Poslednja izmena:
Gde nalazite ovaj telefon po toj ceni od 300+ eur? gledam po netu, svuda je preko 500
 
mobilni svet oglasi,svi iz mts-a.Unazad 2 meseca ima ih ihahaj.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno