Šta je novo?

Apple Watch

Posle upgradea na OS9 sat je disablovao AFib funkciju (n), tako da ce opet trebati do grane da se to aktivira...
 
Ne vidi onu malu tackicu, tj cikicu sto hoda da je workout u toku (gdje budu notifikacije). Danas se aktivirao outdoor walking i nista.
 
Iako su mi ugasena obavjestenja za pojedine aplikacije dok ne podignem ruku, pokazuje sva obavjestenja najnormalnije… glupost
 
Meni je isto nestalo ali ne nameravam na granicu dok ne zavrse put do B.Palanke. Znaju ovi iz ovih krajeva o cemu se radi.
 
Meni ne dozvoljava upgrade na wOS 9.
Zapocne download i posle par minuta izadje Failed i to je to. Inace aw 6.
 
Mora telefon da bude na 16, bar mislim.
 
Telefon jeste, ali sat nece na 9 🙂
Its a feature not a bug 😉

Ima gomila sitnica koje su gore vec navedene , slicna prica i sa iOS16 bar na ip13PM. Izgleda da su malo pozurili s ovim verzijama sw
 
Imam AW SE i kada sam ga kupio za pokrenutu aplikaciju kada izadjem iz nje, pojavljivala se tačka(kružić) gore kao što ima za notifikacije ali od kada sam pre koji mesec prešao na betu, toga više nema. Npr. slušam muziku i izadjem pa udjem u drugu app a gore bude ta tačkica preko koje odmah mogu da se vratim na muziku...
Jel imate vi to?
 
Ima li još neko problem sa tastaturom otkako je na watchOS 9? Ja na Apple Series 7 nemam nikako tastaturu. Resetovala, menjala region, džaba. Izbaci mi onaj scribble i ništa se ne dešava kad probam Swipe Up.
 
Kod mene sve lepo radi osim onog sto sam prijavio, crvena tacka je tu a i tastatura radi super, jedino sto mi je glupo sto kad mi dodje neka poruka preko nje mi dodje i obavestenje za istu pa ne mogu da procitam sadrzaj poruke lepo , to mi se desilo par puta kad mi neko posalje par poruka uzastopno na npr viber
 
Apple watch ultra 143k
Serija 8 45mm 78k
SE gen2 50k
 
Da li moze da se prica preko sata preko neke aplikacije... Da se ne koristi običan poziv.
 
Ne koliko ja znam. Mada možeš da pošalješ govorni poruku preko Telegrama i sličnih.
 
A da li moze da me pozove neko,da ja mogu da se javim a da nije običan poziv? I pr3konceko mogu ako mogu da posaljem poruku a da nije sms?
Hvala
 
Meni ne dozvoljava upgrade na wOS 9.
Zapocne download i posle par minuta izadje Failed i to je to. Inace aw 6.

Samo da javim epilog. Juče mi je sam od sebe ponudio update i sve je proslo kako treba.
Ostao mi je EKG, mislim da je neko pisao da mora ponovo preko grane da bi ga aktivirao.
 
Ne moras preko,mozes i pored grane;)
 
Samo da javim epilog. Juče mi je sam od sebe ponudio update i sve je proslo kako treba.
Ostao mi je EKG, mislim da je neko pisao da mora ponovo preko grane da bi ga aktivirao.
ECG ostaje, ali atrial fibrillation nestaje i mora ponovo da se aktivira.
 
A šta se dešava kad se kupi nov AW, da li iz back up-a povuče sve aktivacije bez obzira na mrežu
 
 

All in all, odličan touch za nas (koji putujemo gradskim prevozom ili autom), sa pivskim stomacima, ili bez.
Ovo je sat namenjen za outdoor entuzijaste i profesionalce.
 
Poslednja izmena:
ako to outdoor traje krace od 5 dana :) sto najcesce nije slucaj :)

mada najcesce se nosi neki power bank, ali retko ko to koristi za punjenje smartwatcha (garmin)
 
Nazad
Vrh Dno