Šta je novo?

Apple Watch

Тако нешто и ја мислим ахахах
 
Opekotine od Apple Watch-a? :S:

Apple%20Watch%20br%C3%A6ndte%20min%20arm%205


Izvor: http://ekstrabladet.dk/kup/apple-wa...gens-arm-jeg-kunne-lugte-braendt-koed/5840854
 
Mogu se diciti nekim tamo brojkama za novine, svakome je jasno,da je ovaj sat fail, najvise zbog cijene...
 
Meni to deluje kao nameštaljka. Sta je to crno po narukvici? Kako mu bas tu po ivici gori koža, a ne ispod gde narukvica naleže citavom površinom? I kako bas tu sa prednje strane, a ne odozdo gde je koža mnogo osteljivija i nema dlaka?
 
I meni je cudno kako uopste moze doci da ovakvog "problema"...
 
Ma dajte ljudi. Ne nasedajte. Necim se isprzio lik. Kao sto je i narukvicu.
 
Ja se izvinjavam, ali moguce je da ima nekih problema. Mozda je drzao na punjacu ( citao sam ovu vest, i ovaj covek je bio na sastanku dok se to desilo, bar tako on kaze ). Ne znam da li moze da se drzi na punjacu dok je na ruci, ali ako moze onda je moguce da je zadobio opekotine. Npr, ja imam macbook pro retina 2013 i ponekad ako je na punjacu, ima onako sitna peckanja po obodu kucista sa donje strane. Takav problem sam imao i na macbook pro 2010 .
 
Hahahaha, i sprzio je i prst dok je skidao... Da li ste svesni koja temperatura treba da bude da bi metalna narukvica imala onoliko ostecenja... Ajte uozbiljite se :)
 
Hahahaha, i sprzio je i prst dok je skidao... Da li ste svesni koja temperatura treba da bude da bi metalna narukvica imala onoliko ostecenja... Ajte uozbiljite se :)

Upravo to. Da bi ovako promenila boju potrebna je prilično ozbiljna temperatura.
 
Jel zna neko gde u Beogradu može da se nađe folija za ovaj sat?
 
Koristio si ga?
 
Nisam,a planiram da kupim za mesec dana 6s plus ali sat mi je preskup zaista i ne vidim nikakvu potrebu za istim.Koristio sam ranije Samsungov uz S5 ali mi se nije dopao.
 
Isto sam i ja mislio dok nisam koristio sat jedno dve nedelje. Odličan je. Pročitaj moj mali review ako hoćeš na drugom forumu, ali ovo je jedan od onih proizvoda koje moraš da imaš i koristiš kako bi shvatio njegovu vrednost.

http://www.isrbija.net/showpost.php?p=604297
 
Nema zvanične prodaje. Traži oglase.
 
Vazi,hvala ti,nije jeftin sigurno,videcu ako kupim 6s plus pa ako budem mogao i sat.
 
Мој друг продаје за 200е верзију са плавом наруквицом јер није могао да му нађе место у коришћењу после више од 2 месеца..
 
Posalji mi njegov telefon u inbox.Kako mislis nije mogao da mu nadje mesto u koriscenju vise od 2 meseca?
 
Једноставно му је више стајао кући него што га је носио, и онда да џабе не скупља прашину од прода...
 
Razmisljam da uzmem apple watch, ali ne mogu da se snadjem sa ovim oznakama u kontekstu porekla, odnosno trzista za koje je sat namenjen. Posto se i cene po oglasima dosta razlikuju, malo sam zbunjen. Ima li neki sajt gde se na osnovu oznake modela, moze provaliti za koje je trziste. Na primer kada guglam oznaku MJ3N2, dobijam neke prodavnice od HK do Dubaija, preko USA. Dakle moze li se nekako provaliti na osnovu oznake za koje je trziste sat napravljen i da li postoje neke razlike u hardveru ili softveru medjus atovima u zavisnosti od trzista za koje su namenjeni, posto je bas dooobra razlika u cenama po oglasima, za naizgled identicne modele?

I zanima me jos, ako je neko koristio sat licno, kakvo iskustvo je sa telefoniranjem preko njega? Vec sam dobio neka iskustva, ali se generalno dosta razlikuju. Neki kazu da je razgovor u oba smera, savrsen. Neki da kasni na pocetku. Neki, da kasni po 5 sekundi tokom celog razgovora. Neki kazu da je mikrofon ok, ali zvucnik uzasan. Neki opet obrnuto. Neki da je zvucnik dovoljno jak, neki da nije. I tako dalje i tako dalje. U sustini mene najvise imrpesionira upravo ta funkcija razgovora preko sata i od toga mi najvise zavisi da li bih ga kupio ili ne, pa mi je samim tim vrlo vazno da nekako saznam kako to stvarno izgleda, odnosno da li je stvar koja je dobra ili je vise samo feature na listi.
 
Gledao sam i tu, ali ne mogu da se snadjem. Eto konkretno recimo MJ3N2, kako da saznam za koje je trziste?
 
Nazad
Vrh Dno